draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bruttal komentarz szpaka zawsze był beznadziejny. Nigdy z nim nie grałem
2
Ah jak miło patrzeć na to podzielone społeczeństwo :D
1
coś pięknego xDDDD
https://www.facebook.com/watch/?v=785360628701567
0
Dalej hejtujcie Marciniaka xD
0
Real to zawsze wciśnie...........
0
Jaka setka.............................
13
Eh, nie ogladałem pierwszej połowy. Włączyłem drugą i już 2 bramki dla Realu xDD
4
Real 4:3 róbcie screeny
0
Zidane wyraźnie na picu nie jedzie
0
Jakby Griezmann grał na pozycji Trincao to by wymiatal
15
Dos Santos, Affelay, Bojan, Halilovic i Cuenca z Tello.
Ale się szykuje paka na lata
35
Trincao to budżetowy Neymar xD
10
Trincao bardzo pozytywnie w 1szej połowie
1
Griezmann póki co totalnie niewidoczny. Najgorszy na boisku
0
Na jednym ekranie multiliga mistrzów, na drugim Barca.
Idealnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@lucas/catalan zawsze i wszędzie, moderacja... kochana będzie
42
:DD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122102964_4833012373406351_7492689841783183440_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=V1-NTDAlgjQAX9MMvnS&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=648b52ecba42d994798d1c2afcbd9309&oe=5FB1CA58
18
Ale to whiskey teraz bez smaku robią. Wieczór chciałem sobie strzelić szklankę A tutaj nic. To samo wędliny. Takie bez smaku i zapachu.
Dramat
1
@cules_ sama pizza wygląda apetycznie i narobiłeś smaka :D
0
@cules_ ja zawsze daje o pokojowej temperaturze, nigdy zimne.
Ale to raczej ma nikły wpływ na sposób opiekania ciasta
0
@cules_ to już może cos być.
Długo ciasto Ci rosło? Zostawiasz ciasto do wyrośnięcia w ciepłym miejscu?
0
@cules_ Świeże drożdże? Drożdże miałeś w pokojowej temperaturze? Roztopiłeś je w ciepłej wodzie?
1
@cules_ Ja zawsze robię na tym: https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-na-pizze
Robisz na termoobiegu czy bez? Może masz termostat w piekarniku walnięty?
44
no i nie podobasz mi się
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/121981027_4825806064126982_6268494500694204153_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-ZhR_ZRo4HAAX9JFaMZ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=10fa50f04789584e99241f49665929ab&oe=5FB25B4B
3
Dembele XDDDDDD
2
Griezmann xD poziom żenady jak Dembele
0
Dembele....... co za dramat
4
Griezmann w tym meczu ma rywala w postaci Dembele do miana najgorszego na boisku.
Co prawda Griezmann podtrzymuje passe od kilku spotkań,lecz dzisiaj może ta passa zostać przerwana
0
Dembele się łamie za 3,2,1...