0

@lucca87 no bo ja w głowie sobie już ułożyłem pensje + kwotę jaką mi zwracali za paliwo na dojazdy, a wtedy to było niecałe 100km dziennie.

1

@Keson ano coś za coś, jakoś kredyty, leasingi trzeba spłacać.

2

@Keson firma oczywiście siedziba w Warszawie. Natomiast nigdy nie pracowałem w stolycy. Po całym kraju praca, w chwili obecnej siedzę na zakładach chemicznych Anwil w Włocławku. Pochwalę się, że Duda stał przy wykopie mojej budowy
https://www.wnp.pl/chemia/andrzej-duda-na-placu-budowy-wartej-ponad-1-3-mld-zl-inwestycji-w-anwilu,399776.html xDD

1

@Keson 5000 na rękę z uprawnieniami :DDDD? To jest wyzysk tyle w temacie.
Mam moją starą umowę z 2016 roku jak zaczynałem 5550 dokładnie brutto, to było ponad 4 koła.

Może po prostu ja się otaczam złymi ludźmi, w jakiejś bańce i faktycznie poza nią jest tak źle xD
Btw. a lekarz to zawód dla każdego? Oba zawody są wymagające, bardzo stresujące. Jest tutaj czynnik pracy z drugim człowiekiem, podejmowanie trudnych decyzji, rozwiązywaniem problemów.

0

@Qlewer są, choćby sobie wejdź na grupę fb "sensowna praca dla inżynierów budownictwa". Na tej grupie podstawową zasadą jest jawność widełek płacowych. Popatrz sobie na te widełki i zobaczysz, że inżynier może zarabiać jeszcze więcej.

0

@Qlewer To może macie pecha, kwestia uczelni, region? Ja byłem jeszcze w tej uprzywilejowanej sytuacji, że byłem po technikum z zawodem murarz - tynkarz plus w każdej wakacje robiłem fizolke i nie byłem taki blady jak po ogólniakach ludzie.
Ci znajomi którzy wyszli z uczelni jak ja i nie szli na magisterkę, wszyscy trzymali się w ryzach 3,5 - 5,0 na początek.

0

@Qlewer tutaj nie ma mydlenia oczu

1

@Ghotti to mówimy tylko w wypadku jak taki lekarz zrobi już specjalizacje a to tez nie jest takie hop siup.
Dwa, Osoba z uprawnieniami budowlanymi może również inkasować 500zł za podpis w momencie odbioru prac, wpisywania się w dziennik budowy tzn. natoriusz.
@Odcinkowy Tak? Po studiach 3x tyle? Ciekawe.

0

@sonek nie za te pieniądze. Świeżo po studiach jako inżynier budowy (a przypomnę, że inżyniera robi się w 3.5 roku) miałem na rękę 4300 UoP a to i tak nie jest sufit. Taki stan rzeczy uzyskuje lekarz po x latach pracy. Już nie mówię w chwili obecnej jak jestem kierownikiem robót z uprawnieniami budowlanymi.

17

@BarceloDomo matma elegancko, nie marnuj życia na medycynę, zapraszam na polibude.

0

@Kuracjusz nie,ich również nie lubię. Dla mnie Borek, Twaro, Święcicki to jest topka.

8

@justfootball Nie,trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść A jego smetne komentowanie sprawia, że usypiam.
Jak dla mnie do takiego Borka nie ma podjazdu.

0

@Bykunn chyba muszę byku xDD

17

Witaam!
Po niespełna miesiacu negocjacji z @Moderacja wróciłem.
Dożywocie w zawiasach, powiem wam, że nie ma z nimi miękkiej gry.
Czekają mnie długie tygodnie resocjalizacji na la rambli. Trzymajcie kciuki.

2

@Barca_Big_Moment
Autostrada Kulczyka xD Najdroższa autostrada na świecie
Jakiś rząd na to zezwolił

5

Komentarz usunięty

1

1

@DonMatteo901 skrócisz o co chodzi?

0

@jeyx77x z tymi kandydatami to pozdrawiam niższe podatki xD

0

@tristan87 tzn?

0

@Bykunn u mnie w Bydgoszczu kolejek nie było

0

@svensonFCB Włocławek

0

@damianex10 dziękuję

0

Ma ktoś te video jak wjezdza szambowoz A tam wyskakuje Adamczyk z TVP?

0

@MarioVeB! W garażu mam włoszke natomiast w pracy mam Niemca

5

@MarioVeB! A Tobie ten klamczuch :/

6

@MarioVeB! Grzanie się w domu zostaw dla siebie

0

@Jaca27 e tam, wynik jest znany, demokracja zwycięży

0

@Bykunn za wolno reagujesz

3

@MarioVeB! Niech żyje Polska!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?