12

nie jego wina że ma beznadziejnego trenera który zadowolił się samym awansem do półfinału

0

Szkoda że Real na farcie wygrał 3 ostatnie mecze lepiej by było świętować tytuł u siebie

0

Trochę pokory to nie będzie łatwy mecz , jedynie szybko strzelona bramka może ustawić nam mecz a z tym jak wiecie mamy problem bo MSN w pierwszej połowie głównie klepie piłke ale mam nadzieje że na derby wyjdą i nasi bardziej zmobilizowani.

3

Skoro nasza taktyka na mecz od dłuższego czasu wygląda że klepiemy w pierwszej połowie bez strzałów to po co wystawiać MSN od początku niech wejdą od początku drugiej będą wypoczęci.

0

Cuenca ty tak na powaznie ? Gdzie on teraz jest jak by byl dobry to by sie wybil w innym klubie wiara w nasza szkulke niektorych jest porazajaca.

0

A ja mysle ze nasi by grali na karne w ktorych by odpadli, w dogrywce by bylo to samo co w pierwszej polowie czyli klep, klep i a moze sie uda.

0

zgadzam się z Arsenalem na wyjeżdzie też graliśmy padake przez 30 minut tylko klepaliśmy jak ostatnio z Atletico tylko że tam wyszła kontra i zamazała słaby występ . A z Atletico no cóż zła taktyka zamiast oddać im piłke i grac z kontry to klepanie i narażanie się samemu .

0

bo najwyższa pora olać ten durny PK , granie styczeń luty co 3 dni to masakra dla organizmu

3

w finale gramy z Sevilla geniuszu :)

1

Uważam że najwyższa pora odpóścić sobie ten Puchar Hiszpani , granie tam przez cały styczeń i luty co 3 dni to chore, ten system powinien być dawno zmieniony na jeden mecz potem zawodnicy są zajechani , zwykle mamy dołek w okolicy marca tym razem w kwietniu i tak się to kończy. Real i Atletico odpadli wcześniej teraz mają wyższą formę . Ja bym za rok się skupił na Lidze i LM a PK na rezerwowy skład w tedy może federacja zrozumie że taki system nie ma sensu.

3

Tak się kończy jak się pierwszą połowe gra nastojąco

1

ilość podań 356-90 i ja się pytam i co z tego kur... wynika

0

ale tak tragicznie chyba jeszcze nie grali

0

i ty jesteś kibic jak nie wiesz takich rzeczy ????

4

pisałem czekamy na strate gola , ale co się dziwić jak obrońcy mają więcej podań do bramkarza zamiast do przodu , niestety my klepiemy a oni mieli już 4 sytuacje

0

to jest Barca ledwo wychodzimy z własnej połowy, nie rozumiem skoro nie idzie w ataku pozycyjnym to oddać im piłke i zagrajmy z kontry

2

tak jak ostatnio klepiemy i czekamy na strate gola :(

0

zachowanie Mache mógł przyjąć odwrócić się i podać do przodu ale nie kur... musi z pierwszej piłki podać do tyłu , nasza gra już od miesiąca na początku meczu wygląda tragicznie,

0

my klepiemy piłke a Atletico miało już 3 sytuacje , jestem pewny że pierwsi stracimy gola i dopiero może się obudzą

2

standard musimy wymienić 300 podań zanim oddamy pierwszy strzał

0

Mam nadzieje że nie będziemy klepać na początku meczu piłki w środku pola jak to mają w zwyczaju , tylko ruszymy po bramkę inaczej na bank stracimy pierwsi gola . Już od dłuższego czasu gramy śniętą piłkę na początku .

4

a teraz gdzie są ci co uważali że mecz z Realem jest mało ważny

0

ha a Luiz zamiast biec do piłki to jakiś dziwny pajacyk odwalił

0

boże masz internet i nie umiesz sprawdzić,

2

ale ten Luiz jest tępy dobrze że Barca go nie kupiła

0

A wyobraz sobie ze przegrywam z Realem i jeszcze nastepny mecz np. Z Valencia lub Sociedad i z 10 pkt robi sie 4 przewagi a to juz bedzie trzeba walczyc do ostatniej kolejki o tytul.

1

Co za bzdury proponuje jeszcze wstawic Rafinie bo chlopak musi sie ogrywac

0

nie jaraj tyle, przypomnę ci tylko że cała nasza pomoc odpoczywała bo nie pojechała na zgrupowania z powodu jakis dziwnych kontuzji więc nie płacz

0

nie wiem jakim cudem naliczyłeś 16 w PK ale brawo nie ma to jak pisać bzdury

4

dziwne posunięcie jedyny pomocnik który mógł wejść w drugiej połowie gra na obronie, Lucho nie zostawił sobie pola manewru zwłaszcza że nie ma Iniesty. Wiem można wprowadzić np.Alvesa za Rakitica a Roberto przesunąć ale to nie to samo co wypoczęty zawodnik z ławki , w zasadzie brak rotacji w pomocy w takim meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?