72

Spi.... z tym Paulinho . Takich zawodników co mają pełnić rolę Keity kupuje się po 5-10 mln. a nie 40 !!!!

1

Chyba lepszy był by Mbappe :)

1

Bo nie kupuje się 30 latka za 30 baniek i to z Chin gdzie poziom jest mizerny i nie problem jest błyszczeć.

1

Żenada ten zarząd od tygodni negocjują transfer prawie 30 latka z Chin i to ma być wzmocnienie !!! Wywalą 30 baniek a za 2 lata trzeba bezie oddać go za darmo bo nikt go nie będzie chciał.

1

Nikt nie przyjdzie z wielkim nazwiskiem , przecież oni boją się nawet Gomesa sprzedać bo nie będą potrafili nawet takie drewno zastąpić tylko analizują i oglądają .

0

Grać a prezentować wysoki poziom to duża różnica nie uważasz ?

0

Żaden Włoch nie zrobił kariery w Hiszpanii podobnie jak Anglicy !!!

0

Ale zarabia ok.4 mln i dlatego nie kwapi się odejść

7

Bo nikt go nie chce kupić i dać mu tyle kasy co nasz głupi zarząd !

4

Litości pomoc która ma największe braki chcesz ratować słabym Roberto a znowu wzmacniać środek obrony !

8

Taa i dziwnym przypadkiem wszystkie te wymienione były jego popisami nie licząc debiutanckich.

4

A co w tym dziwnego ten mecz akurat przespacerował, Neymar może sobie go wpisać w CV.

2

8 milionów za zawodnika który strzelił 4 bramki i miał 8 asyst to istna promocja przy dzisiejszych cenach.

0

Przecież to środkowi a my szukamy bocznego !

25

50 milionów za B.Silve to promocja my pewnie kupimy jakieś drewno za 60.

0

Do klubu Kokosa go i od razu zrozumie że tu nie ma miejsca dla niego !!!

0

Pierwszy raz na 36 kolejek teraz już wiadomo czemu oglądamy plecy Realu a równie ciężkich meczy było dużo więcej

0

Gdyby tak było to już by była brama

30

Higuain już sabotuje mecz :)

0

To chyba najgorszy defensywny pomocnik jeśli chodzi o atakowanie i strzelanie.

0

Zapomniałeś dodać o jego magicznych strzałach z dystansu ;) . Szkoda że zawodnik grający na tym poziomie rozgrywek za taką kase ma totalnie wyjebane na ćwiczenie strzałów na treningu.

1

A ja jestem pewny że nasz trener umieści gdzieś Gomesa !

1

Dzięki bogu jego czas już się skończył

0

Jeśli Enrique przestanie już kombinować ze składem to jestem w miarę spokojny ale coś czuje że już w meczu z Osasuną wymieni całą pomoc a już na bank zobaczymy Gomesa w pierwszej 11.!!!

1

Boję się że nasz trener przesadzi teraz ze zmianami w meczy z Osasuną, teraz już nie ma oszczędzania się trzeba grać jak rok temu mocną jedenastką a Real ma gorszy kalendarz i może gdzieś się potkną.

0

skończ pier.....

0

Realowi bardziej zależy jak nam mimo jednego zawodnika wiecej żal

1

Bo nasz trener nie czyta gry tak wolnego zawodnika w tak szybkim meczu !

0

Czy Enrigue zaczyna wyniku bronić

0

Ciekawe kiedy u nas kiedyś tak pomocnik uderzy zza pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?