dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Harnas2 To może i dobrze że nie ma całkiem wolnej ręki bo już by tu grał William, Parejo , Mata i jeszcze jakiś dziadek na obronie zamiast Lengleta.
2
,,Sprzedaż koszulek Barcelony wzrosła o 20-25% w porównaniu z analogicznym okresem rok temu. Kontrowersyjny projekt bardzo dobrze się sprzedaje. [Cadena SER]"
Kupują by je spalić czym prędzej i żeby wprowadzili nowy wzór domowych :)
0
Co do Neymara to się raczej nie martwię on wie co stracił jak odchodził i po powrocie jestem pewny że zrobi wiele by odzyskać przychylność kibiców , chce odejść z PSG ale jasno mówi że tylko Barcelona go interesuje i nie spodziewał bym się szopki za parę lat z jego strony. Bardziej martwi mnie Griezmann czy on się tu wpasuje i da tyle od siebie na ile są oczekiwania przykład Coutinho pokazuje że duże pieniądze nie zawsze idą z dobrym transferem.
31
Dawać tego Neymara nawet kosztem Coutinho bo niestety skrzydłowy z niego marny a za EV w pomocy to już chyba nigdy nie zagra.
1
@messi 94 Marcelo akurat nie gra bo jest za cienki a nie że kontuzjowany :)
0
@xavi890 Piłkarze nie pracują , uprawiają sport za grube pieniądze więc nie tego nie porównuj :)
6
Te nowe koszulki są fatalne jakby widział Chorwację !
0
@szymonsko1 Kiedy wy wszyscy zrozumiecie że Mbappe do nas nie pasuje on lubi przestrzeń gdzie może się rozpędzić w naszej tiki -srace by się pogubił tak samo jak nie odnajduje się Dembele , Neymar był idealny dla Barcelony a Francuzi bardziej pasują do Realu.
4
Dzięki Bogu Dani wrzutka już tu nie wróci a już się bałem że zarząd całkiem się zbłaźni.
0
Że też żadne chińczyki nie chcą Busiego ? Chociaż znając nasz zarząd to by go oddali za darmo bo wychowanek zamiast wyciągnąć chociaż 50 baniek.
0
@Lares Pewnie że chciał zwłaszcza że już wtedy zarabiał ponad 10 a za przedłużenie chciał jeszcze więcej to tez bym chciał nawet na 3 lub więcej lat . Dobrze że mu podziękowano nie można z każdym przedłużeniem podnosić pensji zwłaszcza jak już się ma ponad 30 lat.
0
@BarcaInfo Może chcą Busquetsa :)
0
@dawid12304 Bo chciał więcej więcej więcej kasy a teraz chce wrócić po to co mu wtedy nie dali :)
1
Ta ciekawe ile sobie krzyknie za rok 10 baniek czy więcej w końcu trzeba się szanować :)
4
@culesjasiules A mnie zawsze zastanawia dlaczego wszyscy wstawiają Umtitiego który jest kompletnie bez formy kosztem Lenleta który sobie wywalczył miejsce w składzie i grał kapitalnie a Umtiti to raczej się słyszy że jest na sprzedaż.
13
A mnie tam się podoba pomysł powrotu Neymara u nas przy Messim tak nie gwiazdorzy i zna swoje miejsce a i Suarez przy nim miał więcej sytuacji lepszy on niż Grizik który też szopkę odwalił. Ale powrót tylko za maks 100 baniek + ktoś z dwójki Umtiti, Rakitić jeśli za Coutinho to maks 50 mln dopłaty. No chyba że zarząd postara się o Sane albo B.Silvę ale o pierwszym nawet nie słychać a drugi nie do wyjęcia.
0
@VenoM powiedz to Valverde który musi jeszcze upchnąć w składzie Busiego i Rakieta. Dla mnie skład dobry jaki podałeś.
0
Czekam jeszcze na komunikat że Barcelona złożyła ofertę za Parejo 50 mln a co tam ważne że ernest go lubi .
1
@pax chyba mało meczy oglądałeś jak myślisz że te jego wrzutki coś dawały drużynie.
12
Tak kochał Barcelonę że żądał kilkanaście milionów za przedłużenie kontraktu w ramach lojalności a ostanie sezony to typowy Dani wrzutka do nikogo.
0
@Encore tylko że on do środka w Barcelonie się nie nadaje . Grał parę meczy i on w ogóle nie kreuje sytuacji z przodu nawet asyst drugiego stopnia , może w innym zespole by się nadawał ale nie u nas.
0
Wszyscy się spuszczaja jak to Real ukradł piłkarza a ten cały Kubo skończy jak reszta Bojanów itp . Prędzej zostanę milionerem niż Japończyk zwojuje świat piłkarski.
7
@hazo428 To by musiał nabić ponad 20 bramek i asyst w sezonie BZDURY piszesz :)
1
@LeoMessi1994 Tu nawet nie powinno być rozważania takich transferów .
5
Komentarz usunięty
13
W klubie się komuś pomieszało i zamiast mieszać doświadczenie z młodymi to mieszają już z prawie emerytowanymi ! Jak się słyszy że się zastanawiają jeszcze nad piłkarzami typu Parejo,William,Mata to się zastanawiam w którą stronę ten klub zmierza.
8
Niby taki przyjaciel Guardioli nasz Ernest a stosuje taki odmienny styl który pasuje bardziej do Mourinho. Że też Pep nie potrafi go przekonać do ofensywnej gry .
30
Ktoś wreszcie dostrzegł prawdziwe wady Suareza i czemu gra teraz tak jak gra.
2
To już lepszy Tadić też po 30 ale potrafi dobrze rozgrywać .
2
Skoro w dobrych na siłę wymieniono umiejętność zarządzania szatnią to w złych trzeba podać brak pomysły na Coutinho i Malcoma !