dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
nie jego wina że ma beznadziejnego trenera który zadowolił się samym awansem do półfinału
0
Szkoda że Real na farcie wygrał 3 ostatnie mecze lepiej by było świętować tytuł u siebie
0
Trochę pokory to nie będzie łatwy mecz , jedynie szybko strzelona bramka może ustawić nam mecz a z tym jak wiecie mamy problem bo MSN w pierwszej połowie głównie klepie piłke ale mam nadzieje że na derby wyjdą i nasi bardziej zmobilizowani.
3
Skoro nasza taktyka na mecz od dłuższego czasu wygląda że klepiemy w pierwszej połowie bez strzałów to po co wystawiać MSN od początku niech wejdą od początku drugiej będą wypoczęci.
0
Cuenca ty tak na powaznie ? Gdzie on teraz jest jak by byl dobry to by sie wybil w innym klubie wiara w nasza szkulke niektorych jest porazajaca.
0
A ja mysle ze nasi by grali na karne w ktorych by odpadli, w dogrywce by bylo to samo co w pierwszej polowie czyli klep, klep i a moze sie uda.
0
zgadzam się z Arsenalem na wyjeżdzie też graliśmy padake przez 30 minut tylko klepaliśmy jak ostatnio z Atletico tylko że tam wyszła kontra i zamazała słaby występ . A z Atletico no cóż zła taktyka zamiast oddać im piłke i grac z kontry to klepanie i narażanie się samemu .
0
bo najwyższa pora olać ten durny PK , granie styczeń luty co 3 dni to masakra dla organizmu
3
w finale gramy z Sevilla geniuszu :)
1
Uważam że najwyższa pora odpóścić sobie ten Puchar Hiszpani , granie tam przez cały styczeń i luty co 3 dni to chore, ten system powinien być dawno zmieniony na jeden mecz potem zawodnicy są zajechani , zwykle mamy dołek w okolicy marca tym razem w kwietniu i tak się to kończy. Real i Atletico odpadli wcześniej teraz mają wyższą formę . Ja bym za rok się skupił na Lidze i LM a PK na rezerwowy skład w tedy może federacja zrozumie że taki system nie ma sensu.
3
Tak się kończy jak się pierwszą połowe gra nastojąco
1
ilość podań 356-90 i ja się pytam i co z tego kur... wynika
0
ale tak tragicznie chyba jeszcze nie grali
0
i ty jesteś kibic jak nie wiesz takich rzeczy ????
4
pisałem czekamy na strate gola , ale co się dziwić jak obrońcy mają więcej podań do bramkarza zamiast do przodu , niestety my klepiemy a oni mieli już 4 sytuacje
0
to jest Barca ledwo wychodzimy z własnej połowy, nie rozumiem skoro nie idzie w ataku pozycyjnym to oddać im piłke i zagrajmy z kontry
2
tak jak ostatnio klepiemy i czekamy na strate gola :(
0
zachowanie Mache mógł przyjąć odwrócić się i podać do przodu ale nie kur... musi z pierwszej piłki podać do tyłu , nasza gra już od miesiąca na początku meczu wygląda tragicznie,
0
my klepiemy piłke a Atletico miało już 3 sytuacje , jestem pewny że pierwsi stracimy gola i dopiero może się obudzą
2
standard musimy wymienić 300 podań zanim oddamy pierwszy strzał
0
Mam nadzieje że nie będziemy klepać na początku meczu piłki w środku pola jak to mają w zwyczaju , tylko ruszymy po bramkę inaczej na bank stracimy pierwsi gola . Już od dłuższego czasu gramy śniętą piłkę na początku .
4
a teraz gdzie są ci co uważali że mecz z Realem jest mało ważny
0
ha a Luiz zamiast biec do piłki to jakiś dziwny pajacyk odwalił
0
boże masz internet i nie umiesz sprawdzić,
2
ale ten Luiz jest tępy dobrze że Barca go nie kupiła
0
A wyobraz sobie ze przegrywam z Realem i jeszcze nastepny mecz np. Z Valencia lub Sociedad i z 10 pkt robi sie 4 przewagi a to juz bedzie trzeba walczyc do ostatniej kolejki o tytul.
1
Co za bzdury proponuje jeszcze wstawic Rafinie bo chlopak musi sie ogrywac
0
nie jaraj tyle, przypomnę ci tylko że cała nasza pomoc odpoczywała bo nie pojechała na zgrupowania z powodu jakis dziwnych kontuzji więc nie płacz
0
nie wiem jakim cudem naliczyłeś 16 w PK ale brawo nie ma to jak pisać bzdury
4
dziwne posunięcie jedyny pomocnik który mógł wejść w drugiej połowie gra na obronie, Lucho nie zostawił sobie pola manewru zwłaszcza że nie ma Iniesty. Wiem można wprowadzić np.Alvesa za Rakitica a Roberto przesunąć ale to nie to samo co wypoczęty zawodnik z ławki , w zasadzie brak rotacji w pomocy w takim meczu.