draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boniek: no zabrakło szczęścia, geniusz taktyczny Brzeczek dobrze rozgryzl przeciwnika
5
Cały mecz w defensywie, cokolwiek w ofensywie jest kwestia przypadku, a nie składnych akcji XD z czym do ludzi
5
Boże ale Polska jest drewniana..
Może kiedyś doczekam się ładnej gry.
Jeszcze ten komentarz w TVP dziadka szpaka..
10
@mateuszdabski xDDDD Piękne zaoranie. Kolejny raz wychodzi z jakim znaFcą piłki mamy do czynienia xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sane już kontuzja xD
22
Mati co poleciał za przeprosiny xD za ten luz go lubię
4
De Gea co wyjął oO
0
@Danger204 Szanuje za karierę, Ale nie znoszę słuchać jego WSPANIALE i ŚWIETNIE podczas komentarza. Nadaje się na pogrzeb bo usypie.
2
Ah jak dobrze usłyszeć Borka przy mikrofonie.
Dla mnie to top w Polsce do komentowania kadry Plus Pan ekspert Podolinski też wysoko w Polsce.
O wiele lepiej się tego słucha niż dziadkow Szpaku & Strejlau którzy od dawna powinni być na emeryturze.
0
@KapiFCB u mnie doszedł do 89 ovrl A w wieku 31 lat wciąż miał 86
4
@OsehShalom live na insta, dramat
0
@Bobo25 dziękuję za wyjaśnienie xD
0
Ja proponuje mimo wszystko iść śladami coutinho. Wypożyczyć Messiego, pensja 50/50 i jechane. Nie wiem na jaki adres mogę pisać do Bartka.
17
dobrze, że już mam tyle lat ile mam i cała ta sytuacja w Barcy mnie bawi. Gdybym pewnie był na etapie gimnazjum, szkoły średniej, może uczelni.. to bym chyba to jakoś bardziej przeżywał.
0
@arasz1819 a jakiś wyrok miał??
1
@4drian0 tak? to powiedz matce kto w tym domu zarabia
4
@4drian0 ja Ci zaraz dam nie idę na żaden apel gnoju
98
gaś ten komputer bo jutro do szkoły musisz wstać
6
@malyras kolega @zawsze_barca robił, ale z tego co słyszałem sam się w branży zatrudnił i nie ma czasu
1
@ArdoFCB e tam pes
2
@capoN https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/118491677_329435554783693_6743895231973182227_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=FN4yN_FFTUcAX8qxhYt&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=7&oh=134f00f1dd8c4d472a0cc38b2e233bfe&oe=5F71804A
Sezon 2029/30 Real Sociedad. Zacząłem w Październiku 2020. Gram każdy mecz :D
@geass ja właśnie nigdy nie lubiłem UT dla mnie jest to bez sensu. Co roku kupuję fife dla kariery.
@Odcinkowy dokładnie
8
Nie chce dawać tipów Barcelonie, ale Todibo u mnie w fifie w wieku 29 lat wskoczył na ovr 97 w karierze :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/118687989_315279226555844_2499647508249720456_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=zMucAnc0Ha8AX80bOog&_nc_oc=AQkOOVpreL1AyPpyLYzonffCG8k3ch4dBFZqOCAOBIzg8hAdXU4fpfkCDlnT7-u5AGE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=fa9a9e0631fe7108dc5b4dfb7ff51290&oe=5F709E95
0
@wagabunda123_90 ok
0
@wagabunda123_90 Włącz sobie Profesora Miodka. Wyraźnie powiedział, że obiektywna opinia to oksymoron :>
Zrozum, że Twoja opinia zawsze jest subiektywna.
0
@wagabunda123_90 opinia nigdy nie jest obiektywna. Opinia to z natury coś subiektywnego bo jest Twoja xD
1
@Bykunn właśnie o tym fp pisałem xD od dwóch lat chyba już ich śledzę i cisne beke
0
Co sądzicie o tych wszystkich coachach? Mówię tutaj nie tylko o tych, którzy pokazują jak zarabiać miliony (XDD), ale również o tych pomagających singlom. Super eksperci pokazujący tajniki podrywu.
Przeglądając ich blogi za sprawą fp na Facebooku wysmiewajacy coaching, jestem przerażony na co ludzie wydają hajs.
0
@Joe_Pesci nie zgodzę się. 1 sezon był dla mnie bardzo nudnawy. Dopiero od 2 uważam,że coś się zaczyna dziać.
1
Pytanie do fanów Peaky Blinders.
Wasz ulubiony sezon?
Ja W chwili obecnej oglądam ponownie cały serial jeszcze raz i sezon 4 z Adrienem Brody to jest pieprzowy majstersztyk. To jak gra Włocha, akcja, coś pięknego.