4

Najgorsze kolejny cały mecz Suareza beton na lawce dalej nie wyciąga wniosków. A nie zapomniałem on buduje formę zawodników po przez ciągle granie nimi.

0

Najlepsze wynik. Najgorsze zmiany przy roztrzygnietym już wyniku.

1

A gdyby się okazało że trzeba będzie gonić wynik z Liverpoolem to wpuści nie ogranego Malcoma i powie widzicie nie nadaje się.

2

To caly styl EV na początku roku grali 2,3 miesiące prawie bez zmian by złapali rytm i formę a jak już złapali to muszą grać by nie stracić:-)

0

Szkoda ze nie ma Rakiticia pewnie tez by chcial wejsc a trener by go posłuchał.

1

I ty się dziwisz że jak przychodzi wystawić całkiem rezerwy to one nic nie grają! A jak mają mieć jakiś rytm kiedy nawet w wygranym meczu trener zmienia tych mniej podstawowych na tych z żelaznego składu.

3

I po jaka cholerę wpuszcza Messiego? Ten trener to taktyczny beton powinien wejść Malcom za Suareza i spokojne klepanie do końca meczu . Pewnie zaraz Alba wejdzie.

1

Ja już od dawna gran na Barcelonę poniżej 3,5 lub 4 goli to praktycznie pewniaczki jak EV namiesza. A kursy całkiem niezłe.

0

Nie po to robiła taką przewagę by tytuł zdobyć w ostatnich dwóch meczach !

2

Nie wiem co wymyśli EV ale jedno jest pewne jeśli mamy po co jechać do Liverpoolu to musimy mieć minimum 2 bramki zaliczki i to najlepiej bez straty . Jeśli mamy grać defensywie u siebie i liczyć na przebłysk Messiego to już po nas.

4

Wykorzystał swoją szansę. Mam nadzieję że De Jong dostanie również dużo szans na pokazanie swoich możliwości kosztem Busiego czy Rakiticia a nie tylko ogony dwa razy w miesiącu.

1

Można wrzucić jakiś artykuł ,,Lecz" zawsze się trafi ktoś co mu się coś nie spodoba:)

1

A ja ci mówię nie żyj przeszłością . Co mnie obchodzi jak grał Suarez 3 sezony temu jak przychodził ? Teraz obecnie prezentuje poziom Benzemy więc nabijanie się z niego nie jest na miejscu bo u nas nie lepiej i jeśli zostaniemy tylko z nim na przyszły sezon to będzie tylko gorzej. Bo zwłaszcza w LM Urugwajczyk nie błyszczy.

1

Już Ci odpowiadam obaj mają po 26 pkt w lidze więc słaby ten twój argument. Nie ma co się śmiać z Realu bo u nas nie lepiej. A powiedz mi jeszcze kiedy to nasza wspaniała 9 strzeliła goła w LM na wyjeździe. :)

0

I co w tym śmiesznego my zostaniemy z kpiącym się po czole Suarezem który podobnie jak francuz ma kilka przestojów w sezonie i tylko macha łapami i się kłóci. W dodatku Benzeme potrafi Zidane zdjąć z boiska jak ma kiepski dzień a u naszego Suarez będzie grał choćby wszystko psuł taki to nasz trener z jajami.

0

A czy ja tu znawco pisze o wynikach ? Nie tylko o stylu prowadzenia drużyny ! Myślisz że stała by się straszna tragedia jakby czasami też zszedł Suarez czy Rakitic czy zawsze muszą być w kółko te same zmiany.

10

I co temu EV szkodziło zdjąć tego Suareza skoro i tak już bronimy wyniku ale nie na przecież jeszcze Vidal został z po za żelaznego składu więc trzeba i jego zdjąć . Jaki ten trener jest betonowy jeśli chodzi o zmiany to już chyba nigdy takiego nie zobaczę w żadnym zespole !

2

Suarez jest tak irytujący swoją grą że na prawdę dziwię się że on te mecze dogrywa do końca.

4

Wybieram oba. Jeśli myślisz że Rakitić umie kiwać 1vs1 to nie oglądasz meczy. To nie jest zawodnik potrafiący zrobić wiatrak z przeciwnika więc drwal, co innego że to typowy zadaniowiec a tacy też się przydają ale obecnie mamy ich za dużo.

9

Póki był jeszcze Iniesta to do pomocy kupowano tylko drwali typu Rakitić, Vidal, Paulinho,Turan a nie zawodników potrafiących kiwać jeden na jeden.

3

Bardzo podoba mi się ten B.Silva dziwię się że jak grał w Monaco to nasi nawet nie zastanawiali się nad tym transferem tym bardziej że Man.City kupiło go zaledwie za 50 mln.

15

Guardiola ma pecha w Anglii że w losowaniach trafia na zespoły z Premier League rok temu jak i teraz uważałem że najszybciej ich wyeliminuje rywal z ich ligi bo za dobrze się znają. W dodatku rok temu odpadł przez brak VARu a w tym przez to że był .

0

Daj se spokuj do pustego dzbana nic nie nalejesz . Nie którzy to by samymi rezerwami grali już do końca.

0

Mecze gdy prowadziliśmy po 2,3 do zera w przerwie można policzyć na palcach jednej ręki. Po drugie chyba człowieku nie oglądałeś meczu z Huesca i nie wiesz co piszesz. Właśnie meczami u siebie trzeba szybko zapewnić sobie tytuł bo na wyjazdach zawsze się trudniej gra. Na szczęście EV raczej zdaje sobie z tego sprawe i nie na takich pseudo doradców jak Ty, choć za naszym trenerem nie przepadam ze wzgledu na styl to jednak wie jak zdobywac pkt.

0

Ligę rezerwami do końca ty chyba nie oglądałeś meczu z Huescą ? Albo nadal nie zdajesz sobie sprawy że potrzebujemy jeszcze 9 pkt.

1

Dokładnie trener beton nawet jak ma wynik i awans nie próbuje innych rozwiązań i zmian ciągle te same schematy ! Czemu nie zdjąć Suareza lub Rakiticia ?

1

Przecież za EV zawsze tak gramy pierwsze 20 minut jeśli nie musimy odrabiać , każdy mocniejszy pressing i się gubimy tylko ślepy tego nie widzi. Na początku meczu musimy wymienić 100 podań do boku i do tyłu zanim zaangażujemy większe siły w atak.

1

Oficjalnie : Nasi będą bronić wyniku aż do straty bramki .

0

Akurat zmiany były kompletnie nie trafione no chyba że na dowiezienie wyniki i wcale bym się nie zdziwił. Zeszli dwóch najbardziej aktywnych z przodu a 2 co weszło kompletni nic nie robili by to wygrać ostatnią zmianę już lepiej przemilczeć. Na plus Demebele widać u niego ten luz no ale po kontuzji raczej nie mógł dograć do końca.

2

Zmiany Ernest stoi i kiwa głową a nic nie robi by to wygrać no chyba że znowu czeka do 80 minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?