dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no i Messi nie powinien już strzelać karnych na 3 dwa razy nie trafił, powinno się zrobić ja w Man.utd. strzelasz dopóki się nie pomylisz a potem następny Neymar , Suarez.
0
Komentarz usunięty
0
Reus bo może grać również w środku
0
na STS są transmisje wystarczy założyć konto.
0
dokładnie ja wole już przegrac ten puchar byle w lidze im się zrewanżować 3 pkt tam ważniejsze niż ten puchar w obecnejj sytuacji
4
a ja się pytam gdzie ten Pedro którego wszyscy tak chwalili, on jest dobry tylko jak wchodzi z ławki po raz kolejny pokazał że od początku jak gra to nic nie wnosi.
- S.Roberto to samo , on może grac tylko z ogórkami i to jak juz mamy wynik.
- Adriano również jeśli Roma daje za niego 10 mln to oddać po raz kolejny pokazuje że na wyjściowy skład się nie nadaje to już wole francuza.
0
ha ha wzieli kontuzjowanego Khedire czyli nic nowego a teraz szukają zastępcy, szefunio nigdzie nie pójdzie teraz chyba że wpłacą klauzule 100 mln.
0
I o to chodzi to tylko sparingi, wróci Messi i Naymar i atak z pomocą wejdzie na inne obroty bo teraz tylko Rakitić i Suarez ciągną ten wózek. Po sparingach widać że jak dają za Pedro 30 baniek to brać i się nie zastanawiać żeby nie strzelić nawet jednego gola!
4
naymar też powinien już się stawić szybko zakończył turniej :)
0
a 20 to nie 30 za trochę mniej niż w klauzuli to ja rozumiem 28 a nie 2/3 sumy
0
nie oddajmy go tak jak Ville za 2 miliony bo za dużo zarabia, u nas wszyscy dobrze zarabiają
1
w LM z PSG oba mecze
0
jak wylot z Warszawki to też bym był chetny
1
ciekawie bedzie jak po wyborach go oddadzą do Atletico bo nowemu prezydentowi się nie spodoba i jeszcze zapłacą za to 3,4 miliona
0
dla mnie również fatalne zmiany , Banega powinien zmienić Biglie a Tevez też powinien wejść, a kolejna zła decyzja co do karnych Higuaina nie powinien strzelać wcale przecież ten koleś nie trafił połowe karnych w Lazio i to najwazniejszego w ostatnim meczu o LM a się rwie jak by był specjalistą .
0
no i dobrze odpocznie przed sezonem i naładuje baterie, nie ma sie co oszukiwać z Brazylią i tak by raczej tego turnieju nie wygrał.
0
oni nie potrafią przytrzymać piłki , co za padaka
2
w ramach rewanżu w przyszłym roku muszą się podłożyć dwa razy nam abyśmy się nie męczyli i urwać punkty realowi, wtedy będziemy kwita.
17
nie kupili tylko zatrudnili był wolnym zawodnikiem
0
11 sierpnia bardzo wcześnie chłopaki po Copa America mogą jeszcze nie byc w pełni treningu, będzie ciężko o puchar
0
za 5 lat moze go pobic żle liczysz 60 meczów w sezonie przynajmniej a Messi nie zwykł przesiadywać na łace
0
tak ale z nami nie będą mieli posiadania 45% tylko 25% :)
0
a ja powiem tak w lidze sądze że Real nie wygra mistrza bo Benitez rzadko wywalczał mistrza jego zespoły nie punktują za dobrze za to w pucharach będzie grożny potrafi ustawić zespół na dwumecz a dla Pereza w sumie zawsze liczyła się najbardziej LM
0
czerwony - pipa Busi i te jego dyskusje z sędziami , nie jest kapitanem a zawsze leci z uwagami za co dostaje ciągle kartki, grajek z niego nie najgorszy ale ma coś z głową nie tak .
0
skoro jak sam mówi nie chodzi o długość kontraktu to chodzi o pieniądze proste, na stare lata uważa że należy mu się umowa na kilkanaście baniek za pierwsze cztery sezony bo kolejne trzy to raczej się obijał.
0
mam nadzieje że jeśli odejdzie to trafi do takie MC lub PSG i dostanie baty w LM i zobaczy co stracił.
0
szkoda że nie zostaje ale nie wiem ile chciał za przedłużenie umowy, jeśli powyżej 10 baniek to za dużo obrońca średnio zarabia 6-8 milinów jesli jest młody a nie jak ma 32 lata. Można na to patrzyć inaczej odchodzi także Xavi czyli 2 zawodników z kontraktami powyżej 10 i w ich miejsce można sprowadzić młodszych którzy nie obciążą tak budżetu. Ostatnio był artykuł że całe nasze trio MNS zarabia sporo i nie można mieć w klubie samych zawodników którzy zarabiają powyżej 10 baniek.
0
najlepsze ostatnie zdanie "Pedro: Rozgrywa wspaniały sezon, zawsze świetnie trenuje." i to tyle jeśli chodzi o tego zawodnika świetnie trenuje bo na boisku go nie widać.
0
ten sedzia to chyba przekupiony dwa karne nie odgwizdane a i kartkami jakoś nie chętnie kara Atletico
0
już w tym sezonie zwycięzca LE ma pewną gre w LM