- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
0
Fm 2020 - laik.
Miałem sparing barca z barca u19. Jak mogę z barcy u19 wyjąć pedriego, fatiego i resztę?
2
@draxidox wchodzisz w skład i w filtrach powinni być Barcelona u19 prawym na gostka i przerzuc do 1 składu ? Mogę się mylić
1
@draxidox prawy przycisk myszy i tam znajdziesz opcję aby ich przesunąć
szczególnie polecam stawiać na fatiego, todibo, moriba i pedri bo będą z nich koksy, Emerson jako przejściowy PO też ujdzie
reszta dla zysku
1
@draxidox Pedri u mnie jest na wypożyczeniu, a Fatiego miałem od razu w pierwszej drużynie. Musisz zmienić widok na wszystkich zawodników i wtedy ich przesunąć do zespołu. Ale jak coś, to ja też dopiero zaczynam z FM ;)
0
@kamilkrycha @Ghotti @kubafcb102 okej przesunąłem już.
A mogę jakoś poprosić o konkretnego zawodnika? W fifie po prostu wpisywałem nazwisko i już xD A tutaj dostaję po prostu jakieś propozycje co 2 tygodnie, np. napastnika. Jakieś cavani, lacazety, a ja bym chciał konkretnie depaya.
0
@draxidox masz wyszukiwarkę na samej górze lupę? Klikasz wpisujesz hasło np Fati i będą się podpowiadać
0
@draxidox masz wyszukiwarkę na górze i tam wpisujesz
zapomnialbym o Cucurella na LO u mnie wygryzl albe i miał fantastyczne staty
0
@kamilkrycha @Ghotti dzięki wielkie. Ale mam tylko 33mln ze sprzedaży vidala i braithwaita i nie chce przyjść :c suarez nie chce odejść
1
@draxidox pamiętaj żeby jak najmniej dawać kasy od razu A jak najwięcej zlrozbujac na raty.
wtedy np jak dasz 20mln opłaty plus 30 mln rozbite na 3 raty co 12 mięs to z puli na transfery zabierze ci tylko 20 mln;)
1
@draxidox czyli Suarez 100% realizmu :D
1
@draxidox u mnie nie chce odejść Umtiti i Suarez. Rakiticia pozbyłem się dopiero zimą. Co ciekawe, głównym argumentem, że nikt ich nie chce jest... wysoka pensja ;)