draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld Niesmieszny żart..
1
@Stoiczkow Dla mnie to chore jest że można sobie zmieniać tak reprezentację, podobnie jak w ręcznej. Dobrze że w piłce jest ludzkie podejście.
0
@Cave @kenneth99 :/
1
Pytanie do użytkowników ps4 ea access,jestem w pracy i pytanko, działa glicz z fifa?
1
@Grzesior667 Szanuje, że w kazdym poście o fifie, ea access piszesz o tym xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 też szukałem I nie mogę znaleźć. No nic wrócę z pracy o 22, pobierze się to w sam raz by nockę zarwac.
1
@Bykunn uszanowanie odmienności poprzez szkalowanie ludzi którzy nie zgadzają się z ideologią lgbt albo niszczenia świętych obrazów?
1
@macio_944 Zgadzam się.
2
@macio_944 zero jedynkowo dzieła takze parady lgbt. Dzieląc ludzi na albo akceptujacych teczowych ludzi lgbt albo wrogow trzymajacych się przecież z tym karlem u władzy.
7
@Eto'o9 R10 No, tak generaljzujac to mogę powiedzieć że Ci geje na tych paradach by najchętniej wszędzie się kochali.
Nie ma co z takimi dyskutować, bo mimo, że jestem katolikiem, dostrzegam wady kościoła, lecz znam też parafie, głównie na wsi gdzie ksiądz jest złota osoba.
To samo parady. Potrafią bezczescic święte obrazy, Ale mam kuzyna geja który jest jak najbardziej w porządku.
Nie nie głosuje na PiS ani PO bo zaraz ktoś do tego będzie pił.
10
@macio_944 Parady lgbt wcale nie mają agresywnego wydźwięku, A z tego co mi się zdaje sam film pije do obu stron.
15
@macio_944 "kościelny bełkot" I już używasz mowy nienawiści wobec katolików.
0
Ktoś coś kiedy będzie można pykać w fife 20 na ps4 ea access?
0
@MarioVeB! No, honor rzecz święta. Szczególnie w Internecie gdzie każdy może być każdym na portalu internetowym xD
0
Możliwość pobrania przez ea access fify 20 jest planowana na jakąś godzinę czy równo o północy będzie można?
0
@Rewolucja123 no właśnie tam mam sprzeczne informacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! I minie nawet rok :)
0
Z Ernesto na ławce to my w tej grupie będziemy mieli problem wyjść.
0
@skakun95 nie ma tak łatwo. Jakby się wykupywalo na jeden meczyk to te strony by padły
2
@LuisSalvano ktoś kogo nie stać na nową. Idąc dalej tym głupim rozumowaniem, kto kupuje używane samochody?
1
@Avada Kedavra nie oglądam ich, ale jeżeli to jest taka sama "Prawda" siatki jak futbolu tego dupowlaza, wazeliniarza Koltonia to nie ma sensu oglądać.
10
@kulka Genialny film.
0
@xJLx kartomania nagrał o tym film właśnie
0
Czy posiadając EA ACces będzie można już 19 września zagrać w Fife 20? Jeżeli tak to ile będzie można godzin grać? Mowa o PS4
0
Piątek jak mało.
2
Najbardziej mnie śmieszą osoby które jada na PiS, a alternatywę proponują takie samo bagno czyt. PO lub radykalną lewicę xD
A no i nie zapominajmy o głównym elektoracie PO, ONI KRADNĄ.
1
Obejrzał ktoś "Kłamstwo futbolu" spoconego Romana? Komentarze mowia prawdę?
0
@Ratamahatta spokojnie, zaraz wróci do Valverde I zobaczymy piękny regres zawodnika jak to bywa u tego super trenera.