draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Twój legnie w niedziele o 21 xDD
0
Dawać tą niedzielę 21
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VenoM w tvn Duda miażdży
w tvp Trzaskowski prowadzi.
Change my mind
0
@kkbarca sugerujesz że kolega agituje RT? Jak smiesz
5
Duda jak wiedzial, że 7 szprycha CPK przebiega przez akurat Końskie. 50 minut do Warszawy. Wszystko to mówi z pamięci, bo nie uwierzycie. Laska zapytała go akurat o kolej w końskich xD
To jest jednak super prezydent.
3
@NeroTFP oczywiście tylko w stronę polityczną której Ty nie lubisz xD
16
Szkoda że nie da się głosować na pralkę. Ona ma przynajmniej program który zrealizuje
0
@Nicko żółtek bosak
0
@baczmus wykres rozciągania stali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@baczmus wzór 6.10a witam budowlańca
1
Trzaskowski daje wody xD mąż stanu super człowiek
0
Gdzie widzicie Janka Bednarka zakładając, że dalej będzie się tak rozwijać? Bardzo fajnie, że możemy mieć w Premier League topowego w przyszłości obrońcę, ale mimo wszystko czekam na te dni, aż będzie mi dane obserwować jakiegoś napastnika/pomocnika w PL regularnie występującego.
0
@arraco gdzie tam, pis/po dalej będzie przy korycie
11
@fcbarcafan19 co TY gadasz, przecież tylko Duda social chce rozdawać.
Przecież ludzie tutaj piszą, że Trzaskowski to wolnościowiec a Duda to socjal
7
W punkt! Wolnościowy prezydent! Nie to co długopis
3
zaczynałem po studiach jako inżynier budowy mając 3 na rękę. Cieszyłem się bardzo. Chłopak 22-23 lata zarabia 3 na rękę w okresie próbnym. Po 3 miesiącach miałem już 4 na rękę. 23 lata - na rękę. Bez żadnych znajomości. Tylko ciężką pracą.
Nie będę się chwalił na jakim poziomie teraz żyje, ale jak się chce to wszystko można mieć. Przede wszystkim nikt nam na początku wszystkiego nie da. Trzeba sobie samemu torować drogę.
A na zachód na studiach na wakacje do Holandii też jeździłem.
7
Vidal to jest mem
0
Griezman przegryw
0
Sołtys na ławce jakby wiedział że zaraz z Barceloną się żegna
4
@AV0CAD0 zdrajca la rambli
1
Boli was wielki Real???
0
@D10SLEO o Ty wiedziałeś
1
@ViscaBarca123 bartomeu teraz wygrywa LM i jest Bogiem xD znowu wygra wybory
0
@Chakalaka misiaku niedziela Cię oznaczam xDDD
0
@Chakalaka ktoś musi być szalony,że RT wygra xD w niedziele o 21 dupa będzie trzaskac
2
@NaFazieHitman Nie wiesz co mówisz. W chwili obecnej mam podwykonawce na zakładach Anwil Grupy Orlen.
Codziennie obserwuje jak chłopy w 25 ~ upale kręcą zbrojenie, W DLUGIM rękawie,DLUGICH spodniach,kaskiem na głowie,butach roboczych,odblaksiem na sobie. To wszystko na słońcu (teraz czasami są deszcze). I Ci ludzie nie mają lekko
0
Hm, jakoś w ogóle nie czuje tego hype'u na cyberpunk'a od redow. Redzi mi się kojarzą z wieskiem i to faktycznie by sprawiło, że bym czekał na tą grę. Cyberpunk atakuje według mnie trochę rozgrywka rockstar.
Czuje, że może być duży zawód tą grą i po cichu na to liczę. Może to sprawi, że wrócą do wieśka.
1
Pięknie w Polsce działają tematy zastępcze jak lgbt czy ktoś popiera czy nie, ulaskawienie pedofila.
Zamiast skupić się na rzeczach ważnych, wystarczy rzucić do mediów jakiś temat lgbt A w sejmie pchać jakaś niewygodna ustawę.