dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
,,zwłaszcza znalezienie zmienników dla najczęściej grających zawodników." chyba znalezienie kogoś na ich miejsce a nie zmienników po 30 !!! jedynie Messi jest nietykalny.
0
@Skila_nie_kupisz bo to zawodnik który bazuje na szybkość jak Dembele nie ma dryblingu jak Neymar przy naszej sriki-tace nie będzie z niego korzyści to zawodnik na kontry .
4
@Skila_nie_kupisz On pasuje bardziej do Realu niż do nas .
0
Ja bym go brał z powrotem nawet kosztem Dembele choć chętniej oddał bym Coutinho dodatkowo plusem takiego transferu jest to że już na pewno nie puszczą Mbappe do Realu. Jednego pewnie stracą nie teraz to za rok.
0
Ta porażka nie jest winą trenera tylko zarządu że wybrali sobie takiego posąg przy linii !!!
7
Jest tylko jeden powód valverde za tego taktyka każdy mecz zaczynamy od wymiany 100 podań bez strzału , dopiero w drugiej połowie wygladaliśmy na dawną Barcelonę ale tak jest tylko gdy gonimy wynik , kiedy my ostatnio strzeliliśmy parę bramek do przerwy nie tracąc żadnej ?! P.S Specjalnie piszę nazwisko za małej bo to taki mały trenerzyna !!!
1
Niech zostanie ustawić Barcelone w systemie 1-4-2-3-1 Malcom i Dembele na skrzydłach a gra będzie od razu lepiej wyglądała a jako defensywni Vidal i De Jong.
8
A najlepsze jest to że przegrywamy 2:0 a rozgrzewa się Vidal !!! To pokazuje całą filozofie valverde !
3
Przed tym meczem jest tylko jeden aspekt Valverde jak odpie...... taktyke jak z Liverpoolem to już po meczu.
1
@Bigall Ja nigdy nie byłem jakimś wielkim jego zwolennikiem zwykły zadaniowiec przydatny ale nie do nie zastąpienia. To samo Busi już od 3 lat gra piach, nigdy nie był przydatny w ataku nawet przy różnych przy swoim wzroście ale tu wszyscy się podniecają bo czasami zrobi kółeczko z pilka pod swoim polem karnym .
15
Sama obecność Vidala na pozycji Iniesty świadczy o tym że Busi i Rakieta nie ogarniaja już środka pola sami i ciągle ich wystawianie razem świadczy o ciemnocie umysłowej trenera.
16
No to teraz po tych zmianach ala LM Barto i Ernest mogą mówić że PK jest najważniejszy bo to taka krajowa LM i jej nie odpuszcza . :)
1
11 wystąpilło w meczu Huesca :-)
1
Ci co się ślinią na myśl jaki to wspaniały może być zmiennik Alby to nich wiedzą że z niego taki obrońca jak z Coutinho Skrzydłowy !
2
Piszą że Sane może trafić do Bayernu za 100 mln , brał bym go do nas zamiast Griezmanna
6
piłkarze Barcelony byli w stanie bardzo dobrze reagować na negatywny rozwój boiskowych wydarzeń. Zapomnieli napisać że musieli odrabiać bo od początku byli źle ustawieni a Barca Ernesta przez pierwsze 30 minut zadko oddaje strzały tylko skupia się na wymianie podań. Patrz pkt 1.
9
Ernest miał szczęście że trafił na słabych rywali w lidze od dwóch sezonów wicemistrz nawet nie zdobywa 80 pkt!!! Co wcześniej gromadzili po 90 pkt więc to nie jest tak że EV jest taki genialny i zdobywa ligę z taka przewaga . To jest najsłabszy mistrz od lat my nawet nie przekroczylisny 100 bramek Ani razu przez dwa sezony więc nie dziwię się że w LM nic nie możemy zwojowac taka gra.
14
Czyli w sumie standard wpuścił nowego ale kazał mu grac na innej pozycji niż gra nominalnie cały Ernest !!!
0
6 sytuacji bramkowych i 3 strzały w meczu piękna gra drużyny i taktyka Ernesta, stawiam na Valencie w PK przynajmniej się dorobię paru zł na naszej grze.
12
70 minuta i zero emocji na twarzy Ernesta nie ważne jak gramy i jaki wynik ten ma tylko jeden wyraz twarzy. Dzień w którym odejdzie ten pragmatyk będę pił ze szczęścia cały dzień.
7
4 OB plus 4 DP a my tracimy dwie bramki ? W przyszłym sezonie Ernest ustawi 5 DP i Messi na szpicy ;)
7
Nie był by problem gdyby za te 100 baniek przychodził zawodnik rzeczywiście tyle wart i robiący mega różnice.
14
120 mln to okazja za zawodnika który pogra maks 2,3 sezony na poziomie o ile się zaadaptuje ? Bartomeu weź idź już z tego klubu i zabierz sobie Ernesta,kolejny zawodnik co będzie grał nie na swojej pozycji !
1
Nie może wystawić nikogo innego w pomocy po za swoimi pupilami bo jeszcze się okaże przed finałem PK że ogarniają lepiej od jego ulubieńców Rakiticia i Busiego a wtedy będzie miał problem. Bo przecież oni już mają zagwarantowane wszystkie mecze w przyszłym sezonie a nie daj boże Barto mu ich sprzeda jak zobaczy że inni dają radę.
1
Ciekawe kiedy pomyślą o jakimś pomocniku co będzie bardziej ofensywny i nie będzie się bał grać do przodu i drybling będzie miał dobry . No chyba że jeszcze bardziej zaryglujemy środek pola i będziemy liczyć nadal na Messiego !
17
Upodobniliśmy się z grą do Atletico to i piłkarze będą od nich pasować jak ulał :)
1
2 lata po odejściu Neymara nadal nie ma pomysłu na grę tylko ryglowanie środka i czekanie co Messi wymyśli !!!
3
Super gra co za kreatywna pomoc i podania 30 minut i zero strzałów Ernest weź wypie.....
2
Jak ustawi ich w systemie 4-4-2 z tymi kreatywnymi pomocnikami i Coutinho z przodu to mam nadzieję że przegrają i Ernesta pogonią jak najdalej od tego klubu.
6
Obecnie to od Suareza można się nauczyć przewracania , kłócenia ze wszystkimi i niecelnych podań.