3

Dembele pewnie już tylko czeka aż sobie do fortnite'a usiądzie A nie będzie jakaś piłkę kopać po boisku.

2

@BarcaInfo Ale wiesz że na ławce dalej jest Valverde?

7

Niech nas Bilbao zaora, wypożyczamy Cou, zostajemy z kopiacym się po czole Dembele, Suarezem I "trenerem" Valverde na ławce. To jak, trzeci rok z rzędu tytuł fraj**** roku w LM?

28

Nie da się zepsuć dwóch światowych zawodników którzy przychodzą DO Barcelony
Valverde:
Hold my beer

1

Już wyczekuje Dembele kopiacego się po czole.

0

@Kapitan hawk Na pewno

0

@parpe Nie, bo jestem nieodpowiedzialny, niedojrzały, łamie etykę Internetu poprzez świadczenie nieprawdy na portalu internetowym etc. A więcej w tej sprawie może powiedzieć Pan @Kapitan hawk

0

@Gaudi79 z którym Valencia, tym z Gliwic?

1

@FC1899Barca sam Pan Smokowski czy Cwiakala mówią, że najgorszym błędem by zostać dziennikarzem to pójście na studia dziennikarskie I jeżeli ktoś chce nim zostać to odradzaja studia.

0

@Skaramuczi przy Valverde nie zdziwiłbym się gdyby taki Mane cofnalby się w rozwoju jak obecnie Couthino...

0

@FCMichalo tylko trzeba spojrzeć kiedy odpalali. Zmienili klub, był inny trener. A U nas przy obecnym trenerze jedynie obserwuje się cofanie się w rozwoju zawodników.

1

@Kapitan hawk według Ciebie zlamalem regulamin, według moderacji I administracji nie.

1

@Kapitan hawk to jeszcze idź do Barcelony bo koszulka, I do wszystkich którzy mają Messiego, prawa wizerunkowe itp. Zabawny jesteś :D
Plus @BarcaInfo raczej leje na osoby które biorą jego avatar, jak Messi który leje na osoby które tutaj sobie ustawiają jego twarz, To jest Internet I oboje zdobyli złotą piłkę.

1

Gomorra, oglądał ktoś ten serial? Poleca?

0

@Kapitan hawk Zakuj w internetowe dyby.
Aaa I podaj podpunkt w regulaminie.

0

@Kapitan hawk no zleceniu nagrywania dziadka, kontekstu nie znales, cała sprawa rozeszła się po kościach.

0

@Kapitan hawk Nie, I nie zrobię tego, wiesz czemu? Bo raz, że absolutnie nie muszę, a dwa bo są osoby jak Ty, które starają się egzekwować cokolwiek od totalnie anonimowej osoby, która nic sobie I nikomu w tym Internecie udowadniac nie musi.

0

@anonimek nooo xD, idealnie mam niedługo spowiedź przedslubna I każdego dnia zachodze jak to ubrać w słowa to co tutaj zrobiłem...
@Kapitan hawk Chłopie, mam kredyt na dom, samochód, co Ty możesz mi prawic o odpowiedzialności. Kopiowanie avatarow nie jest złamaniem regulaminu, zresztą dodalem kropeczke w paincie.
Pisanie postów na portalu internetowym gdzie można być każdy świadczy o tym jakim się jest człowiekiem ale juz poza ekranem telefonu? No fajnie wiedzieć.
Regulamin Internetu też jest?
Czym jest niegodne zachowanie w Internecie?
Sympatia polityczna? Nic o mnie nie wiesz człowieku.

0

@Kapitan hawk Dojrzałości? Odpowiedzialności?
To jest tylko portal internetowy, ja i Ty jesteśmy jego użytkownikami, mogę tutaj napisać co mi się dowoli podoba póki to nie łamie regulaminu. Nie muszę tutaj mówić prawdy, ponosić odpowiedzialności jeżeli to zrobię. To wciąż jest strona internetowa xD A jeżeli to, że nie usuwam konta mimo, że napisałem poscik ze to zrobię jak będzie 100 herbikow jest brakiem odpowiedzialnosci, niemoralne etc. To mam nadzieję że tak każda anonimowa osobę w Internecie rozliczasz.

0

@aras17_VeB jednak się boje, wolę oryginalny, nowy pewny z sklepu z gwarancją.
@Ghotti Jak widać.

1

Kurde, wyszedł piękny Note 10, ale S10+ wciąż kosztuje 4400zł. Będzie tańszy na święta? Czy raczej cena będzie stać .

0

@LuisSalvano szkoda, że SF 5 to już klapa, i na chwilę obecną nie ma nic na miarę właśnie parodii jak dobre SF 1-4. :/

1

@Buksza Żeby to było takie łatwe XD

3

Komentarz usunięty

0

@karszun życie :D

0

@TheNekro94 To też kwestia podejścia do policji. Tam w większości jest szanowana, u nas często gęsto od dziecka się straszy "jak bedzie niegrzeczny to Cię policja zabierze" lub idąc dalej całe te HWDP lub, że dają mandaty za przekroczenie prędkości, sick!
Wiadomo, sa policjanci gorsi i lepsi, ale ja osobiście nigdy z policją nic złego nie miałem, wręcz przeciwnie jak jechałem wieczorem bez przeglądu to przysięgałem, że pojadę następnego i zrobię i mnie puścili.

3

Polecam, niecałe 10 minut "Nastolatka w Ciąży", jestem facetem, 23 lata, ale mnie ten filmik poruszył. Takie rzeczy powinny byc właśnie w karcie "na czasie", a nie te gówna które są obecnie.


1

@sebasek99 no cóż, nie zawsze idzie tak łatwo wyłapać ironię z zwykłego tekstu plus nie wiem o jaki artykuł się rozchodzi.

2

@sebasek99 Ale opinia nigdy nie będzie obiektywna? Opinia już z natury jest subiektywna.

0

@BarcaInfo kto to jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?