draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 jak daje polecenia to wszyscy mają.na czerwono sfrustrowany uwagami. A rywale zawsze mają na zielono skupiony na uwagach..
2
Kapaliscie (lub nadal się kapiecie) w wodzie po tacie/mamie bracie lub siostrze?
0
@KapiFCB gdzie to się klika?
6
Zaraz potężny Ronaldo dobije na pustaka albo dostanie karnego i zamknie wam usta!!
5
Wchodzi Thiago, tiki taka i Liverpool prowadzi, przypadek? Nie sądzę
5
Dostałem wiadomość od Shiby, pewnie nie tylko ja. Co sądzicie o jego odejściu?
Zapraszam do dyskusji
0
@kiper09 tak niemalże zawsze jest..
33
I to żałosne klękanie xD
3
Lubicie toffifee?
0
@Danger204 @Rust_Cohle XDDDD
1
@NaFazieHitman xDD
0
Fm 2020 - laik
Gram Barcą, co mecz niemalże 30 strzałów, w tym 10 celnych, i często gęsto zdobywam 1-2 bramki, a komputer 3 z 4 strzałów to celne i wszystko bramki.
Co robię źle? xD
0
Fm 2020 - laik Barca.
Pytanie do osób które grały Barcą. Jaką taktyką graliście i ustawieniem
0
@Ghotti wypożyczony do City, 10% pensji jego płace
Ale coś mi na razie nie idzie. Zdemotywowany jestem. Nie wiem czy złą daję taktykę czy jak. Same oklepy dostaje w towarzyskich, 0:1 z espanyolem. Może za bardzo młodymi gram...
0
Fm 2020 - laik.
Dostałem w Barcy maila o przypisaniu numerów piłkarzy.
Części nie mogę jak Fati, Depay bo nie są zgłoszeni do rozgrywek. Jak ich zgłosić?
0
@kamilkrycha @Ghotti dzięki wielkie. Ale mam tylko 33mln ze sprzedaży vidala i braithwaita i nie chce przyjść :c suarez nie chce odejść
0
@kamilkrycha @Ghotti @kubafcb102 okej przesunąłem już.
A mogę jakoś poprosić o konkretnego zawodnika? W fifie po prostu wpisywałem nazwisko i już xD A tutaj dostaję po prostu jakieś propozycje co 2 tygodnie, np. napastnika. Jakieś cavani, lacazety, a ja bym chciał konkretnie depaya.
0
Fm 2020 - laik.
Miałem sparing barca z barca u19. Jak mogę z barcy u19 wyjąć pedriego, fatiego i resztę?
2
@NeroTFP skład był zaktualizowany. Myślałem, że kalendarz się przesunie, dzieki.
0
FM 2020 - laik nieogar.
Witam, walczę z modami i mi to nie wychodzi.
Pobrałem tego moda: https://www.fmscout.com/c-fm20-data-updates.html?id=6053
Zaznaczyłem go w bazie danych i nadal zaczynam sezon od 2019, co robię nie tak?
Dodawanie tych modów jest strasznie ciężkie.
0
@meteo100 dzięki wielkie
0
@meteo100 no właśnie mam lapka także muszę to przemyśleć
Czyli jak wybiorę Barce i nie wybiorę np Serie A to potem z tego serie A będę mógł r9bic transfery ?
0
Pytanie, zaczynam przygodę z FM 2020.
Wybieram sobie Barce i muszę wybrać liczbę Lig i państw.
Rozumiem, że im więcej tym więcej danych do ładowania.
Najlepiej załadować 5 najlepszych lig?
To znaczy, że jak nie dodam ligi Brazylijskiej to nikogo tam wyscoutować nie mogę?
0
To jak, rozpadnie się rząd?
1
@Ghotti nie zgodzę się. Szkola gowno da?
Może usunmy szkołę, przecież gowno da. Nie używasz przecież codziennie wzorów skróconego mnożenia czy rachunku rozniczkowego xD. Większego idiotyzmu dzisiaj już nie zobaczę.
1
@Eto'o9 R10 Ale przecież tą super opozycja sama obiecuje 500+ lub nawet więcej xDD
0
@kuz pójdę jeszcze raz
0
@lucca87 @kuz
No jak Boga kocham. 2 tygodnie temu w rtv. Specjalne okienko do obliczania rat. Telefon Samsung Galaxy s10 za 2999. 9 rat wychodziło łącznie 3200...
Plus na samym początku mówiłem, że bez żadnych ubezpieczeń i gwarancji.
0
@kuz reklamowali raty 0% w euro rtv. Byłem by wziąć dziewczynie telefon. Jak przeliczylem sobie ilość rat razy kwotę miesięczna to wychodziło 200-300zl więcej.
To samo w media markcie. Gdzie są te raty 0?
0
@Salwik92 dlaczego wersje cyfrowe są droższe? Przecież to pudelkowa można sprzedać,chcą by one zniknęły, to one powinny być droższe.
Plus większa.cena produkcji,koszty sprzedaży.