draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
ah ten widok jak krzyczy Simeone i w tle nasz VALVERDE motywujący i dający rady w myślach.
7
messi i ter stegen jak zwykle pudrują trupa xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore hahaha skislem xD
0
@FcBarcaVamosMyClub http://letmegooglethat.com/?q=matchday+%20gdzie+obejrzec
3
@IronSanHybrid ktoś ten tego wie z jakiego filmu pochodzi pierwszy kadr? pies kolegi pyta
2
@Grzesior667 nie wiem nie złapali mnie
1
Eh nie ma to jak wracać z roboty I rozdupcyc sarne.. nie pozdrawiam
1
@Kompletny czemu wywołujesz @LuisSalvano z lasu?
0
@Michael24 jak chcesz sobie niszczyć życie to śmiało
0
o cholibka co Podsiadło nagrał z PRO8L3M
1
@IronSanHybrid paris saint streamer
0
paris na w teledysku u young igi'ego, sie probiło xD
5
I cyk stowka dobrze zainestowana, kurs 1.20 na kontuzje dembele w meczu, pewniaczek na podbicie kursu
0
poczekajmy na fazę pucharowa, wyjazd i tam znowu się pożegnamy
7
alvaro soler, piosenkarz a po godzinach zawodnik Valenci zdobywa bramkę!
i cyk remis 1-1 już xD
1
pezet to @kenneth99, potwierdzone info
2
maxi gomez XDXDXDXDXD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IAmBackCules tym, że w większości serwowal najszybciej wieści z świata I nie musiałem śledzić przykładowo Twittera by się czegoś ciekawego dowiedzieć.
5
@Rewolucja123 no tadic rządził pół roku temu w LM gdzie lewy się kopal po czole z Liverpoolem także o co chodzi
1
@Avada Kedavra czekam na typy w STS'ie I kurs 1.1 na @BarcaInfo
0
@TheNekro94 ja póki co nie miałem przyjemności się tam udawać i mam nadzieję, że nie będę musiał xD
0
@BarcaInfo w fifie 2019 ładnie się rozwijał
1
@Bykunn znaczy no ja się śmiałem z typa bo kupowałem równocześnie s10 tylko z plusem, I stałem w tym samym rozkroku bo tysiąc mniej to fajna sprawa, ale że ze mnie boi dupa to wleciały po prostu raty w media markcie, No i przy okazji mogłem się z niego pośmiać :D
0
@Bykunn Ale Samsung nie wypial się na samą wadę, wzialby go tylko brakowało coś w papierach. Kumpel dostał jakąś sama fakturę I Samsung nie chciał tego robić bo coś im jeszcze brakowało. Nie wiem jak to było dokładnie, ale suma sumarum telefon był z Holandii I nie dostał od bestceny kompletu papierów do niego.
0
@Bykunn nie wiem jak miał ta baterię uszkodzić jak wizualnie telefon był w bardzo dobrym stanie, może po prostu miał wadę? No chyba, że jesteś wróżbita Maciej co wróży z fusów
0
@TheNekro94 kumpel kupił S10 krótko po premierze. Po miesiącu bateria zaczęła tracić masakrycznie szybko procenty I ładować się tylko do połowy. Jak poszedł do Samsunga to się na niego wypieli A bestcena powiedziała, że nic z tym nie zrobi. Nasmarowal im jedynie opinie na necie I tysiaka polozyl prywatnie go naprawiajac, także zależy jak się trafi.
5
@tristan87 ktoś nieudolnie próbuje naśladować Pola I mu to nedznie wychodzi..
2
@student97r łoniaki łiliams dats rajt bojs!!!
Odkryl go Jose Rudinho, wspaniały trener