draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pisać że TVN jest lepsze od TVP XD, ten sam sciek tylko przez kogo innego opłacany.
0
@student97r wiele młodych osób zapewne by potrafiło o wiele lepiej komentować. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny
0
@Orlik00 zdarza? Jemu zdarza się nie pierdzielic głupot, niech ten dziad już zejdzie ze sceny
1
To Belgia czy jakas zbieranina murzynów z Afryki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaucho wyglądają jakby miały cycki
0
@Janiama lepiej oczywiście jak Wazelina (czyt. Kolton nadworny dupowlaz Bońka) Futbolu robić programy jaką to Polska piłka jest najlepsza na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kto powie kto to przy linii taki ciemniejszy w czerwonawej koszulce? Stoi przy lawce Kolumbii obok trenera
1
Ale ta Argentyna ma problem z bramkarzami, Polska jakby im oddała 3 naszych z top 10 to nic by nie straciła.
0
@Triv44 nie wiem o co chodzi, nie lubię boksu
0
Jak tam, Messi dzisiaj ukluje czy nie? Jakie macie przeczucia.
0
Jak obstawiacie, Coutinho pokażę grę z Barcy czy Liverpoolu? Gorzej jak będzie grać wyśmienicie, wtedy jeszcze bardziej upokorzy Valverde.
1
@Rewolucja123 Macie już?
http://s.team/p/gnb-bpch/THCTNCND
0
@Rewolucja123 ja gram, ale gold tylko
0
@PopekMonster chyba mnie z kimś mylisz kolego
0
@Qlewer chce być świadomy swoich praw
0
Witam, z ciekawości pytam czy okazując dowód w sklepie (mam 25 lat A jak się ogole wyglądam jak Ćwiąkała) muszę dawać go np. Do rąk kasjerce czy mogę odmówić I tylko pokazać przed twarzą?
5
@Solimalhio walić ten chory ranking
5
@CatalanVeBFCB pieniądze wspaniałe konserwują
0
@Piorun Queboooo
0
@FCBMati10 pracuje na budowie jako inżynier I serce się kraja jak patrzę na chłopaków robiących w słońcu, kto woli ciepło ten woli. Dla mnie jedynie słońce jesy spoko jak mam być nad jeziorem. A tak będąc w pracy/domu mogłoby być stale 10-15.
1
@Persyfl To nie był typowo podstawiony skład pod Woodstock, tylko normalnie liniowiec z Berlina.
18
@Wawrzyszewski Również jechałem 3 lata temu, niewiarygodny hałas, smród, a i jeszcze znaleźć przedział po nich czysty był cudem, bo wszędzie się walały papiery, butelki po piwach, jakby nie mieli żadnych worków.. Brudasy i tyle w większości.
A i na woodstock'u bylem, dwukrotnie, ale to już odpowiednio 6 i 7 lat temu.
0
@Abuk Praca ringowa? W sensie nauczenie się roli, tego co ma grać tak?
1
@Michael_20 kto mi powie jak to tam wygląda bycie mistrzem xD? Bo słyszałem że w tym teatrze są mistrzowie, jakieś legendy jak undertaker, I co przed tym teatrzykiem grają w papier kamień nożyce kto wygrywa czy kto da więcej kasy? Nie rozumiem fenomenu tego, ale w końcu papka dla amerykanów
0
@TheNekro94 no wiem to głupie xD Ale tworzę sobie taką własną bańkę, że skoro teraz x dni po +30 to czemu nie w zimę x dni po -30. No ale cóż, klimat się ociepla, i takich dni z roku na rok będzie coraz więcej. Nic tylko otwierać firmy z klimą.
0
@TheNekro94 w tym problem, Że lata jeszcze nie ma, A w zimę nie ma zimy, bo co my tam mówimy o kilku dniach poniżej zera.
W zimę łatwiej zadbać o przyjemny wieczór, poranek, dzien w domu. W lato? Zedrzec z siebie skórę siedząc w domu, bo nie każdy ma klime I Możliwość siedzenia nad wodą
Fair by było jakby w zimę było tyle dni na -30 co teraz jest na plusie..
1
Jak widać tylko zawodnicy przychodzący do realu wiedzą że tam będą grać na 100%, patrz Hazard, A nie jak "Nie wiem gdzie będę grać" Griezman I de Ligt
0