draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosGirl z tego co wiem jest 2000zł na zleceniowke, ale potem I tak będzie to trzeba z godzin odpracowac
1
@WoJjTas głosować na pis/po? Nie dzięki
0
Nosicie maseczki czy nie?
0
@lucas/catalan tutaj też dużą rolę gra wilgotność. Przy dużej wilgotności nawet pewnie wirus będzie żyć przy dużej temperaturze, natomiast gdy jest sucho to ciężko mu się utrzymać
0
Od kilku dni trochę więcej po mieście jeżdżę samochodem i mam wrażenie, że na drogach jest 3/4 więcej policji, ma ktoś tak jeszcze?
3
@marcin000019 dla mnie szubienicapestycydybroń I bubletea
2
@Jacu327 dla mnie sztos, Kuba jak mówił w hejt parku stara się robi z każdą płytą schodek do góry I nikt z raperów w PL nie ma do niego podjazdu
2
@DaPi piwko okocim radler malina z borówka amerykańska
0
@Chaoss A ja właśnie wręcz przeciwnie. Wczorajszy materiał nawet nie wiem kiedy mi zleciał tak się dobrze bawiłem
13
@MesQueUnClub22 no tak bo powinni być cały czas smutni I gadać tylko na poważne tematy.
11
Ale yt tnie zasięgi. Wczorajszego hejt parku nie mam nigdzie w subskrypcjach, dopiero jak wejdę na kanał sportowy, playlisty to tam mogę znaleźć. Co ciekawe mają po 9h 450tysiecy wyświetleń I ani jednego miejsca na karcie na czasie, a gdyby to był gowniany kontent w stylu jakieś ekipy debili friza to już by dawno było na 1 miejscu
0
@ShinobiQWE zagłosuje
1
Jeszcze chwila i będzie #konzwalony, piękny program, jakich czasów ja dozylem
6
Adam Małysz XDDDDD
0
Boniek jak leciał z Najmanem
1
@DLFCB odklepal
0
20 tysięcy oczekujących na hejt park A jeszcze nie zaczęli xD
2
30 minut do walki Najman vs Stanowiski
1
To dzisiaj Stano czy Borek w Hejt parku? Stano na twitterze niby trenuje, wczoraj powiedział, że chce się pojawić, a w zapowiedzi lajwa dalej widnieje Borek. Chyba, że Borek ma być sekundantem w oktagonie Kanału Sportowego.
1
@Danny Gaucho Dembele: Hold my beer
2
@AlicjaFCB czego spodziewać się po kandydatach po/pis xD
0
@eydem tak (15 znaków)
4
@joloskyy nie widzę by odpieprzał szajsu
6
@puyol_presidend5 ja się dziwię jak można głosować na scieki pokroju pis po jak to ten sam syf nie wnoszacy nic nowego do polityki
2
„SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” w ciągu 24h wygenerowały 2,2 mln wyświetleń. Jest to nowy rekord w Polskim rapie.
Quebo to marka
0
@LuisSalvano pajacuje że ma depresje XD? Ktoś tutaj nadinterpretuje jego marketing
1
@Szicek10 Jaaak?! Przecież to nie Rap!!!!
0
@eydem Możesz zakładać nowe konta, podpinać kartę i brać na 2 tygodnie darmowy ps plus potem anulować subskrypcję i kasować konto. I tak w kółko, dodatkowo na takim koncie słupie ps plus oczywiście jest na wszystkich kontach.
0
@SelloutCrowd oczywiście, zakute łby gadają, że quebo nie robi rapu bo nie zatrzymał się na 2k05 tylko poszedł na przód
Definicja rapu:
"Rap[edytuj] Rap (rapowanie) - rodzaj szybkiej, silnie zrytmizowanej, agresywnej w wyrazie i rymowanej melorecytacji, wykonywanej na tle odpowiednio dobranej, rytmicznej muzyki. Element kultury hip-hopowej."
Bo wcale Quebo nie wpisuje się to XD
1
@AllBundy nie (15 znaków)