22

Tyle robiłem prób do koszykówki, nawet ostatni mecz z Chinami I jakoś nigdy nie mogę się przekonać. Albo to fakt, że nigdy nie lubiłem koszykowki albo po prostu ona mi się wydaje nudną I nieatrakcyjna dla mnie.

6

@A_Gomesinho_21 na pewno nie PiS/PO. To jest dobrowolne zgadzanie się na złodziejstwo.

2

@mcsarna Nie obchodzi mnie kto dostaje. Wolę by zabierali mi mniej z wypłaty (czyt. Zlodziejskie podatki) by te pieniądze faktycznie trafiały do mojej kieszeni.
Czyste kupowanie elektoratu, a wyrównywanie warstw społecznych to jest czysty socjalizm.

2

@Aqualitek Cóż, jak zwykle ida wybory, I zawsze pojawia się coś przed nimi na PiS. Próbował Smarzewski, Sekielski A teraz Vega. Ciekawe czemu nie nagrywał nic jak PO robiło wałki i afery u władzy.

23

@PeterWenkman chłopie rząd nie ma żadnych pieniędzy. To wszystko idzie z kieszeni. Każdy urzędnik, każde 500 plus na nierobów. Dają 500+, podnoszą podatki, sklepy podnoszą ceny.
Dziwię się naprawdę że w Polsce jest tyle ****** którzy głosują na PO/PiS mimo że oni kradna i r******* ich w pupe.

1

@blaugrann neto za dużo, A dembele to jakieś 75

0

@PJ1985 taktyk (15 znaków)

1

@kkbarca Ja, inżynier budowy z ograniczonymi uprawnieniami do kierowania robotami.

31

Mam wrażenie że od momentu kiedy przyszedł Courtois do Realu to zaliczył zjazd niczym piłkarze przychodzący do Barcelony pod wodzą Valverde oO.

51

Ale bym sobie obejrzał taki zjazd Felixa w Barcy pod okiem Valverde i zamiane w takiego Malcoma, Coutinho czy Dembele.

67

Dawać jakieś Leganes na Camp Nou, Hattriczek Messiego, brameczka Rakiticia, Dembuś do pustej, łatwe 5:0. Nowy Valverde, nowy kontrakt, nowe rozdanie w LM po jakimś spektakularnym odpadnięciu, może teraz w 1/8.

0

@ArdoFCB S8 +, lekko ponad rok. Czekam aż S10+ będzie kosztować mniej niż 4 tysiące.

0

Chodząc do technikum dojeżdżałem pociągiem i wracałem pociągiem, nieraz czekałem po 2-3 godziny bo mi po prostu uciekł i żyje. Miałem czas się pouczyć, na znajomych i hobby. Dzieci niech przestaną lamentować bo wejście w dorosłe życie, praca, może sprawić, że zatęsknią za tym.

8

@Ratamahatta już widzę jak przychodzi do Barcelony genialny Bernardo Silva I utrzymuje poziom z Monaco w City xD
Valdek zaraz by z niego zrobił Malcom'a.

6

Powiedz gdzieś publicznie, Że to Niemcy napadli na Polskę i mordowali Polaków to zostaniesz oskarżony o nietolerancje, rasizm I że to nie byli Niemcy A naziści.

0

@Wichurek z Messim I Suarezem czy bez, to dalej jest gra gdzie oczy w większości czasu krwawą.

71

Za kilka lat era Valverde będzie wspominana jako zaprzepaszczenie okazji posiadania takiej ekipy jak i najlepszego zawodnika wszechczasów.

0

@FCMichalo jedno slowo: Valverde

13

Dobra dobra, przyjedzie jakieś Leganes na Camp Nou, Messi hattriczek, 5:0 I cyk dla naszego kochanego trenera nowy kontrakcik. Jakaś szybka kompromitacja w LM na wyjeździe by się chłopaki nie przemeczali I można skupić się na pucharze króla.

11

4 Na 9 punktów zdobyte. Valverde chce zobaczyć jak źle musi prowadzić zespół by go w końcu zwolnili, może wcześniej się skompromitować w LM?

9

Perez niczym niekontuzjowany Dembele, piłka odskakujaca od nogi.

0

Fati po bramce strata za strata, niczym niekontuzjowany Dembele.

12

Valverde pokaże że zepsucie Dembele i Coutinho, to nie był przypadek i powtórzy to z De Jongiem I Griezmanem.

2

Pierwsza połowa jak tydzień temu, czyli beznadzieja.

0

@abramov89 Liga SportCLUB może

3

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

@Kubsoleon co Ty gadasz

0

@cules100pro Tak? A ja kiedyś widziałem identyczne.

2

@MarioVeB! Powiedz to wszystkim mającym Messiego w awatarze lub choćby herb Barcelony inteligenta osobo.

13

Ale bym sobie takie posty @BarcaInfo poczytał :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?