1

Polecam wejść na Zibiego twittera I poczytać odpowiedzi do jego ostatniego tweeta xD. Można się pośmiać.

0

@NeroTFP Bo może dlatego, że piłka nożna najbardziej się rozwija i jest najbardziej wymagająca? Taki Heynen ma czas by sobie prowadzić klub piłkarski w Bulgarii lub Włoszech (nie pamiętam) plus Polską kadrę, a w piłce jest to nierealne. Nie ma aż takiego znaczenia taktyka w siatce np czy fakt, że jeden siatkarz cały wynik pociągnie. Nie odnoszę się do kosza bo do dla mnie denny sport i się nie znam, a skoki to tylko kilka reprezentacji się w to bawi.

0

@Grzesior667 ;___; za co ja płacę, inni sobie oglądają nielegalnie na jakims fili, a ja płacą muszę czekać..

0

Pytanie, czemu niby wyszedł 5 sezon Peaky Blinders, a na netflixie go nie ma, jak pozostałe 4 zawsze były?

0

@NeroTFP Już myślałem że znowu coś o tej dennej koszykówce xD, co do wypowiedzi to się zgadzam.

3

No nic 22:45 Polsport.

0

@Commando Boniek też grał I o piłce sobie może gadać, a trenerka jakoś nie pykla.
Borek, Smokowski też może fajnie I mądrze wypowiadać o pileczce, na trenera Matiego.

4

@Commando jeden Valverde starczy.

0

70 minuta Polska z pierwszym celnym strzałem!!!

0

Szczęsny > Fabiański zawsze.
Nie chodzi o samą klasę I klub Ale mecz 2:0 Z Niemcami zawsze w sercu.

2

De jong brameczka w reprezentacji, a pod skrzydłami naszego fantastycznego trenera może za 3 sezony odpali.

15

LEWANDOWSKI żyje z podań! Szpaku w poniedziałek stawiając go obok Messiego I Cr7

1

@jedrek7000 dlatego wybieram Borka A nie lesnego dziadka.

4

No w końcu reprezentacja Polski w noge, A nie jakaś denna koszykówka.

1

@Wisla1906 A napis konstytucja na koszulce nie dawalby jakiś ulg? Bez kolejki do psychologa, zeszyty w kolka itp.

2

@mkord Miłość z technikum była siatkarka, może to stąd.

0

@Hushovt jakby była taka konkurencja jak w nodze to można byłoby rozmawiać.

7

Ogólnie oglądając kobiety to nieraz robią takie błędy, że amatorzy w męskiej siatkówce takich nie robią xD Czasami paraolimpiada siatkówki.

8

Ale ta Louisa Lippmann śliczna siatkarka IMO.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Drzakubs no cóż, wystarczy spojrzeć po ulicach. Prędzej spotkasz nawolonego gościa niż laske.

0

@Dzemix111 ile na transfery wtedy sypla Barcelona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kajtek77 sami się pogrążają. Jeżeli faktycznie chcieli się od Pola odciąć to są głupi. Pol słusznie mówi że gazety wymieraja I to jest tylko kwestią czasu jak wymra.

1

@scotti no widzisz, dla mnie ta koszykówka to flaki z olejem, nawet jak gra Polska, a na 0-0 piłki jednak mogę miło popatrzeć.

1

@RosjaninBut nie wolę ani PO ani PiS, ani ohydnej lewicy, Ale obserwuje kolonko od lat, wspieralem go kiedyś jak był na yt, A teraz na fp na fejsie widzę sekte I kółko wzajemnej adoracji na której robi tylko hajs.

8

@KmN to jest sekta. Ktoś napisał, że zbiera podpisy przed zarejestrowaniem komitetu A on mu odpisał na fp "pier**** się". Tak zachowuje się poważna osoba? Siedzi sobie w USA zamiast sam zbierać podpisy. I to lajkowanie wzajemnie postów #R xD

0

@RosjaninBut #R ta sekta? XD oglądałem go jak był na yt. Teraz cisne beke z tego kolka wzajemnej adoracji I goru który każdego wyzywa kto cisnie po #R xD. Siedzi sobie w USA I zbija hajs na jakiś lemingach I koszulkach z jakiegoś soft porno.
Pomijając że zbierali podpisy bez zarejestrowania komitetu. Zapewne nawet podpisów nie zdobędą.

4

@neymarjr_143 właśnie oglądać siatkę czy ręczna mogę, bo czuje emocje itp. Oglądam koszykowke, Polskę I nic. Zero emocji, nuda.

0

@Avada Kedavra Nie no do Barcy Valverde mimo że oczy krwawia to potrafię się zmusić, chyba że widzę różny Arnolda to aż mam dreszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?