90

@SiSenior przecież PO to super partia xDDD

0

ah ostatni wykład o 19:30 po maratonie od 7 :c

6

@PrinceDamon stawiam 100zł na @wpwelement

0

Jaka partia w chwili obecnej byłaby najlepszym rozwiązaniem dla Polski?
Zakładając, że uzyskałaby większość.

0

@FC1899Barca pięknie jest, tylko czekać by było w końcu porządne -20

5

@NeroTFP najgorsze jest to, że nie ma nic na horyzoncie czym można byłoby ich zastąpić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pax de jong, wydaje mi się, że miał mniej strat i niecelnych podań. Busi bierny przy 1 bramce i masa niedokładnych podań i głupich strat.

0

@Kuczek A przepraszam:c nie wiedziałem o nim

0

Fati stał się najmłodszym strzelcem w klasyku!
Wcześniej to osiągnięcie piastował Vinicius.

1

Napisałem dzisiaj, że Real gładko 3:0, pomyliłem się lekko :)

1

@MeMyselfAndI 3.8 obliczone ze wzoru hajty

0

@MeMyselfAndI A nie ma? Można sobie wykonać ile się chce fauli?

0

Casemiro 2 faul po kartce

7

Ale Dest zjadł Viniciusa

2

Nawet nie wiedziałem że Asensio na boisku jest xD

0

Casemiro 1 faul po kartce

1

Tam był faul przed polem karnym...

1

Wow Casemiro dostał kartkę czyli do końca meczu może faulowac lajtowo

1

Co to za panienka z kokiem chodzi po trybunie??

0

Pisałem że Valverde i Casemiro dzisiaj nakryja czapka pomoc

7

Ależ te puste trybuny śpiewają!!!!!

1

@justfootball sredniawka

0

Oby Fede Valverde z Casemiro znowu nie nakrył czapka naszej pomocy jak w ostatnim klasyku

12

Gramy w 11, bez Griezmanna oczywiście!!

31

skład

5

@don'T.R.I.P.e jestem biedny oglądam na Eleven

6

3:0 dla Realu gładko

0

@DonMatteo901 Roki to jest brylant Weszło

0

@Mathoue konfederacja nigdy nie będzie rządzić.
Koryto będzie się tylko wymieniało między PiS/PO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?