17

Ludzie mają strasznie krótką pamięć i teraz piszą jakie to PO było wspaniałe, szczególnie z rudym fałszywym na czele xDDD

1

Griezmann dzisiaj na bank odpali! To ten dzień!!

0

@Nano22 Nope, na budowie rąk sobie nie brudze A przy samochodzie chętnie w garażu podlubie

2

@Nano22 Nie mam problemu.
Budownictwo, motoryzacja. Jak ktoś ma podobne to od razu jest o czym pogadać

2

@ksobi mielibyśmy samych niepełnosprawny polityków, w sumie już teraz tak jest

2

@Joe_Pesci A ja się budzę idę do pracy której lubię, jestem szczęśliwy i nie patrzę że gdzieś jest lepiej :)
Zawsze mogłeś urodzić się w jakimś Senegalu i miec uciete ręce za kradzież :)
Przecież Polska to jest najgorsze miejsce na całej ziemi.
Ludzie nie doceniaja tego co mają, Szczególnie młodzi.
Może jakby doświadczyli stanu wojennego za jaruzela, aresztu przez milicję rodziców czy octu na półkach w sklepie patrzyliby inaczej

0

@kibic1899 w 2015 nie było korespondencyjnego A i tak był skowyt o to że PiS wygrał wiesniakami, ludźmi bez wykształcenia którzy nie powinni mieć prawa do głosu

0

@grzechdaszek 5-6lat temu to była gierka :c

1

@macio_944 mi Trump przypomina PO narzekajace na PiS że wygrywa w demokratyczny sposób, głosami wiesniakow, rolników, dziadków którzy w ogóle nie powinni mieć prawa do głosowania :))

0

@pax A z popis kiedy się wyrasta?

0

@macio_944 Odwołuje się do "cofania się" do średniowiecza.

0

@Bobo25 nie trzeba mieć doświadczenia, do zbrojarki, ciesielki. Można się wszystkiego nauczyć, a teraz wszędzie na budowach Ukraińcy robią.
Pracy jest pełno.

2

@Bobo25 budowlanka dalej się kręci. Zapraszam na budowę, spoko zarobki.

1

@macio_944 ale wy wiecie, że średniowiecze to jeden z najlepszych okresów jeżeli chodzi o rozwój xDD?

1

Trump z reerekcją!

4

Martinez jest cienki jak siki węża.
Dobrze, że go nie kupiliśmy

0

jakiś pomysł na imię suczki szczeniaka jamnika?

2

@pax skoro pracodawca placi więcej mężczyźnie to dlaczego nie zatrudni kobiet? Właściciel zarobi więcej, ale może będzie miał gorszych pracowników?

0

@kosiarz92 dobra to jednak coś nowszego xD

0

Jakiś horror (oprócz obrad sejmu) dobry film polecacie?
Może być klasyka kina

6

Jak to jest, dziecko jest tylko kobiety i tylko ona może decydować, ale jak się urodzi, to facet ma wybór by płacić alimenty lub nie?

0

Real by wcisnal...

1

Griezmann w swoim stylu.
Tj. Fatalnie

1

Ale podanie :oooo

8

Mecz się nie zaczął Ale Griezmann oczywiście najsłabszy w szatni

0

Rambla pomocy.
Reds Limonka czy Warka Radler,
Co na dzisiejszy mecz?

0

@Janiama a wystarczy wybrać partię, stworzyć parię która złoży wniosek, zmieni konstytucje..

0

Fałszywy rudzielec czy kłamczuszek Mateuszek?

30

Co robicie z tymi białymi kulkami po wypiciu mozzarelli??

3

Ale fart XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?