10

ah ten widok jak krzyczy Simeone i w tle nasz VALVERDE motywujący i dający rady w myślach.

7

messi i ter stegen jak zwykle pudrują trupa xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore hahaha skislem xD

3

@IronSanHybrid ktoś ten tego wie z jakiego filmu pochodzi pierwszy kadr? pies kolegi pyta

2

@Grzesior667 nie wiem nie złapali mnie

1

Eh nie ma to jak wracać z roboty I rozdupcyc sarne.. nie pozdrawiam

1

@Kompletny czemu wywołujesz @LuisSalvano z lasu?

0

@Michael24 jak chcesz sobie niszczyć życie to śmiało

0

o cholibka co Podsiadło nagrał z PRO8L3M

1

@IronSanHybrid paris saint streamer

0

paris na w teledysku u young igi'ego, sie probiło xD

5

I cyk stowka dobrze zainestowana, kurs 1.20 na kontuzje dembele w meczu, pewniaczek na podbicie kursu

0

poczekajmy na fazę pucharowa, wyjazd i tam znowu się pożegnamy

7

alvaro soler, piosenkarz a po godzinach zawodnik Valenci zdobywa bramkę!
i cyk remis 1-1 już xD

1

pezet to @kenneth99, potwierdzone info

2

maxi gomez XDXDXDXDXD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IAmBackCules tym, że w większości serwowal najszybciej wieści z świata I nie musiałem śledzić przykładowo Twittera by się czegoś ciekawego dowiedzieć.

5

@Rewolucja123 no tadic rządził pół roku temu w LM gdzie lewy się kopal po czole z Liverpoolem także o co chodzi

1

@Avada Kedavra czekam na typy w STS'ie I kurs 1.1 na @BarcaInfo

0

@TheNekro94 ja póki co nie miałem przyjemności się tam udawać i mam nadzieję, że nie będę musiał xD

0

@BarcaInfo w fifie 2019 ładnie się rozwijał

1

@Bykunn znaczy no ja się śmiałem z typa bo kupowałem równocześnie s10 tylko z plusem, I stałem w tym samym rozkroku bo tysiąc mniej to fajna sprawa, ale że ze mnie boi dupa to wleciały po prostu raty w media markcie, No i przy okazji mogłem się z niego pośmiać :D

0

@Bykunn Ale Samsung nie wypial się na samą wadę, wzialby go tylko brakowało coś w papierach. Kumpel dostał jakąś sama fakturę I Samsung nie chciał tego robić bo coś im jeszcze brakowało. Nie wiem jak to było dokładnie, ale suma sumarum telefon był z Holandii I nie dostał od bestceny kompletu papierów do niego.

0

@Bykunn nie wiem jak miał ta baterię uszkodzić jak wizualnie telefon był w bardzo dobrym stanie, może po prostu miał wadę? No chyba, że jesteś wróżbita Maciej co wróży z fusów

0

@TheNekro94 kumpel kupił S10 krótko po premierze. Po miesiącu bateria zaczęła tracić masakrycznie szybko procenty I ładować się tylko do połowy. Jak poszedł do Samsunga to się na niego wypieli A bestcena powiedziała, że nic z tym nie zrobi. Nasmarowal im jedynie opinie na necie I tysiaka polozyl prywatnie go naprawiajac, także zależy jak się trafi.

5

@tristan87 ktoś nieudolnie próbuje naśladować Pola I mu to nedznie wychodzi..

2

@student97r łoniaki łiliams dats rajt bojs!!!
Odkryl go Jose Rudinho, wspaniały trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?