dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieje że jak mają być rotację to z Levante w ataku zobaczę Dembele-Griezmann- Messi.
0
W weekend już było po zamieszkach ale Tebas trząsł portkami na ponad tydzień przed zamiast poczekać z decyzją o przełożeniu !
13
@pax piłeś nie pisz :)
5
Suarez mając takie statystyki na wyjeździe w LM to nie powinien być nawet na ławce a co dopiero grać ! Bo jak widać znowu wszystko partoli.
0
To raczej dobry powód by nie wygrać LM lub LE a znając skąpstwo FIFA to wielkich z tego pieniędzy nie będzie. A z drużyny która wygrała 4 lata temu puchar to nie wiele może zostać.
1
Jakie te władze piłkarskie w Hiszpanii są poj.. ! To chyba klubom ma być lżej i wygodniej a nie prezes ligi się martwi że mu milion mniej wpadnie bo azjaci czy cholera wie kto nie obejrzy meczu bo ten będzie w środę. Trzeba było nie przekładać Espanoyl grał w niedzielę i nie było problemu !
4
@sokot Nie przetłumaczysz im , nie którzy widzą już nowego Messiego i nowego zbawiciela a czy coś niego będzie okażę się dopiero za ok 3 lata.
0
@niepoprawniepoprawny Serio interesujesz się zakładami i nie potrafisz sobie sprawdzić jaki był wcześniej kurs ? Czy po prostu jesteś taki leniwy że Ci się nie chce ?
0
W tej Hiszpanii to jest większy burdel niż w Polskiej lidze, wszystko ustawiane pod dwa mecze w sezonie przesuwać dwa inne mecze bo El Classico musi być w sobotę żeby wpadło 1 mln więcej. W Anglii jakby nie dobył się mecz Liverpool - City czy jakiś inny na szczycie grali by w najbliższym wolnym terminie a nie jakieś chore kombinacje. A po tym co piszą to w Barcelonie sytuacja już się uspokaja i do weekendu mogło by być już po zamieszkach.
3
Różnica między nim a choćby Rakitić czy Roberto jest taka że on po przyjęciu piłki najpierw myśli jak ją podać do przodu a dopiero potem do tyłu czy bezpiecznie do kolegi.
2
A gdzie są Ci co krzyczeli że trzeba było brać Joao Felixsa , który tak błyszczał w sparingach ale jak przyszło do poważnego grania to znikł.
0
Jak byśmy grali zwykły ligowy mecz np. z Betisem to nikt by tego nie przekładał a nawet by nie było tematu !Ciekawe czy też z Valladolid przełożą to raptem 3 dni później bo nie słychać by się nad tym nawet zastanawiali !!!
0
@Odesseiron Jak będą się ratować Piątkiem to skończą jeszcze niżej niż są :)
5
Z tego Lahona to naprawdę niezły numer , szkoda strzępić język ;)
0
Pierwszy strzał pewnie oddamy zaraz po przerwie.
1
Nie wiem czy nie lepszy był by Griezmann on pracuje dobrze w defensywie a na lewej dziś Semedo więc Dembele nie za bardzo może mu pomagać. Ale obym się mylił , cieszy za to Vidal.
2
@scotti Dariooo ma jeden i drugi kanał i go dupa nie boli gdzie mecz leci :)
0
@Kuklinho Typowy Janusz kupił sobie Eleven i ma pretensje że mecze są na Canal + bo go nie stać !
0
@MarshallLAW Policz sobie a nie czekasz na gotowca !
0
Hakimi świetny mecz w Realu musi grać Marcelo za nazwisko , szkoda że małe szanse ma na grę u nas.
4
Griezmann owszem grał na lewym skrzydle w Sociedad ale najlepsze statystyki ma od kiedy gra za napastnikiem albo z prawej tak grał w Atletico czy gra we reprezentacji . Gadanie że pół swojej kariery spędził na lewej stronie to tylko bronienie swojej chorej wizji bo świat o nim uslyszał dopiero jak grał w Atletico i zmienił pozycję !
0
Można śmiało stawiać poniżej 3 goli ;) No chyba że to oni nam na strzelają.
10
Proponuje byś nauczył swoich piłkarzy grać w piłkę a nie tylko kopać po nogach i przerywać grę faulami !
0
To teraz dla od miany 3 mecze u siebie bez zwycięstwa :)
8
Życzę temu Getafe by spadło grają tak brzydka piłkę że masakra tylko faul i faul zero jakiejś płynności, wzoruja się chyba na Atletico tylko mają gorszych piłkarzy.
0
@Szicek10 Comedy
2
Może zawodnicy powinni zacząć pomijać Suareza w tych atakach to coś w końcu wpadnie:)
1
@kamapl85 spytaj się redakcji jaki to ma sens ? Bo chyba oni tego nie ogarniają że z niego żaden obrońca :)
12
Powinniśmy wysłać tam rezerwy a nie latać na drugi koniec kontynentu w środku sezonu , kolejny głupi pomysł ale dla ligi tylko pieniądze się liczą !
0
Czy on umie zagrać do kogoś innego niż Leon ?