draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
90
@SiSenior przecież PO to super partia xDDD
0
ah ostatni wykład o 19:30 po maratonie od 7 :c
6
@PrinceDamon stawiam 100zł na @wpwelement
0
Jaka partia w chwili obecnej byłaby najlepszym rozwiązaniem dla Polski?
Zakładając, że uzyskałaby większość.
0
@FC1899Barca pięknie jest, tylko czekać by było w końcu porządne -20
5
@NeroTFP najgorsze jest to, że nie ma nic na horyzoncie czym można byłoby ich zastąpić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax de jong, wydaje mi się, że miał mniej strat i niecelnych podań. Busi bierny przy 1 bramce i masa niedokładnych podań i głupich strat.
0
@Kuczek A przepraszam:c nie wiedziałem o nim
0
Fati stał się najmłodszym strzelcem w klasyku!
Wcześniej to osiągnięcie piastował Vinicius.
1
Napisałem dzisiaj, że Real gładko 3:0, pomyliłem się lekko :)
1
@MeMyselfAndI 3.8 obliczone ze wzoru hajty
0
@MeMyselfAndI A nie ma? Można sobie wykonać ile się chce fauli?
0
Casemiro 2 faul po kartce
7
Ale Dest zjadł Viniciusa
2
Nawet nie wiedziałem że Asensio na boisku jest xD
0
Casemiro 1 faul po kartce
1
Tam był faul przed polem karnym...
1
Wow Casemiro dostał kartkę czyli do końca meczu może faulowac lajtowo
1
Co to za panienka z kokiem chodzi po trybunie??
0
Pisałem że Valverde i Casemiro dzisiaj nakryja czapka pomoc
7
Ależ te puste trybuny śpiewają!!!!!
1
@justfootball sredniawka
0
Oby Fede Valverde z Casemiro znowu nie nakrył czapka naszej pomocy jak w ostatnim klasyku
12
Gramy w 11, bez Griezmanna oczywiście!!
31
skład
5
@don'T.R.I.P.e jestem biedny oglądam na Eleven
6
3:0 dla Realu gładko
0
@DonMatteo901 Roki to jest brylant Weszło
0
@Mathoue konfederacja nigdy nie będzie rządzić.
Koryto będzie się tylko wymieniało między PiS/PO