0

znowu będzie klepanie w środku pola, póki będzie grac tam Busquets z Iniestą lub Xavim to ten trzeci będzie się musiał im podporządkować , oni n ie potrafią już inaczej grać . Jedyna szansa to sprzedać Xavi i Bousquetsa ale na niego to nawet ofert nie ma. Rakitić jak by grał z Pogbą lub Reusem, Verattim to by ta gra zupełnie inaczej wyglądała.

2

enrigue spier.... z tego klubu nie masz pojecia wcale o taktyce

0

boze on nie ma pojęcia o trenerce

0

martino wypier.... z ławki zmiany kur... co za trener a na konferencji powie zabrakło nam intensywność!!!!!!!!!!!!!1

0

Ludzie ogarnijcie się przez tego gracza PEP Yaya sprzedał a on co najwyżej może mu buty czyścić , totalnie nie nadaje się do gry kombinacyjnej a ia jako DM kiepsko sobie radzi potrafi jedynie do tyłu podawać sprzedać i zarobic na nim póki można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?