dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czemu Gomez a nie Denis to jest naturalny następca Iniesty nasz trener mnie rozpier.... swoimi decyzjami.
26
Jak klate wypioł ten sędzina gdy pokazywał kartke Messiemu heheh
0
Roberto póki co nie zachwyca nadal formą.
2
Trzeba było go brać jak jeszcze tam Kloppa nie było teraz jest nie do wyjęcia . Gdy im nie szło za Rogersa na bank by się dogadali ale Barca jak zwykle obserwyje CH..... wie po co 5 lat za nim kupi. A potem i tak biorą co popadnie.
1
Ja też uważam że trener z niego marny w meczu nie potrafi wcale reagować dokonuje śmieszne 1-2 zmiany jak nie idzie i to na ostatni kwadrans tytuły zdobyli tylko dzięki MNS a jak się ztanie to nie ma pomysłu co zrobić . Co do transferów totalnie nie ma pojęcia kogo kupowac i na jaką pozycje.
1
Jak zagra Mathieu to mnie nasz trenejro załamie i tylko przez jego chore rotacje przegramy tytuł.
0
MNS to z marszu mogą grać w tydzień się nie zapomina jak się ma grać .
1
A potem zgasł niczym Fabregas .
0
Szczerze to mi wszystko jedno gdzie trafi i tak nie wróci do Barcelony . W Sportingu ani w Hamburgu nie umiał się przebić to tylko świadczy jaki z niego słaby grajek . Coś jak Odegaard z Real pompowany sztucznie przez media niczym Pogba.
24
Już teraz połowa meczów w MŚ jest nudna a oglądanie zaczyna się od fazy pucharowej. Po co mi oglądać klony Albanii albo jakieś Burkina Faso. Tu mają grać najlepsi co sobie wywalczyli awans a nie każdy.
2
Ostatnio w meczu BVB słyszałem żę Bartra jest najczęściej dającym się ograć stoperem więc nie wiem czy tak go szkoda .
1
Wolny Gomez czy ten nasz trenejro nie widział co się działo w ostatnim meczu przecież oni nas zabiegają!!!!!!!!!!!!!!!
2
Jak patrze na Bravo w bramce City to jakoś nie żal mi że go spredaliśmy zero reakcji na strzały stracił gdzieś formę .
0
Najlepsza kadra jaką miał hmmmm. To gdzie te zmiany jak drużynie nie idzie ?
0
Jak mnie to wkur... gdy mamy piłkę na ich połowie pod polem karnym ale musimy wycofać ją aż do jeb... bramkarza po czym ją wybijamy pod presingiem i tracimy prawie za każdym razem.
0
Samsung S7 robi zajebiste zdjęcia
4
trza było postawić u buka wygrał byś majątek
1
chyba tylko komentatorzy nie wiedzą że Suarez się specjalnie wykartkował :)
0
kiepska zmiana wpuścić tak wolnego zawodnika na szybko biegającego rywala
7
Neymar dostał żółtko za gówno a oni kopią jak chcą i nic
1
On plus Gomes w pomocy i nie ma komu biegać :(
2
i kur... błąd głupi Buquetsa mamy bramke w plecy wjebać się w plecy napastnika i jeszcze miec pretensje do sędziego
0
Jeszcze zdziwiony że faul mało kartki nie dostał
0
Tylko aby nasi z szatni wyszli żeby nie dostali jakiejś głupiej bramki
2
W następnym meczu z Sevilla powinien się wykartkować na mecz z Malagą bo potem są już mecze z Sociedad i Realem a nie może grać ciągle na ryzyku. Swoją drogą wszystkie kartki za głupotę ma więcej niż wszyscy nasi obrońcy.
1
śmieszny jesteś koleś nie trafia nawet setek jak na razie jesli już to zmiana za pomocnika i gramy na 4 z przodu
0
ech ten Enrique to pipa ja bym zmienil Messiego jest po kontuzji niech odpocznie swoje zrobił a w defensywie nie bardzo się przydaje
1
Brawo Neymar wykartkował się i w następnym meczu nie zagra więc wróci wcześniej i odpocznie przed ligą . :)
0
I takie rotacje rozumiem wymieniona cała linia pomocy przed meczem LM ale atak pozostał. W ataku zawsze musi wychodzić nasza dwójka pod nieobecność Leo a jak jest wynik można któregoś zdjąć .
0
Ten sędzia to tragedia co drugi faul to taktyczny a on nie daje kartek ! Koleś Neymara ciągnie za koszulke przez pół boiska a on ślepy. !!!!