draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 dla mnie tragedia jest dziadek Strejlau I Szpakowski, zewlakow również, jedynie Laskowski trzyma poziom
0
@Rewolucja123 dla mnie najlepszy bf to BF2 pod względem Multi.
1
@Barcelismo Barca sprzedaje za grosze, I kupuje przeplacajac, nic mnie nie zdziwi... można realowi pod tym względem buty czyścić
0
@NeroTFP I tyle z Twojego screena, strzelił
0
Federico Valverde co gra, dlaczego jak patrzę na jakieś u21 czy na copa america to wszędzie jakieś mlodziki z realu się pokazują.. kiedyś tak można było powiedzieć o Barcy...
2
Co jest, miało być copa america na Polsat sport extra A gra jakiś szwab z Szwedem w tenisa stołowego...
0
@Colon tam chyba policja ma wylane I eskorty nie robili, Albo miejski im nie przyjechał
0
@Roni/VEB śmiesznie to brzmi xD nie spotkałem się z takim czymś
0
Czemu mecz Chile opóźniony?
1
Messi śpiewał hymn!!!
0
Ale fart XDXDXD
0
Pomoc Argentyny przypomina mi taka Polskę, taka niezakreatywna, klepanie z obrońcami na własnej obronie.
3
Armani już wylew z wykopem I fart xD
1
@Kapitan hawk nie interesuje mnie kto nazywa się prawdziwym Polakiem, patriota czy katolem, dla mnie każdy kto popiera jedno z tych szamb obecnie dwupartyjnych w Polsce jest idiota.
2
@Kapitan hawk nie jestem wyborcą ani PiS ani PO, po prostu obie partie to jest ten sam ściek wzajemnje obrzucajace się gownem
1
@Kapitan hawk mówię tutaj o genialnym PO, które znakomicie wytyka błędy PiS a nie pamięta swojej nędzy jak rządziło.
3
@Kapitan hawk opozycja jak zwykle mądra gdy jest opozycją bo oderwana świnia od koryta kwiczy, ale gdy już przy Tym korycie jest nie rozni się niczym od tego co był, patrz flashbacki kilka lat temu.
2
Pomiar prędkości, czy w innych krajach jest on bardziej precyzyjny czy tak samo absurdalny jak u nas że mierzy prędkość pojazdu nie rejestrowanego, a nieoznakowanego na kołach.
7
Uff 20 stopni bez słońca, zachmurzenie, idealna pogoda by pracować czy robić coś na dworze A nie taki skwar jak wczoraj
0
@GeFcIo dupa.. jak zwykle bydgoszcz omijają burze..
0
@kulek22 zazdroszczę... w Bydgoszczy ni uja deszczu nie ma..
0
@Amigo_Blanco xD dobry pomysł
0
Takie gorąco... jak tutaj się uczyć na egzamin..
55
Współczuję dzisiaj wszystkim pracującym na dworze, w słońcu. Mijalem już panów ukladajacych kostkę, powinni mieć w takich warunkach płacone co najmniej 30 na godzinę..
0
@michal26 A jeszcze pytanko mnie takie naszło. Są urządzenia jak nawilżacze powietrza. W takie ciepłe dni sprawiają że w domu po prostu jest przyjemniej, nie powinno być inaczej skoro na oko według mnie podnoszą wilgotność?
0
@fajny_football skąd info że sprawdzają co o ich występie piszą w Internecie? Sam jestem uzalezniony od telefonu, Ale taki właśnie jest postęp czasu, trzeba się do tego przyzwyczaić. Kiedyś pewnie tak samo mówili o ludziach którzy zaczynali jezdzic samochodami bo przecie Kunie są A nie jakieś piekielne głośne maszyny .
0
Zapytam was bo miałem dzisiaj nieciekawa historię w autobusie. Skwer 30 stopni w cieniu, autobus nieklimatyzowany. Dość pustawy, ale zaduch niesamowity. Siedzial chlopaczek w słońcu przy otwartym oknie, I dosiadla się do niego babka mimo że naokolo było kilka podwójnych miejsc wolnych I sprula się do niego, żeby zamknął okno bo jej wieje, mimo że na oko była zlana potem. Chłopak mlody zrobił to bez słowa, pytanie co wy byście zrobili w takiej sytuacji? Czy zapyskowanie I sprzeciw byłoby wyrazem braku kultury?
1
@michal26 dziękuję, brzmi mądrze I sensownie. Człowiek każdego dnia czegoś może się nauczyć, a pewnie dzięki temu co tutaj napisałeś będę inaczej teraz patrzył na pogodę, dziękuję.
0
@michal26 Zawsze myślałem, że jak wilgotność jest większa to jakby chłodniej jest, bo powietrze niby takie bardziej mokre, a w madrycie tak jakby bardziej sucho, większy skwar. oO Wytłumaczy mi to ktoś mądrze?
6
- Griezman oglasza, że ochodzi
- de ligt przychodzi do barcy
- Neymar przychodzi do barcy
- Barca nie ma kasy na Griezmana
*telefon Bartomeu do Griezmana*
- Słuchaj Antoine, głupia sprawa..