0

@Persyfl do Niemców nic, tylko do PO które najchętniej by im całą Polskę oddało za troszkę pieniążków.

6

@pax no, dlatego ludzie nie chca wracać do gowna które mieli za 8 lat PO

6

@Cave za PO też ceny rosły, Ba Tusk który obiecywał że obniży VAT, podwyższył go xD no I oni chcą wygrać wybory.  Co jak co, PiS obiecywal I swoje postulaty które kupiły tych wyborców zrealizował.

3

@Bagsik88 dobrze pamiętam, że za PO tvp tak samo wyglądało, tylko że mówiło jakie to PO Nie jest super, rząd się zmienia A telewizja rządową zostaje ta sama, w sensie będzie wspierała rząd. 

2

@Bagsik88 no wlasnie, dlatego trzeba znaleźć lepszy sposób niż tylko "zagłosuj na nas by tylko PiS nie wygrał"

34

To Co, następne wybory to będzie KoalicjaObywatelskaWiosnaLewicaZrobieWszysktoByWrocicDoKoryta? xD

6

@kamson24 niemiecka, znaczy gazeta PO takze czego oczekiwać.

0

@Avada Kedavra też nic nie dostaje, mama mnie l brata odchowala bez 500+, w chwili obecnej nie mam dzieci. Na zdrowy rozum nie każdemu w kraju się dogodzi, ale części (tym co mają np dzieci A jest ich dużo) można oddać pieniądze I starym (ich też jest duzo) I wuala. Jakaś grupa która była tylko okradana za PO, jest też okradana za PIS Ale dostaje realne pieniądze do portfela. Nie musisz mi tłumaczyć, Że jest to złe, że to nasze pieniądze I jesyem przeciwny temu, ale nie rozumiem jak ludzie głosujący na PO mogę się pruc że ktoś głosuję na PIS, jedno gowno.

1

@szymonekk niejawnie? Proszę Cię, podatki, afery lasow, próba wyjebania polskiego LOT by Niemcy sobie wyszły do Polski, podsluchy. Kradli jak PIS teraz, tylko że PiS sobie kupuje elektorat bo zamiast tylko kraść, daje jakieś tam pieniądze. 

0

Wyborcy PISu po prostu widzą że podczas 8 lat złodziei z PO nie dostali nic oprócz afer, kradzieży rządu Tuska, kłamstw z obniżka VAT i podwyższeniem plac, teraz podczas PISu maja afery, kradną, Ale przede wszystkim dostają. Gdybym był w tym szambiarskim elektoracie POPIS też wolałbym coś dostać od państwa. 

0

@Pixelo A za co mają się sprzedać? Za to że przez 8 lat rządów PO nie dostali nic oprócz afer I okradania przez rząd jak przy Pisie? Jakbym był w elektoracie między PiS A Po wybrałbym PIS bo coś dają.

1

Komentarz usunięty

6

DAWAJ UMTITEGO!!!! MURUJEMY!!!

4

Ogólnie to mecz wygląda jakby to liverpool w weekend odpoczywam A Barca walczyła o punkty.

0

Póki co narzeczona, ale dziękuję za zaintersownaie.

1

Uh co jak co, wpisałem żona salaha w google I kiepsko to wygląda xD

2

Czy tylko ja boję się strasznie każdego różnego Liverpoolu?

0

O!! co teraz puszczają w studio? A no tak, materiał na temat legend obrońców w Liverpool'u, tym samym o van Dijku. Cóż by innego, przecież taki Pique czy Lenglet może buty czyścić Holendrowi...

0

Tylko na to czekam, ale i tak pewnie jak Barca wygra, to Fedek czy Dudek powiedzą, że Liverpool miał więcej okazji, Barca na farcie itp.

2

"Mamy typową 9, Origi" cytat Wichniarek, tam jest każdy za Liverpool'em. Jeszcze brakuje, że Borek przy bramce barcelony powie "NIESTETY, TRACIMY GOLA!"

19

"Żeby Barcelona nam nie zagrażała" cytat z studia, D-R-A-M-A-T.

0

Ja pie$%#@, czy na Polsat Sport jest studio Ligi Mistrzów czy Studio Liverpool'u? Tam ciągle mówią o Liverpool'u, jak zaje%%$# zagrali w 1 meczu, motywacji, a o Barcelonie mówią tylko w kontekście Romy. No ale tak, Fedek, Dudek, wielcy fani Liverpool'u. Studio mówi jak ma grac Liverpool, ale nie patrzą jak ma grac Barca.. dramat idioci.

0

Jakieś potwierdzone info?

1

Można zarzucić E.V. że gdzieś ten styl czasami bolał oczy, ale co jak co, obronę to jak nikt nie zorganizował i stworzył. Szczególnie strasznie się bałem pojedynków w ostatnim meczu z Liverpoolem jak mieli rożne czy tez wolne przy naszym polu karnym. Byl strach widząc van Dijka, ale defacto żadnej groźnej okazji główkowej! Dzisiaj pewnie będzie podobnie u mnie, zawał przy rożnych, ale szapo ba dla E.V. za ogarnięcie defensywy.
Plus Ter Stegen robi swoje, gdyby nie on byłoby gorzej.

1

Boze ile my zmarnowalismy kontr... Nie umiemy szybko z piłką wyjść...

0

Liverpool strasznie defensywie ustawiony, czekają na kontry

0

Wijnaldum na ataku na grafice xD

0

Ktoś mi powie czemu w ramówce TVP sport Liga Mistrzów jest o 21:10? Szpakowski już ustala ramówkę że niej ogarniają, że mecz o 21 jest?

0

Boję się że LFC będzie miało jakieś farty, albo nasza obrona zrobi babole I te bramki wyjazdowe wpadną :/ plus powtórka z Romą na wyjeździe, obym tutaj wrócił I się bardzo mylił.

0

Dembele zero, niech go oddadzą do
jakiegoś plemienia w Afryce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?