- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
0
Jak uważacie który z defensywnych pomocników zagrał lepiej ??
ps. i mała prośbą - uzasadnijcie swoją odpowiedź
0
@pax de jong, wydaje mi się, że miał mniej strat i niecelnych podań. Busi bierny przy 1 bramce i masa niedokładnych podań i głupich strat.
1
@draxidox
Przy pierwszej bierny był tez de Jong i Frenkie zawalił też w dużej mierze 3 bramkę. Jeśli chodzi o same bramki.
Pierwsza bramka
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9176327#comment-9176327
Trzecia bramka
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9177597#comment-9177597
2
@pax Busquets, co nie oznacza, że jestem z niego zadowolony, bo miał lekko mówiąc swoje "potworki". Ale powroty De Jonga to był jakiś dramat po prostu. Do tego, kilka razy brak decyzji o podaniu do przodu, gdzie miał okazję.
To tak na szybko, ale Holender był gorszy, co wcale dla Busiego nie jest pocieszające, bo w mojej opinii, w tym meczu, w dużej mierze polegliśmy w środku pola, za sprawą właśnie tych dwóch panów m.in.
0
@pax De Jong bo próbował ciekawych zagrań ofensywnych które często wychodziły
0
@pax De Jong przynajmniej nie podawał piłki do zawodników z Madrytu.
1
@Abominacja
Busi - Oglądam narazie w pierwsze 20 minut, Busi podania do przodu, szukanie prostych ofensywnych zagrań, fajny przerzut do Ansu na sam na sam do którego nie doszedl w 2-3 minucie. De Jong holowanie, zwalnianie akcji, spoźnione decyzje o podaniach przez co wycofanie piłki. O reszcie spotkanie się narazie nie wypowiadam, tylko o tych 20 minutach. Nieliczne dobre zagranie w tym czasie to przechwyt de Jonga w 19' po którym Messi strzelał i casemiro dostał kartkę.
1
@VeB 1899
W której minucie ?? Nie bronię Busquetsa tylko chciałbym wiedzieć.
1
@BaroPodertos
Niestety muszę się zgodzić.
1
@pax obaj mocno zawalili to spotkanie lecz Holender jeszcze ma siłę biegać, pinokio człapie jak nasz kapitan. No ale zbierają siły na Juve.
1
@kakusus
Czyli uważasz, że de Jong biegał więcej, szybciej wracał, lepiej stosował pressing ?
0
@pax w której minucie to Ci nie powiem, bo po prostu nie pamietam. Ale były z 2-3 takie sytuacje
1
@VeB 1899
Dla porównania 2-3 niecelnych dograń u de Jonga nie widziałeś ? Tylko pytam.
0
@pax nie celnych a wprost pod nogi białych gdy miał czas jest różnicą
0
@pax Busi, ale jeszcze go przeanalizuje i wtedy sie wypowiem.
1
@VeB 1899
Ale konkretów nie podasz?
0
@VeB 1899 No, De Jong tylko ze 2 razy, jak pamietam dobrze, to wrzucil kolegow na mine i raz prawie stracil pilke pod wlasna bramka.
0
@pax No trudno żeby pamiętać co się stało w której minucie. Mówię to co widziałem i najbadziej mogło wkurzać kibica. Wyprowadzanie piłki czy atak pozycyjny i podanie Busquetsa po ziemi do przeciwnika.
0
@VeB 1899
Ok