draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polecam wejść na Zibiego twittera I poczytać odpowiedzi do jego ostatniego tweeta xD. Można się pośmiać.
0
@NeroTFP Bo może dlatego, że piłka nożna najbardziej się rozwija i jest najbardziej wymagająca? Taki Heynen ma czas by sobie prowadzić klub piłkarski w Bulgarii lub Włoszech (nie pamiętam) plus Polską kadrę, a w piłce jest to nierealne. Nie ma aż takiego znaczenia taktyka w siatce np czy fakt, że jeden siatkarz cały wynik pociągnie. Nie odnoszę się do kosza bo do dla mnie denny sport i się nie znam, a skoki to tylko kilka reprezentacji się w to bawi.
0
@Grzesior667 ;___; za co ja płacę, inni sobie oglądają nielegalnie na jakims fili, a ja płacą muszę czekać..
0
Pytanie, czemu niby wyszedł 5 sezon Peaky Blinders, a na netflixie go nie ma, jak pozostałe 4 zawsze były?
0
@NeroTFP Już myślałem że znowu coś o tej dennej koszykówce xD, co do wypowiedzi to się zgadzam.
3
No nic 22:45 Polsport.
0
@Commando Boniek też grał I o piłce sobie może gadać, a trenerka jakoś nie pykla.
Borek, Smokowski też może fajnie I mądrze wypowiadać o pileczce, na trenera Matiego.
4
@Commando jeden Valverde starczy.
0
70 minuta Polska z pierwszym celnym strzałem!!!
0
Szczęsny > Fabiański zawsze.
Nie chodzi o samą klasę I klub Ale mecz 2:0 Z Niemcami zawsze w sercu.
2
De jong brameczka w reprezentacji, a pod skrzydłami naszego fantastycznego trenera może za 3 sezony odpali.
15
LEWANDOWSKI żyje z podań! Szpaku w poniedziałek stawiając go obok Messiego I Cr7
1
@jedrek7000 dlatego wybieram Borka A nie lesnego dziadka.
4
No w końcu reprezentacja Polski w noge, A nie jakaś denna koszykówka.
1
@Wisla1906 A napis konstytucja na koszulce nie dawalby jakiś ulg? Bez kolejki do psychologa, zeszyty w kolka itp.
2
@mkord Miłość z technikum była siatkarka, może to stąd.
0
@Hushovt jakby była taka konkurencja jak w nodze to można byłoby rozmawiać.
7
Ogólnie oglądając kobiety to nieraz robią takie błędy, że amatorzy w męskiej siatkówce takich nie robią xD Czasami paraolimpiada siatkówki.
8
Ale ta Louisa Lippmann śliczna siatkarka IMO.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Drzakubs no cóż, wystarczy spojrzeć po ulicach. Prędzej spotkasz nawolonego gościa niż laske.
0
@Dzemix111 ile na transfery wtedy sypla Barcelona?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kajtek77 sami się pogrążają. Jeżeli faktycznie chcieli się od Pola odciąć to są głupi. Pol słusznie mówi że gazety wymieraja I to jest tylko kwestią czasu jak wymra.
1
@scotti no widzisz, dla mnie ta koszykówka to flaki z olejem, nawet jak gra Polska, a na 0-0 piłki jednak mogę miło popatrzeć.
1
@RosjaninBut nie wolę ani PO ani PiS, ani ohydnej lewicy, Ale obserwuje kolonko od lat, wspieralem go kiedyś jak był na yt, A teraz na fp na fejsie widzę sekte I kółko wzajemnej adoracji na której robi tylko hajs.
8
@KmN to jest sekta. Ktoś napisał, że zbiera podpisy przed zarejestrowaniem komitetu A on mu odpisał na fp "pier**** się". Tak zachowuje się poważna osoba? Siedzi sobie w USA zamiast sam zbierać podpisy. I to lajkowanie wzajemnie postów #R xD
0
@RosjaninBut #R ta sekta? XD oglądałem go jak był na yt. Teraz cisne beke z tego kolka wzajemnej adoracji I goru który każdego wyzywa kto cisnie po #R xD. Siedzi sobie w USA I zbija hajs na jakiś lemingach I koszulkach z jakiegoś soft porno.
Pomijając że zbierali podpisy bez zarejestrowania komitetu. Zapewne nawet podpisów nie zdobędą.
4
@neymarjr_143 właśnie oglądać siatkę czy ręczna mogę, bo czuje emocje itp. Oglądam koszykowke, Polskę I nic. Zero emocji, nuda.
0
@Avada Kedavra Nie no do Barcy Valverde mimo że oczy krwawia to potrafię się zmusić, chyba że widzę różny Arnolda to aż mam dreszcze.