dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos jak widzę Piątka w podstawowym składzie to wiem że tego meczu w 10 mogą nie wygrać.
26
@Peciak Messi sam zdecyduje czy chce zagrać ;)
12
Mam tylko nadzieję że chociaż przy korzystnym wyniku da pograć młodym a nie wpuści dziadka Vidala co by nie narzekał i że wykorzysta chociaż wszystkie zmiany.
0
Ale sobie wszyscy słodzą w komentarzach , ten super a ten jeszcze lepszy po co w ogóle pytać wiadomo jaka odpowiedź w sumie nie może nic innego powiedzieć.
0
Roberto on tylko do tyłu podawał w tym meczu w defensywie może nie było błędów ale w ataku bezproduktywny . Dwa razy mógł uderzać to na siłę do tyłu do Messiego jak podszedł trochę wyżej to tylko przyjmie piłkę i zagra do tyłu żadnego sprintu czy dryblingu wzdłuż linii. Asekuracja byle nie stracić !
0
@robsons23 Tak samo jak Roberto.
0
Ciekawe czy oddamy jakiś strzał w tej połowie.
0
Ale my jesteśmy dziady na wyjazdach.
9
@Chudini123 Umiesz czytać?
5
Jeśli Ansu ma być naszym zbawieniem to na następną LM poczekamy jeszcze trochę. Miał fart młodego na początku a potem już nic nie pokazał.
1
@MarioVeB! Kompleksy ? Dziecko przecież ty jesteś zwykły napinacz internetowy :)
0
@MarioVeB! I co z tego dobry jak wchodzi z ławki jak gra od początku to nie wnosi więcej niż w Barcelonie.
0
@YoungMan dokładnie od razu zapowiedział że on pewnie powoła innych zawodników.
0
Czy ten nudny Roberto potrafi podać do przodu !
7
Wyszedł trochę na buca , chyba normalne że trener który awansował chciał zagrać i na Euro ! Wrócić mogłeś i po mistrzostwach tym bardziej że w awansie nie miałeś udziału, a Moreno bardzo dobrze sobie radził.
0
Na pewno ma szybkość Busiego było to widać w ostatnim meczu przy 3 golu:)
2
@MarioVeB! Marne to są twoje komentarze !
3
Swoją drogą nieźle rozwalił ten puchar Davisa ! Wszyscy tenisiści narzekają , mecze kończą się walkowerami jak już ktoś ma awans inne reprezentacje wystawiły rezerwy , puste trybuny ! Robił coś na czy się nie zna może lepiej aby już nie zostawał prezydentem Barcelony .
0
@lucas/catalan poczytaj to się do wiesz to nie takie trudne :)
0
Todibo 19 lat i za młody by dawać mu szansę ale Ansu jest młodszy i nikomu to nie przeszkadza by grywal częściej? Todibo można było śmiało częściej wpuszczać zwłaszcza w meczach u siebie gdy nie mamy zbyt wielu problemów z rywalami ale Ernest woli wpuszczać swoich pupili typu Roberto tylko po co gdy oni i tak sporo grają!
17
Problem ze starymi zasłużonymi piłkarzami jest taki że oni by chcieli grać za zasługi i nie łapią w porę że czas na zmiany a ich forma pozwala im aspirować do gry w zespołach typu Valencia, Sevilla itp . a nie jak Barcelona która walczy o wszystko co roku.
2
@Rewolucja123 Powinna tak zrobić ale chciwy Bartomeu nie zrezygnuje tak łatwo z 9 mln !
38
I prawidłowo najwięcej powinny dostać Mistrz kraju i zdobywca PK , inne zespoły niech się cieszą że w ogóle mogą brać udział w SP bo nawet ich nie powinno tam być gdyby federacja nie namieszała !
3
Jak nie było Messiego i Suareza w w meczu z Valencia to Grizmann był najlepszy na boisku ! Rozgrywał ,strzelał był cały czas pod grą ale drużyna grała na niego a nie tylko podaj do Messiego . Co nie zmienia faktu że jeśli ma grac na lewym skrzydle to już lepiej było brać Neymara .
1
Roberto na trybuny i można grać.
1
,,Jeśli Valverde nie uda się misja zwycięstwa w Lidze Mistrzów, to będzie moment na zmianę szkoleniowca:" Co ty bredzisz? Ja mam nadzieje że już go przed 1/8 LM nie będzie !
1
Z tych 4 kapitanów to 2 już powinno nie wiele grac a 1 już nie powinno być.
0
,,Zwycięstwo nad Interem u siebie byłoby wspaniałym świątecznym prezentem dla naszych kibiców." I dla naszych też bo dało by nam awans :)
0
@tekken9 Bo w drugiej połowie tak było , Slavia głównie się broniła.
89
Gwizdy były w twoją stronę jakbyś nie załapał !