dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Neymarinho Albo to kwestia stylu gry drużyny, popatrz na Digne jeden z lepszych w Evertonie ale też drugi w lidze w ilości dośrodkowań w pole karne u nas był solidny ale nie wybitny bo my tylko klepiemy koło pola karnego bez dośrodkowań bo nie ma do kogo i tak samo może być z Semedo . Nie każdy do tej tiki-sraki się nadaje którą już w sumie rzygam od patrzenia.
2
Ale ten VAR w Hiszpanii to dno , przecież tam był ewidentny karny dla Valencii a oni nawet nie sprawdzili.
3
@fhero A gdzie tu napisałem że chcę by Henry był trenerem ?! Jak nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj.
9
Najgorsze w tym artykule jest to że oni zastanawiają się czy magik Ernest nie zostanie na przyszły jeszcze sezon jakby nie zdążył wszystkiego rozp.... w te trzy co siedział na ławce. Tu się nie ma co zastanawiać !
4
Teraz w połowie sezonu to 30 mln , a jak poczekają do wakacji to można zejść do tych 20 . Po akcji z Rafinią z tymi sknerami nie powinni się nawet targować !
6
Obrońca który został wybrany do 11 kolejki w ostatnim meczu LM jet nam nie potrzebny bo trener tak wierzy w Arujo że ten nie powącha murawy do końca sezony w pierwszym zespole nawet w przypadku kontuzji czy kartek. Przecież zawsze można tam wstawić Rakiticia przecież w jakimś celu pozostał.
1
No to Rakitić zostaje z nami ze swoją wizją gry :)
35
Chłopie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść tylko spowalniasz naszą grę !
2
Jakoś nie trawię tego gościa niby Semedo słaby w ofensywie ale Roberto na tle słabego rywala nie pokazał żadnego ciekawego zagrania po czym można stwierdzić że jest lepszy a graliśmy mocno ofensywnie mimo nie wielu sytuacji.
0
Mam nadzieję że chociaż przy dobrym wyniku wpuści Alene, Todibo czy kogoś innego z młodych a nie ciągle tych samych na poprawę ich nastroju, o ile znajdą się chociaż w kadrze na mecz .
3
@Tasde Suarez i podanie z pierwszej to się nie może udać :)
4
@VamosGirl Trener z drewnem typu Rakitić , Busi, Roberto, Vidal nic nie zrobi żaden nie ma podania otwierającego tylko zwykli zadaniowcy a co mecz gra co najmniej dwójka z nich.
8
Sprzedać i kupić Van de Beeka to może razem z De Jongiem rozruszają tę pomoc.
8
@pero1983 Z lepszą pomocą byśmy wygrali niestety :)
1
http://www.sport.pl/pilka/7,65080,25528490,jak-liverpool-stal-sie-mistrzem-koncowek-znow-wygrali-po-golu.html#s=SMT_Link_4
Dobry artykuł ciekawe co nasi trenują bo grają jakby prowadzili co najmniej 2:0 !
0
Już kolejny zawodnik mówi o braku połączenia między obroną a atakiem ! W takich meczach nasza pomoc nie istnieje tylko De Jong potrafi grac bardziej do przodu ale Valdek nie widzi problemu i jeszcze więcej drewna do pomocy wysyła .
16
Odezwało się piąte koło u wozu ! Zacznij podawać do przodu a nie tylko do bezpiecznie to może te sytuacje będą.
21
Ten mecz to cała esencja wizji Ernesta byle do Messiego.
7
Z każdym klasykiem gramy coraz większe gówno już w marcu te dwie wygrane na wyjeździe się słabo oglądało ale teraz co pokazały w sumie obie drużyny to dobrze że Azjaci tego nie widzieli bo to słaba reklama. Ernest wypad z klubu ta drużyna nie ma żadnego stylu !
1
Jak jakiś dzban w zarządzie pomyśli by zostawić tego trenera na kolejny sezon to powinni go wywieść na taczce !!!
0
Pierwszy strzał pewnie oddamy dopiero w drugiej połowie :(
2
Pamiętam że w drugim meczu sparingowym zagrała młodzież w pomocy i było 4:0 a teraz pewnie zobaczymy parę Rakitić - Busi. Ta mina na zdjęciu mówi wszystko jak zagrać aby mnie nie wywalili po meczu.
0
Tylko jeden faul Pique skończył by ten mecz z żółta kartką ! Jak każdy ostatnio.
8
Bo przy normalnym trenerze to Todibo powinien częściej wchodzić za Pigue a Umtiti zmieniać się z Lengletem ale ten jest tak obsrany jak musi posadzić tenisistę że chyba nie ma co liczyć nawet ze słabymi zespołami boi się rotacji w obronie.
0
Ciekawe a ja myślałem że wynosi po 20 % na każdego z rywali.
0
@bixmix Dziecko ręka była Alissona myślisz że jak by była ręka obrońcy to piłkarze Salzburga by nie protestowali ? Nie słuchaj komentatorów tylko oglądaj z wiekiem nauczysz się oglądać bezstronnie bo to że nie lubisz Liverpoolu od razu widać.
0
@bixmix To pora iść do okulisty :)
4
@Catalanian1991 Trzymając go na siłę w pierwszej drużynie tylko zepsują mu karierę , bo po dobrym początku teraz jak wchodzi to nie wiele wnosi. Czy coś z niego będzie okaże się dopiero za 2-3 lata .
4
@Tomek54321 Na tle Realu Mallorca to wszyscy się dobrze prezentowali :)
0
@takisobiektos jak widzę Piątka w podstawowym składzie to wiem że tego meczu w 10 mogą nie wygrać.