13

Pokrycie pensji plus 30 mln za każdy rok wypożyczenia i opcja wykupu potem za 40mln co razem daje 100 mln. A jak nie to niech spadają mieli 100 mln na Sane a tu żałują .

28

De Jong razem z Busi- Rakieta nic nie zrobi bo te dwa dziadki nie będą chciały grać do przodu tak jak Holender.

0

Z Coutinho do Bayernu to tylko wypożyczenie z obowiązkiem wykupienia i ewentualnie z możliwością rezygnacji z wykupu z karą 30 mln.

0

A ja uważam że to błąd że zawodnik nie potrafi czy też boi się powiedzieć gdzie mu się najlepiej gra bo ma obawy że może mało grać. Wszyscy widzą że Coutinho się meczy na skrzydle a Dembele woli z prawej jak z lewej ale każdy mówi że zagra wszędzie.

93

Dwa mecze z tym samym przeciwnikiem i dwa różne zestawienia pomocy i widać ile daje młodość polotu w naszej grze . Jeśli nadal EV będzie się upierał przy dziadkach to niech spada z tego klubu !

1

Gra w środku pola wygląda dobrze pełna dominacja Napoli praktycznie nie zagraża naszej bramce brakuje tylko strzałów i lepszych sytuacji dla nas . Bez Messiego nasz atak nadal nie istnieje.

0

Zaczynamy o 21 więc pierwszy strzał na bramkę oddamy ok. 22 , patrząc z jakim animuszem nasza drużyna wychodzi na mecz za czasów EV.

0

Niech ten EV w tych dwóch meczach zdecyduje się na jakiś stały skład i niech pograja dłużej a nie wymienia całą jedenastkę w przerwie. Presezon to był w Azji teraz nich złapią jakiś rytm przed ligą za dwa tygodnie. A nie że nadal nie wie w jakim ustawieniu będą grali !!!

2

Roberto to lubi :)

0

46 mln to tylko na jednego wystarczy.

0

Jeśli zostanie powinien zawrzeć w umowie że za rok może odejść za 100 mln w przypadku Barcelony.

6

Z tobą w składzie na pewno to się nie uda nie ważne czy w pomocy czy na obronie !

0

@msmsms a co miał powiedzieć że zagrali też na poważnie ale niestety dostali oklep! :)

16

Ciekawe że za Roberto nie ma ofert ? Podobno taki zajebisty z niego obrońca :-) a nikt go nie chce !

1

@BarcaInfo Nie było tam pola golfowego w okolicy :)

0

40 za Malcoma to dobra cena zwraca się zakup a przy EV i tak nie pogra , szczególnie jeśli miałby Neymar wrócić a jak nie to i tak Dembele i Grizzi beda faworyzowani no i Couthinho jeszcze zostaje.

0

@SuperPatsonFCB piszesz o innych i hipokryzji a sam właśnie zaczęłeś fale hejtu .

2

Niech wraca czym prędzej ;)

5

W Realu mają ten sam problem co my w pomocy be da grali ci sami Bo trener nie ma innej wizji u nich Kross-Modric to takie samo nieporozumienie jak i nas Busi-Rakitic wszyscy są za wolni i za mało waleczni. Ciekawe który trener pierwszy się skapnie że oni razem nie mogą grywac w meczach z silniejszym rywalami.

4

Po wczorajszym występie to cena powinna iść w górę a już na pewno nie powinni się targować.

0

Dziś nie mają pieniędzy a jutro będzie za Neymara że dadzą Coutinho +100 mln , pismaki się prześcigają w coraz to większych bzdurach byle nakład zwiększyć .

2

Nie wiem po co chcą trzymać Malcoma jakby Napoli dało ok 40 to się nie zastanawiać a nie ciągle tylko wypożyczać.

3

@Conthino1993 wyluzuj on ma rok kontraktu i już ponad 30 lat , 50 mln jakb6 się udało to bardzo dobra cena .

1

@Bruttal co najwyżej jeszcze rok bo tyle ma kontraktu chyba że nasz zarząd wpadnie na genialny pomysł by z nim przedłużyć by go później sprzedać.

5

Płakał po nim nie będę, było mi obojętne czy trafi.

3

Dziwny ten transfer nie chcą go piłkarze ani kibice za specjalnie a zarząd go bierze nie wiedząc gdzie ma grać chyba tylko na prośbę EV ale on tu potrenuje maks. jeszcze rok. Mnie ten transfer jakiś obojętny ale zobaczymy.

5

napastnik zawsze nosił trykot z numerem „7”, zarówno na Anoeta, jak i w Atlético oraz w reprezentacji Francji. W Barcelonie ten numer ma jednak obecnie Philippe Coutinho, więc Griezmann, przynajmniej do zamknięcia okienka transferowego, będzie nosił koszulkę z „siódemką”, wolną po zakończeniu wypożyczenia Jeisona Murillo.

Co za bełkot chyba że chodziło o 17 a nie ,,siódemką"

17

Stać go według Forbsa w zeszlym roku zarobił ponad 100 mln, kontrakt to nawet nie połowa jego dochodów więcej ma z reklam .

44

Jak mnie w pienia jak słyszę że ten lub tamten zawodnik jak będzie grał na lewym skrzydle to ogranicza zapędy Alby, on ma kur... przede wszystkim bronić a do ataku się podłączać a nie zapominać o obronie jak w finale LM !

0

@K0stek Ja też ale zarząd chyba uparł się na francuza i jest to nie do anulowania mam nadzieje że jednak to nie przekreśli powrotu Neymara .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?