2

Zmiany Ernest stoi i kiwa głową a nic nie robi by to wygrać no chyba że znowu czeka do 80 minuty.

6

Ten Todibo to dobry kocur obstawi dwie pozycje.

0

Pierwszy mecz gramy u siebie.

6

Przed ewentualną grą w 1/2 LM czekają nas 4 mecze w lidze co 3,4 dni Huesca , Alaves na wyjeździe i Sociedad , Levante dom i dobrze by było w tych meczach zdobyć co najmniej 7 pkt z tych 10 co nam brakuje . Praktycznie do końca sezony będziemy grać co 3,4 dni więc rotacje ale z głową.

1

Spokojnie Ernest nie jest aż głupi by rzucić same rezerwy na ten mecz, Messi sądzę że i tak pojedzie bo Suarez nie może , co do obrony nie spodziewajcie się że Umtiti zagra z juniorami na bokach obrony. Nie po to budowało się przewagę by zaraz seryjnie tracić taki mecz można niewielkim nakładem sił wygrać ale na pewno nie rezerwami mimo wszystko ze słabymi najłatwiej punktować.

2

Jeśli nasi tak pragną tej LM to niewiele pokazali by na nią zasłużyć nawet Messi głównie spaceruje .

9

Od wyniku 1:0 nawet nie próbujemy zaatakować większą liczbą zawodników ! Co za pragmatyczna gra ale jaki trener takie klepanie, czy ktoś widział żeby Men.City, Liverpool albo Bayern nie próbowali nawet strzelić drugiej bramki ?

0

Gramy jak w meczu z Romą tylko wynik inny a EV tego nie widzi że nie mamy kontroli nad meczem , zmiany pewnie w 80 minucie i ktoś tu pisał że ten pseudo trener się uczy na błędach. !

0

Milionerów sobie nagrałem bezie więcej emocji !

2

65% posiadania piłki i jeden strzał Barcelony tak bezjajecznej drużyny nie prędko zobaczycie w 1/4 LM cały EV.

2

Niech zdejmie tego Busiego bo i tak wiecznie spóźniony albo za lekko podaje a zaraz wyleci za drugi żółtko.

20

Szczególnie Wolverhampton was poszanował dwa razy ;)

11

Żółta kartka za same chęci dla Busiego ? no sędzia teraz mocno pojechał bo przecież nawet go nie trafił.

3

Ale wiesz że LM nie kończy się w kwietniu ale w maju jeśli pokonają Menchester to potem czekają trudniejsze mecze z Liverpoolem zapewne , jeśli teraz stracą pkt w obu meczach to margines błędu będzie jeszcze mniejszy więc ja bym tak chętnie nie rozdawał pkt na twoim miejscu . Przed 1/2 LM też by się przydał odpoczynek ale lepiej już mieć zapewnione praktycznie to mistrzostwo. Ligę można zakończyć już w kwietniu jeśli mecze ułożą się po naszej myśli.

0

Ja tam wolę by dziś wygrali a w sobotę to i remis będzie dobry, nie ma co zakładać że na pewno Atletico pokonamy za EV strzelamy im ledwie 1 gol na mecz.

4

Dokładnie na tak zamknięte zespoły potrzebujemy więcej kreatywności w pomocy niż trzech nabijaczy podań Busi-Arthur-Rakitic ale EV zanim to zrozumie to ten sezon już minie.

0

Semedo grał dobrze ale go zmienił, a co takiego pokazał Roberto po wejściu otóż NIC .

11

Ok 82 minuty zagrał dwa razy z klepki do tyłu gdy graliśmy w trójkącie nie wiedzieć po co gdy chłopaki chcieli wyjść z piłką do przodu czym nawet Pique zdenerwował a miał przestrzeń by pójść do przodu i właśnie za takie granie mam do niego pretensje bo zawodnik to dobry ale za bardzo zachowawczy.

2

Daj se spokój napinaczom i tak wiedzieli o kogo chodzi. :)

1

Malcom za Arthura i grać 4-2-3-1 rozruszać to prawe skrzydło Semedo nie ma z kim grać ale pewnie wejdzie Roberto za Semedo.

3

Tylko że my mamy dwóch takich Busi i Rakitić od czarnej roboty i w tym problem że oni nie grają na zmianę tylko non stop razem a w dodatku musi jeszcze ich zabezpieczać trzeci Vidal albo Arthur bo i tak nie ogarniają. :)

2

Sami sobie odpowiedzieli w artykule czemu gra gorzej. "Brazylijczyk miał przejąć rolę Andrésa Iniesty i na początku rzeczywiście grał w środku pola, ale ostatecznie Ernesto Valverde przesunął go do ataku ze względów taktycznych. " Niech gra tam gdzie jest najlepszy, ale w Barcelonie to norma że się robi z pomocników obrońców lub napastników.

0

A w praktyce będzie
Ter Stegen - Semedo/Roberto - Pigue - Umtiti/Lenglet/De Light - Alba
Rakitić - Busi - Arthur/De Jong/Vidal Alena
Messi - Suarez - Dembele/Coutinho / Jović.

i gdzieś daleko na trybunach Malcom, Puig :)

38

Denis tak się srał do tego Arsenalu a nie wiedział ze jego poziom gry nadaję się najwyżej do Betisu.

0

Rotacje ? Chyba nie oglądałeś wczoraj meczu jak to wygląda u nas :)

4

Jeśli zawodnicy mają silniejszą pozycję od trenera i mówią mu kiedy mogą zejść to taki trener nie ma racji bytu i niech sie zajmie wędkowaniem. Po to jest trener by rozsądnie dysponować siłami piłkarzy na cały sezon.

28

Nigdy nie zaakceptuje tego krasnala na ławce właśnie przez takie mecze i czekanie ze zmianami a nawet jak zrobił to wpuścił jak zawsze tych samych po co ten Coutinho w 88 minucie. Taktycznie zagrali dobrze ale on zawsze coś zepsuje że nie da się go lubić.

2

Ale ty głupie jesteś .

4

A na konferencji a skąd mogłem wiedzieć że Suarez może doznać kontuzji, Od tego jesteś by takie rzeczy przewidywać i dawać odpocząć zawodnikom gdy już jest po meczu!!!!!

0

Coutinho po jaki chu..... teraz , ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?