1

@Bruttal komentarz szpaka zawsze był beznadziejny. Nigdy z nim nie grałem

2

Ah jak miło patrzeć na to podzielone społeczeństwo :D

1

0

Dalej hejtujcie Marciniaka xD

0

Real to zawsze wciśnie...........

0

Jaka setka.............................

13

Eh, nie ogladałem pierwszej połowy. Włączyłem drugą i już 2 bramki dla Realu xDD

4

Real 4:3 róbcie screeny

0

Zidane wyraźnie na picu nie jedzie

0

Jakby Griezmann grał na pozycji Trincao to by wymiatal

15

Dos Santos, Affelay, Bojan, Halilovic i Cuenca z Tello.
Ale się szykuje paka na lata

35

Trincao to budżetowy Neymar xD

10

Trincao bardzo pozytywnie w 1szej połowie

1

Griezmann póki co totalnie niewidoczny. Najgorszy na boisku

0

Na jednym ekranie multiliga mistrzów, na drugim Barca.
Idealnie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@lucas/catalan zawsze i wszędzie, moderacja... kochana będzie

18

Ale to whiskey teraz bez smaku robią. Wieczór chciałem sobie strzelić szklankę A tutaj nic. To samo wędliny. Takie bez smaku i zapachu.
Dramat

1

@cules_ sama pizza wygląda apetycznie i narobiłeś smaka :D

0

@cules_ ja zawsze daje o pokojowej temperaturze, nigdy zimne.
Ale to raczej ma nikły wpływ na sposób opiekania ciasta

0

@cules_ to już może cos być.
Długo ciasto Ci rosło? Zostawiasz ciasto do wyrośnięcia w ciepłym miejscu?

0

@cules_ Świeże drożdże? Drożdże miałeś w pokojowej temperaturze? Roztopiłeś je w ciepłej wodzie?

1

@cules_ Ja zawsze robię na tym: https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-na-pizze
Robisz na termoobiegu czy bez? Może masz termostat w piekarniku walnięty?

3

Dembele XDDDDDD

2

Griezmann xD poziom żenady jak Dembele

0

Dembele....... co za dramat

4

Griezmann w tym meczu ma rywala w postaci Dembele do miana najgorszego na boisku.
Co prawda Griezmann podtrzymuje passe od kilku spotkań,lecz dzisiaj może ta passa zostać przerwana

0

Dembele się łamie za 3,2,1...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?