6

@DonMatteo901 nie wiem po co on bawi się w tego Twittera, tutaj może ma rację, ale całościowo psuje sobie całkowicie PR.

0

5

@dominik127pl zgłoszone

5

zawsze u wszystkich jakieś super burze tylko u mnie spokój...
biednemu to zawsze..

0

@macio_944
kibicowałem Wiedzminowi, ba kocham 3. Lewandowskiego wspieram, Tokarczuk nie lubię. Cyberpunk i cała jego otoczka mi sie nie podoba. Co w tym złego?

0

@macio_944 ah czekam aż ten balonik pęknie jak wyjdzie gra xD Położyli na górze zapisane kartki, reszta pusta.
Marketing 2000iQ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Oglądaliście film Gargamela o Reżyserze życia? Co sądzicie?

61

Kurde te opisy to idealnie pasują do obrazków xDDD Czytam to ich głosem




0

@draxidox

0

Griezmann xDDDDD Dawajcie obrońcy teraz

2

@BarcaInfo bo Griezmann to defensywny skrzydłowy

1

Jack Grealish
w meczu z Liverpoolem 2 bramki oraz 3 asysty ;ooo

1

@!34RC3!_0N4 strzelałem masę goli na orliku także nie mów mi o znajomości piłki.

6

Obiektywnie, Griezmann oczywiście najsłabszy w pierwszej połowie.
Zapraszam do dyskusji

0

Messi pokazał co powinien robić Griezmann

0

@PrinceDamon wspieram całą pozostałą 10'tke
@adam1337__ również zgłoszone

0

@PrinceDamon naczelny hejter Griezmanna
@adam1337__i cyk zgłoszone za obrazę

5

Wy się nie znacie, Griezmann w ataku ściąga uwagę 10 zawodników Sevilli!!

0

Messi :OOOOOO co kot

0

nie gra na swojej pozycji!!!

0

@SinMistico przecież mu nie podają!!! On tak biega no!!!

0

@adam1337__ tak, cała pozostała 10 gra dobrze. Bo oczywiście gramy w 10

1

Rakitic w swoim stylu, czyli beznadziejnie xDD

0

Griezmann oddał (niecelny) strzał!!! Powtarzam, Griezmann dotknął 3 raz piłkę!!

4

@Uukasz_93 bo mu nie podają!!!!! Nie lubią go!!!!

0

Kto waszym zdaniem najsłabszy po pierwszym kwadransie gry i dlaczego jest to Griezmann?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?