dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa wyjazdy na stadion beniaminka i w obu fatalna gra, o ile mecz z Bilabo zawsze jest ciężki czy też w Dortmundzie to tu naprawdę ciężko powiedzieć w co oni grają. teraz czekają nas mecze z Getafe,Eibar ,Levante, Leganes to nie są potęgi te mecze muszą wygrać terminarz mieliśmy idealne skrojony by odjechać w lidze ale z tym trenerem nic nie jest proste.
0
@Zieliniak A ja widzę mecz z Borussia nie widoczny z lepsza drużyna masa strat.
6
@Patriskos A my z kolej z najlepszych kupionych za grube pieniądze robimy przeciętnych.
8
Ernest miej choć trochę dumy i podaj się do dymisji !!!!!!
7
Tylko ten hat-trick ostatni był jeszcze przed erą EV teraz dobrze będzie jak ten mecz uda się wygrać ! Bo styl na wyjazdach za tego trenera mocno kuleje. !
3
Dałby pograć Todibo , Pigue też bez formy a nie mogą grać z Langletem cały czas . I oby nie ta drewniana pomoc ale całkiem możliwe że jak Messi to i od razu Rakitic w pakiecie za jego plecami.
4
Niech organizują jeszcze więcej tych tournee zamiast w spokoju trenować w Europie.
11
Jeśli nadal będziemy grać po 90 minut Suarezem który w LM nic nam nie daje od 2 lat to nadal nic nie wygramy. Dobry trener widzi że jak zawodnik nie potrafi nawet dobrze przyjąć piłki to go ściąga a nie trzyma cały mecz na boisku !
0
Ostatnio gdy śpiewali You'll Never Walk Alone przed naszym meczem to źle to wspominam oby teraz było lepiej :)
11
@cules100pro A Suarez to dopiero prawdziwy drybler :)
3
Kurs na to że Valencia strzeli pierwsza 2,9 warto się zastanowić :)
18
Juventus to chciał nam tylko oddać swój szrot nic nie płacąc więc słaby to był interes dla nas
1
Mamy nadmia zawodników w kadrze i jeśli ten śmieszny zarząd wymieni Rakiticia na innego zbędnego zawodnika to będzie ich kolejne pośmiewisko
0
Taa wymienić jednego dziadka na drugiego jaki by miało to sens przy nadmiarze pomocnika u nas .
1
Problem jest taki że wy wszystkie pierwsze połowy tak zaczynacie zwłaszcza na wyjazdach już od 2 lat, więc kiedy w końcu wyciągniecie te wnioski ? !!!
1
I nadal połowa twierdzi że Neymar nam nie potrzebny ? Pewnie Ansu wszystko załatwi po przerwie , teraz mamy typowy mecz za EV 30 minut i zero strzałów jak w Bilbao. Byłem daleki od euforii po meczu z Betisem bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.
1
Ja nie wiem na co ten Rakitić liczy że jak zostanie jeszcze dwa sezony to my przydłużymy z nim kontrakt by jeszcze posiedział ? Jestem w stanie zrozumieć że jemu tu dobrze ale w PSG mógł by zarobić jeszcze większe pieniądze na sam koniec kariery . Barcelona za często pozwala zawodnikom odchodzić z kartą w ręku !
0
@norbi77 Trochę szkoda ale nie można każdego trzymać za zasługi trzeba też zarabiać. Wychowankowie odchodzą z kartą swoją w ręku to tych co przyszli trzeba kiedyś sprzedać z samych sponsorów nie da się żyć.
0
Dobra Ernest zmiany daj pograć innym już po meczu pokaż że w tym też się zmieniłeś ;)
0
Jeśli 160 mln to prawda to brać i się nie zastanawiać a jakby się udało jeszcze włączyć w to Dembele to już całkiem było by super.
0
@AV0CAD0 chyba nie ogarniasz jaka jest różnica mieć jedna poważna kontuzję na pół sezonu a kilka drobniehszych co chwila które i tak wybijają cie z rytmu.
4
@AV0CAD0 chyba się pomyliłeś Dembele tendencja wzrostowa od 17/18 No ale jak ktoś na siłę chce udowodnić że ma rację to można i tak :)
0
@BarcaInfo Niech zagra i pierdo.... samobója z miejsca go wywalą ;)
9
A znawcy z La Rambli piszą że to Neymar jest szklany , przy Dembele to on jest okazem zdrowia .
14
Też mi oferta dwa miesiące nad nią myśleli ? Czy oni myślą że jak my się zgodziliśmy na taką śmieszną ofertę z Bayernem to oni również są tacy głupi ?
41
To jest właśnie ta różnica jaka mają Guardiola czy Klopp po każdym meczu wejdą na boisko i przebija piątki z zawodnikami nawet pożartuja z rywalami , a nie to co Ernest czy Mourinho którzy wiecznie wyglądają na nie zadowolonych .
2
I to jest cały EV jak nie potrafi wygrać meczu wcześniej to będzie grał na remis zamiast kazać zawodnikom bardziej zaryzykować.
5
Mam tylko nadzieję że ze 30 mln wpadnie za to wypożyczenie za każdy rok. !
80
No i Ernest zaimponował całej La Rambli ! Brawo.
13
Pokrycie pensji plus 30 mln za każdy rok wypożyczenia i opcja wykupu potem za 40mln co razem daje 100 mln. A jak nie to niech spadają mieli 100 mln na Sane a tu żałują .