2

Boniek: no zabrakło szczęścia, geniusz taktyczny Brzeczek dobrze rozgryzl przeciwnika

5

Cały mecz w defensywie, cokolwiek w ofensywie jest kwestia przypadku, a nie składnych akcji XD z czym do ludzi

5

Boże ale Polska jest drewniana..
Może kiedyś doczekam się ładnej gry.

Jeszcze ten komentarz w TVP dziadka szpaka..

10

@mateuszdabski xDDDD Piękne zaoranie. Kolejny raz wychodzi z jakim znaFcą piłki mamy do czynienia xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sane już kontuzja xD

22

Mati co poleciał za przeprosiny xD za ten luz go lubię

4

De Gea co wyjął oO

0

@Danger204 Szanuje za karierę, Ale nie znoszę słuchać jego WSPANIALE i ŚWIETNIE podczas komentarza. Nadaje się na pogrzeb bo usypie.

2

Ah jak dobrze usłyszeć Borka przy mikrofonie.
Dla mnie to top w Polsce do komentowania kadry Plus Pan ekspert Podolinski też wysoko w Polsce.
O wiele lepiej się tego słucha niż dziadkow Szpaku & Strejlau którzy od dawna powinni być na emeryturze.

0

@KapiFCB u mnie doszedł do 89 ovrl A w wieku 31 lat wciąż miał 86

4

@OsehShalom live na insta, dramat

0

@Bobo25 dziękuję za wyjaśnienie xD

0

Ja proponuje mimo wszystko iść śladami coutinho. Wypożyczyć Messiego, pensja 50/50 i jechane. Nie wiem na jaki adres mogę pisać do Bartka.

17

dobrze, że już mam tyle lat ile mam i cała ta sytuacja w Barcy mnie bawi. Gdybym pewnie był na etapie gimnazjum, szkoły średniej, może uczelni.. to bym chyba to jakoś bardziej przeżywał.

0

@arasz1819 a jakiś wyrok miał??

1

@4drian0 tak? to powiedz matce kto w tym domu zarabia

4

@4drian0 ja Ci zaraz dam nie idę na żaden apel gnoju

98

gaś ten komputer bo jutro do szkoły musisz wstać

6

@malyras kolega @zawsze_barca robił, ale z tego co słyszałem sam się w branży zatrudnił i nie ma czasu

1

@ArdoFCB e tam pes

2

@capoN https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/118491677_329435554783693_6743895231973182227_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=FN4yN_FFTUcAX8qxhYt&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=7&oh=134f00f1dd8c4d472a0cc38b2e233bfe&oe=5F71804A
Sezon 2029/30 Real Sociedad. Zacząłem w Październiku 2020. Gram każdy mecz :D
@geass ja właśnie nigdy nie lubiłem UT dla mnie jest to bez sensu. Co roku kupuję fife dla kariery.
@Odcinkowy dokładnie

0

0

@wagabunda123_90 Włącz sobie Profesora Miodka. Wyraźnie powiedział, że obiektywna opinia to oksymoron :>
Zrozum, że Twoja opinia zawsze jest subiektywna.

0

@wagabunda123_90 opinia nigdy nie jest obiektywna. Opinia to z natury coś subiektywnego bo jest Twoja xD

1

@Bykunn właśnie o tym fp pisałem xD od dwóch lat chyba już ich śledzę i cisne beke

0

Co sądzicie o tych wszystkich coachach? Mówię tutaj nie tylko o tych, którzy pokazują jak zarabiać miliony (XDD), ale również o tych pomagających singlom. Super eksperci pokazujący tajniki podrywu.
Przeglądając ich blogi za sprawą fp na Facebooku wysmiewajacy coaching, jestem przerażony na co ludzie wydają hajs.

0

@Joe_Pesci nie zgodzę się. 1 sezon był dla mnie bardzo nudnawy. Dopiero od 2 uważam,że coś się zaczyna dziać.

1

Pytanie do fanów Peaky Blinders.
Wasz ulubiony sezon?
Ja W chwili obecnej oglądam ponownie cały serial jeszcze raz i sezon 4 z Adrienem Brody to jest pieprzowy majstersztyk. To jak gra Włocha, akcja, coś pięknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?