0

@Cochise nieprzeczytalem całego, ale raczej daje plusa

1

pomyśleć ile Real ma perspektywicznych młodych piłkarzy w zespole (nie mówię już o tych wypożyczonych odegardach, hakimih itp.) A w Barcy fati, puig? I modlimy się by było coś z todibo

Kompletnie skopana polityka transferowa

3

@Barcelismo hahahaha BO WIECIE

0

@barcelonaLM 2 w plecy mordo

0

@kamilos1214 u mnie zawsze się rezerwowalo u fryzjerów oO

0

@Janiama nieźle, możemy porównywać się z Sevilla xD

0

@Janiama mamy też pomocników co ruszają się jak wóz z węglem, dzisiaj będzie krwawica

0

@Misugi14 Toruń u dyrektora

0

@MarioVeB! jaki??

0

@Avada Kedavra co ty dajesz chłopie nie znasz się tej

0

City czy Tottenham dzisiaj??

0

Ale ten komentarz na tvp dwóch leśnych dziadków podczas tego finału jest tragiczny

1

@Arkon ja oglądam debatę na tv, jeden laptop napoli juve bez dźwięku, drugi laptop city arsenal b3z dźwięku, telefon la rambla

2

Żółtek dobrze gada

0

Będzie jakaś debata gdzie Duda będzie "na wyjeździe"? Póki co tylko gra przy swoich trybunach

1

0

@fortunate_son tak to właśnie odbieram, wszystkie osoby które się dziwią, że lepiej mi jest teraz niż za rządów PO xD

0

0

@IronSanHybrid ktoś poratuje o co chodzi i co tam było?

3

@RobsonPL stwierdzam fakt

9

Ronaldo przy takim ciągnięciu by już 16 razy leżał na glebie i płakał

25

Griezman klasa, trzyma równy poziom

1

zamiast obniżki to ja bym im zaproponował podwyżkę o 200%!
pięknie grają

2

@damianex10 zaraz się rozkręci

17

Uwaga, podaje liczbę strzałów celnych Barcy: 0

3

postaw autobus i barka nie wie co zrobić, wystarczy czekać na jakąś konterke i cyk

0

Szkoda tego spalonego Lewego

0

@hasan 7 ja parkuje na tych miejscach nawet jak jadę sam bo prawnie nie maja one żadnej mocy

2

@Odcinkowy nie, Ale nigdy więcej nie chce partii która jedno obiecuje A drugie robi
@damiano996 Ale ja to wiem, dlatego gospodarczo jestem wyborcą konfederacji, tylko z ścieku Pis/po nigdy więcej nie wybiorę PO mimo że kiedyś głosowałem za peło i się tego wstydzę.

3

@Odcinkowy no z pewnością to co zarabiam więcej wszystko się redukuje z podwyżką w sklepach :] dziękuję, że lepiej wiesz jak mi się żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?