0

@budel17 jak daje polecenia to wszyscy mają.na czerwono sfrustrowany uwagami. A rywale zawsze mają na zielono skupiony na uwagach..

2

Kapaliscie (lub nadal się kapiecie) w wodzie po tacie/mamie bracie lub siostrze?

0

@KapiFCB gdzie to się klika?

6

Zaraz potężny Ronaldo dobije na pustaka albo dostanie karnego i zamknie wam usta!!

5

Wchodzi Thiago, tiki taka i Liverpool prowadzi, przypadek? Nie sądzę

5

Dostałem wiadomość od Shiby, pewnie nie tylko ja. Co sądzicie o jego odejściu?
Zapraszam do dyskusji

0

@kiper09 tak niemalże zawsze jest..

33

I to żałosne klękanie xD

3

Lubicie toffifee?

0

1

0

Fm 2020 - laik
Gram Barcą, co mecz niemalże 30 strzałów, w tym 10 celnych, i często gęsto zdobywam 1-2 bramki, a komputer 3 z 4 strzałów to celne i wszystko bramki.
Co robię źle? xD

0

Fm 2020 - laik Barca.
Pytanie do osób które grały Barcą. Jaką taktyką graliście i ustawieniem

0

@Ghotti wypożyczony do City, 10% pensji jego płace
Ale coś mi na razie nie idzie. Zdemotywowany jestem. Nie wiem czy złą daję taktykę czy jak. Same oklepy dostaje w towarzyskich, 0:1 z espanyolem. Może za bardzo młodymi gram...

0

Fm 2020 - laik.
Dostałem w Barcy maila o przypisaniu numerów piłkarzy.
Części nie mogę jak Fati, Depay bo nie są zgłoszeni do rozgrywek. Jak ich zgłosić?

0

@kamilkrycha @Ghotti dzięki wielkie. Ale mam tylko 33mln ze sprzedaży vidala i braithwaita i nie chce przyjść :c suarez nie chce odejść

0

@kamilkrycha @Ghotti @kubafcb102 okej przesunąłem już.
A mogę jakoś poprosić o konkretnego zawodnika? W fifie po prostu wpisywałem nazwisko i już xD A tutaj dostaję po prostu jakieś propozycje co 2 tygodnie, np. napastnika. Jakieś cavani, lacazety, a ja bym chciał konkretnie depaya.

0

Fm 2020 - laik.
Miałem sparing barca z barca u19. Jak mogę z barcy u19 wyjąć pedriego, fatiego i resztę?

2

@NeroTFP skład był zaktualizowany. Myślałem, że kalendarz się przesunie, dzieki.

0

FM 2020 - laik nieogar.
Witam, walczę z modami i mi to nie wychodzi.
Pobrałem tego moda: https://www.fmscout.com/c-fm20-data-updates.html?id=6053
Zaznaczyłem go w bazie danych i nadal zaczynam sezon od 2019, co robię nie tak?
Dodawanie tych modów jest strasznie ciężkie.

0

@meteo100 dzięki wielkie

0

@meteo100 no właśnie mam lapka także muszę to przemyśleć

Czyli jak wybiorę Barce i nie wybiorę np Serie A to potem z tego serie A będę mógł r9bic transfery ?

0

Pytanie, zaczynam przygodę z FM 2020.
Wybieram sobie Barce i muszę wybrać liczbę Lig i państw.
Rozumiem, że im więcej tym więcej danych do ładowania.
Najlepiej załadować 5 najlepszych lig?
To znaczy, że jak nie dodam ligi Brazylijskiej to nikogo tam wyscoutować nie mogę?

0

To jak, rozpadnie się rząd?

1

@Ghotti nie zgodzę się. Szkola gowno da?
Może usunmy szkołę, przecież gowno da. Nie używasz przecież codziennie wzorów skróconego mnożenia czy rachunku rozniczkowego xD. Większego idiotyzmu dzisiaj już nie zobaczę.

1

@Eto'o9 R10 Ale przecież tą super opozycja sama obiecuje 500+ lub nawet więcej xDD

0

@kuz pójdę jeszcze raz

0

@lucca87 @kuz
No jak Boga kocham. 2 tygodnie temu w rtv. Specjalne okienko do obliczania rat. Telefon Samsung Galaxy s10 za 2999. 9 rat wychodziło łącznie 3200...
Plus na samym początku mówiłem, że bez żadnych ubezpieczeń i gwarancji.

0

@kuz reklamowali raty 0% w euro rtv. Byłem by wziąć dziewczynie telefon. Jak przeliczylem sobie ilość rat razy kwotę miesięczna to wychodziło 200-300zl więcej.
To samo w media markcie. Gdzie są te raty 0?

0

@Salwik92 dlaczego wersje cyfrowe są droższe? Przecież to pudelkowa można sprzedać,chcą by one zniknęły, to one powinny być droższe.
Plus większa.cena produkcji,koszty sprzedaży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?