0

nie jaraj tyle, przypomnę ci tylko że cała nasza pomoc odpoczywała bo nie pojechała na zgrupowania z powodu jakis dziwnych kontuzji więc nie płacz

0

nie wiem jakim cudem naliczyłeś 16 w PK ale brawo nie ma to jak pisać bzdury

4

dziwne posunięcie jedyny pomocnik który mógł wejść w drugiej połowie gra na obronie, Lucho nie zostawił sobie pola manewru zwłaszcza że nie ma Iniesty. Wiem można wprowadzić np.Alvesa za Rakitica a Roberto przesunąć ale to nie to samo co wypoczęty zawodnik z ławki , w zasadzie brak rotacji w pomocy w takim meczu.

3

dokładnie ja wole 6 pkt z Villareal i Sociedad niż 3 pkt z Realem, 6pkt jest więcej warte.

19

skończcie pitolić z tym Suarezem , jak już gdzieś napisałem dostał zaledwie 4 żółtka na 29 meczy , teraz będzie gadanie przed każdym meczem żeby nie gral bo dostanie piątą . Teraz są trzy ciężkie mecze i musi grać . A jak dostanie kartkę z Realem to nie zagra z Sociedad a tam tez nie wygraliśmy od paru lat i przy waszym myśleniu ma nie grać dziś i przy pechu jeszcze z Sociedad. To ja już wole by przegapił jeden mecz. A jak zagra ostrożniej to może już piątej nigdy nie dostać.

28

Deportivo powinno brać z nich przykład ocaliliśmy ich przed spadkiem rok temu a oni zabrali pkt nam zamiast tym z Madrytu.

0

na telewizjada.net są dostepne wszystkie kanały polskie za darmo jest również eleven, jak i canal plus wszystko jest w HD

1

A po co ma się kartkować , dostał zaledwie 4 kartki na 29 kolejek całkiem możliwe że do końca już nie dostanie wyluzujcie z tym wykartkowaniem , nastepne trzy mecz są trudne i na pewno się przyda w każdym . Naymar też biegał dłuższy czas z 4 i dostał 5 dopiero jak sam tego chciał z Suarezem może być podobnie.

0

tak grając nigdy się nie dorobisz , trzeba stawiać wysoką stawke na mały kurs , po za tym na Villareal bym nie stawiał że wgrają na wyjeżdzie raczej będą bronić zaliczki.

2

panie redaktorze oni nie przegrali w finale tylko w 1/4 chyba pora to poprawić

0

telewizjada.net wybierasz canal + i ogladasz w hd masz tylko minute opoznienia

0

no imasz od razu 3

0

mniej gwiazdek w składzie i od razu lepiej grają :(

2

tak tak dostałeś kopa kolanem w podeszwe a ten rozbieg na pełnym wślizgu to nie ty przecież ja już tam leżałem a on na mnie wbiegł .

0

Suarez strzelal do tej pory jak sie nie myle 5 karnych wykorzystal 3 pierwsze a co maja wspólnego ? Wszystkie strzelal w ten sam róg . Gdyby czasem zmienial strone to moze bramkarze go tak nie wyczuwali. Swojá droga dziwie sié ze nikt z nich nie próbuje strzelaç w srodek podcinka ala Panenka.

0

Alves wszedł by się wykartkować

0

15 minut i zero piłek w pole karne Arsenalu

0

Czasami w trakcie meczu

22

Mialem to samo napisac gimbusowi , po za tym Alaba to nie stoper ale ten geniusz pewnie tego nie wie.

0

tępy jesteś i tyle dzisiaj wszyscy grali slabo ale ważne 3 pkt.

8

oby tylko nasz zarząd nie dał dupy i mam nadzieje że wiedzą że Arda jest zawieszony na mecz z Arsenalem i zagra teraz. Dopiero by biali mieli z nas ubaw.

0

A gdzie ten srealowiec Gonzales Gonzales czyzby w koncu go zawiesili .

0

oczywiście że się liczą więc pewnie też już ma około 300

0

Busi się wykartkował brawo

0

na co on czeka z tymi zmianami Alves i Roberto na ławke bo jest straszny bałagan.

0

istny gwałt ,

0

1

czekam jeszcze na czerwo dla Juanfrana to jeszcze wiekszy psychol

4

zaczeło się klepanie i bronienie wyniku jak nie strzelą 3 to coś czuje że będzie frajerski remis

1

Bravo sędzia wreszcie jakiś uczciwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?