6

Obecnie to od Suareza można się nauczyć przewracania , kłócenia ze wszystkimi i niecelnych podań.

2

Tylko żeby on grał w pomocy to trzeba rozbić ten układ z betonu Busi-Rakitic bo oni nie ogarniają z asekuracja jego pozycji .

0

Najwiekszy przegrany ostatnich dwoch sezonow przyszedl do nas by wygrac LM a Liverpool tymczasem drugi raz w finale.

2

Dla mnie Suarez już od dawna nie jest To napastnik na taki klub jak nasz , to już Benzema jest lepszy bo umie chociaż rozegrać ale że to kumpel Messiego to do póki nie przyjdę,ie trener z jajami to się chyba nie zmieni. 2 lata temu żalowalem że PSG odebrało nam Neymara a nie Suareza.

0

Sam nic nie zrobi jesli nadal Arthur będzie miał przykaz przetrzymywanie piłki i oddawać do Messiego zanim poda coś do przodu.

0

My na każdą połowę wychodzimy z zamiarem wymiany 100 podań do boku i tyłu zanim pierwsze pójdzie do przodu nawet ze słabymi tak to wyglądało.

27

Czekam na trenera co rozwali ten beton w pomocy .

0

A w lidze wyjdą znowu tym samym składem, bo przecież muszę grać by się odbudować zamiast poświęcić te dwa mecze na jakieś inne alternatywy i spróbować czegoś nowego przed finałem PK .

0

Trochę wiedzy ci się przyda rzutów rożnych nie bije się na gwizdek przestań pisać bzdury co do reszty się zgodzę.

1

Powtarzam to cały rok ten pseudo trener nie ma innej taktyki tylko jeden i ten sam schemat cały rok , my nie mamy alternatyw jeśli nam nie idzie , on się rzuca do ataku jak juz odpada to wtedy dopiero robi bardziej ofensywne zmiany. Gdyby się skończyło 3:0 i dogrywka to Malcom pewnie nawet by nie wszedł bo by czekał aż Messi coś wymyśli. Kur.... 3:0 przegrywamy a on wprowadza obrońcę !!!! WTF!!! Nawet w meczach gdy prowadzimy 2lub 3 bramkami choć to rzadkość to i tak zrobi te same zmiany bo ciągle jest obsrany co miał zrobić Malcom kiedy on z podstawową 11 praktycznie nie grywa tylko raz na miesiąc ?!!!! A największym grzechem będzie trzymanie tego krasnal na następny sezon !

4

Miej godność i podaj się do dymisji. !!!

1

Jeb... Alba nie umie wykończyć tylko musi podać do Messiego

1

Jak to zastąpić? Wymieniając się na Neymara :-)

0

I z nim nadal było by kiepsko! Pożytku w ofensywie z niego tyle co z Busiego czyli nie wiele on nawet strzałów nie próbuje oddawać zwykły klepacz w środku pola do nabijania podań . Zawodnik to dobry ale nie wybitny by miał non stop grać. Riqui Piug wykazuje więcej chęć w grze do przodu i ma więcej odwagi .

4

A tymczasem wszyscy tu piją z zachwytu jaki to on jest niezbędny i genialny ! Może za 2,3 sezony będzie ale nie teraz.

0

Czytaj uważnie zanim coś skomentujesz no chyba że najpierw piszesz a potem myślisz:-)

1

A ilu z nich zagralo cały mecz z Liverpoolem ? Odpowiem Ci 1 !

0

Jak slysze ze Barcelona wraca do kupna Williana i jeszcze mysla o zatrudnieniu Juana Maty to naprawdę zastanawiam się co za dzban odpowiada za politykę transferową. Ja wiem że EV woli piłkarskich dziadków zamiast ogrywać młodych ale on odejdzie za rok albo dwa a my zostaniemy z 34 latkami na mega kontrakcie których nikt nie będzie chciał bo im tyle nie zapłacą pensji. Śmiem twierdzić że jak przyjdzie William to Dembele będzie grał jeszcze mniej ale mam nadzieję że to tylko plotki.

1

Takim cudem że nie nadąża za szybciej grającym rywalem , trzeba być naprawdę ślepym i żyć przeszłością jak kiedyś grał żeby tego nie dostrzec.

0

Kontroli nie mieliśmy całej drugiej połowy nawet po strzeleniu bramek. Wygraliśmy dzięki geniuszowi Messiego jak wiele meczów to świadczy tylko o tobie że nie potrafisz oglądać meczów i widzieć że tylko marnej skuteczności rywali nic nie straciliśmy. A zmiany taktyczne w 93 minucie to już lepiej przemilczeć .

3

U mnie Dembele dostal 5 sam stworzył ta okazję i sam zepsuł. Jakby grał nadal Suarez nie dobiegł by nawet do pola karnego.

6

Szkoda sytuacji Dembele ale to też trochę winę EV takich zawodników trzeba wpuszczać trochę wcześniej niech trochę poczują meczu . Suarez to już mógł po golu na 3:0 zejść i tak już nie miał siły a nie robić 2 zmiany na czas w 90 minucie.

0

Zmiana parę minut wcześniej i mogło być 4:0 no i Suarez powinien strzelać a nie podawać.

3

Najgorsze że zamiast się cieszyć meczem na który długo się czekało siedzimy tu i narzekamy na naszą grę bo na ten chaos i brak pomysłu naszego treneiro nie da się patrzyc.

2

Kur... my atakujemy we 2 na 6 a reszta się boi wyjść za połowę. Więcej zagrań do tyłu niż do przodu.

1

A ten już wyniku broni i liczy że może Messi coś strzeli.

0

Nasza gra nie wygląda dobrze to Liverpool prowadzi grę ale mamy wynik i jeśli nic się nie zmieni to EV zrobi zmiany w 80 minucie zamiast spróbować wcześniej przejąć inicjatywę. Zobaczymy czy ten pragmatyzm znowu wyjdzie mu z butów.

2

Łatwo i szybko Liverpool podchodzi pod nasze pole karne u nas tradycyjnie trzeba wymienić kilkanaście podań do bramkarza i do boku . Granie kontr na wolnego Suareza który w dodatku nie umie przyjąć piłki nie wróży dobrze.

1

Nic to nie zmienia maraton styczniowo-lutowy bez zmian. A nawet gorzej bo trzeba w każdym meczu grać podstawową 11 bo SP z Realem czy Valencia to nie spacerek. Ma to sens jedynie gdy SP zostanie tak jak był na początku sezonu.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?