dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten sędzia to tragedia co drugi faul to taktyczny a on nie daje kartek ! Koleś Neymara ciągnie za koszulke przez pół boiska a on ślepy. !!!!
2
buhahhah i oni chcieli trafić na Barcelone była by dwu cyfrówka :)
0
spier...... ;)
2
A jak się ma zgrać z chłopakami jak nie gra , właśnie w takim meczu powinien dawać mu szanse , a nie jak w sobote gdy miał do pomocy tylko Neymara . W ataku zawsze powinna grać co najmniej 2 naszych cracków a odpoczywać tylko 1 , zbyt dużo tracimy jak nie ma aż dwójki nie ważne których.
0
Dokładnie grzejnik za 30 baniek
3
I to jest problem Lucho i ławki mamy wynik a on i tak nie zdejmie nikogo z tridente współczuje Paco i Turanowi . Za to w nastepnym meczu wymieni caly atak i będziemy gonić wynik,
0
Ale niektórzy już sprzedawali Neymara gdy go nie było bo Arda błyszczał ale to nie ten poziom.
2
Neymar 4 asysty i gol i gdzie Arda do niego z ławki nie prędko wstanie
2
Ten gamoń co komentuje mecz nie odróżnia piłkarzy już drugi raz mówi że Suarez miał sytuacje a to był Neymar
2
Dobra miałem jechać na Danie ale teraz pie....e nie jadę szkoda 200 zł na bilet wydać.
7
A Nawałka dalej swoje nie ma gry a my nadal z jedną zmianą , czemu nie zdjąć beznadziejnego Milika który wszystko marnuje nie dać szansy Teodorczykowi ? W tej kadrze chyba nie warto się starać bo i tak będziesz grzał ławe .
0
Sezon 07/08 same genialne transfery :)
5
Ja tam chciałem trafić na Borussie Dortmund nigdy z nimi nie graliśmy a to by był ciekawy mecz grają ładną ofensywną piłkę . Real choć raz mógł by zagrać z kolej z City ciekawe jakby im poszło. Niestety rok w rok ciągle gramy z tymi samymi zespołami, pewnie w fazie pucharowej znowu będzie jakiś Arsenal , PSG Atletico :(
14
Akurat brak Neymara może nam wyjść na dobre w tym meczu , znowu by było mnóstwo prowokacji i zaczepek z obu stron . A Neymar byl by mocno skopany.
14
Neymar nie musi odpoczywać miał wakacje przed igrzyskami a teraz jest w rytmie meczowym więc i z forma nie ma problemu .
2
A co będzie jak wróci Neymar które też jest w dobrym rytmie meczowym po igrzyskach to dopiero będzie postrach.
0
Tak bo od razu każdy nowy musi grac w podstawowym składzie bo forumowicze mają takie potrzeby. Ochłoń najpierw niech sobie wywalczą miejsce na treningu na razie nie porywają grą jak i inni również.
0
Dał jasny sygnał nowym nie ważne jak jesteście dobrzy ja i tak stawiam na starych sprawdzonych. :(
0
Widać że umieć kiwać , póki co w ofensywie wygląda bardzo dobrze ciekawe jak w defensywie.
0
Lubie Liverpool i Kloppa ale z obecna kadra nie wiele zdziałają w lidze , nadal będą walczyć o 5 maks 4 miejsce, transfery marne .
0
Choćby dlatego że Villareal gra bardziej otwartą piłkę i dlatego się tam wyróżniał a Atletico jak wiesz gra topornie i jak ktoś nie biega w defensywie to nie będzie błyszczał .
0
Oczywiscie ze jaja patrzac na wypowiedzi niektorych postanowilwm siw dostosowac :-)
0
Ronaldo chce by Messi nadal grał bo po meczach w reprezentacji przyjeżdża bez formy na lige , popatrzcie jak stracili przewagę po meczach w marcu liga by była już wygrana w kwietniu a jak będzie latał na mecze taki kawal nadal ma szanse wygrać ligę hiszpańską. Czwany z niego lis :))))
1
Nie nie nie i jeszcze raz nie tyle w komentarzu.
0
i powtórka wyniku z Warszawy z zeszłego roku :)
1
Oni i tak nie byli w naszej drabince turniejowej znawco :)
0
Del Bosque to beznadziejny trener dostał samograja i na tym jechał przez te lata a teraz nie widzi jak grają , skład za zasługi przywiązywanie sie do nazwisk
0
3
Benzema ma szanse na 8 tytuł w 7 lat - Suarez w dwa lata zdobył tyle . I to świadczy o wielkości klubu ;)
3
Ale w pomocy to się biega a ile Messi przebiega to chyba każdy wie.