draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DonMatteo901 nie wiem po co on bawi się w tego Twittera, tutaj może ma rację, ale całościowo psuje sobie całkowicie PR.
17
Jak ja mam tego Suareza wywalic i Messiego. Zesłani do rezerw a oni
"Będę odbierał pensję za friko"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/121162195_384922475843641_2476446825066725651_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=vG9JQ_Y9CUQAX_OmOyq&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=04ca8b0db68cc90e86bed60eb44547e5&oe=5FA579E6
0
@PrinceDamon kto
5
@dominik127pl zgłoszone
5
zawsze u wszystkich jakieś super burze tylko u mnie spokój...
biednemu to zawsze..
0
@macio_944
kibicowałem Wiedzminowi, ba kocham 3. Lewandowskiego wspieram, Tokarczuk nie lubię. Cyberpunk i cała jego otoczka mi sie nie podoba. Co w tym złego?
0
@macio_944 ah czekam aż ten balonik pęknie jak wyjdzie gra xD Położyli na górze zapisane kartki, reszta pusta.
Marketing 2000iQ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Oglądaliście film Gargamela o Reżyserze życia? Co sądzicie?
10
@draxidox https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120932313_1473769232814493_9142649331247616083_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=RRoOmuGG-PsAX-PaXJU&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=791b66331a45848c8a585e402b5c5566&oe=5FA13281
37
Z dystansem, dla fanów Among Us xD
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120997534_4765827490124840_4856348882956418657_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hQOv-JvFTUsAX-LLQvn&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=12b849655a936fa8e5ed28c58bf9f1d0&oe=5FA18C4D
61
Kurde te opisy to idealnie pasują do obrazków xDDD Czytam to ich głosem
0
@draxidox
0
Griezmann xDDDDD Dawajcie obrońcy teraz
2
@BarcaInfo bo Griezmann to defensywny skrzydłowy
1
Jack Grealish
w meczu z Liverpoolem 2 bramki oraz 3 asysty ;ooo
1
@!34RC3!_0N4 strzelałem masę goli na orliku także nie mów mi o znajomości piłki.
6
Obiektywnie, Griezmann oczywiście najsłabszy w pierwszej połowie.
Zapraszam do dyskusji
0
Messi pokazał co powinien robić Griezmann
0
@PrinceDamon wspieram całą pozostałą 10'tke
@adam1337__ również zgłoszone
0
@PrinceDamon naczelny hejter Griezmanna
@adam1337__i cyk zgłoszone za obrazę
5
Wy się nie znacie, Griezmann w ataku ściąga uwagę 10 zawodników Sevilli!!
0
Messi :OOOOOO co kot
0
nie gra na swojej pozycji!!!
0
@SinMistico przecież mu nie podają!!! On tak biega no!!!
0
@adam1337__ tak, cała pozostała 10 gra dobrze. Bo oczywiście gramy w 10
1
Rakitic w swoim stylu, czyli beznadziejnie xDD
0
Griezmann oddał (niecelny) strzał!!! Powtarzam, Griezmann dotknął 3 raz piłkę!!
4
@Uukasz_93 bo mu nie podają!!!!! Nie lubią go!!!!
0
Kto waszym zdaniem najsłabszy po pierwszym kwadransie gry i dlaczego jest to Griezmann?