dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
72
Spi.... z tym Paulinho . Takich zawodników co mają pełnić rolę Keity kupuje się po 5-10 mln. a nie 40 !!!!
1
Chyba lepszy był by Mbappe :)
1
Bo nie kupuje się 30 latka za 30 baniek i to z Chin gdzie poziom jest mizerny i nie problem jest błyszczeć.
1
Żenada ten zarząd od tygodni negocjują transfer prawie 30 latka z Chin i to ma być wzmocnienie !!! Wywalą 30 baniek a za 2 lata trzeba bezie oddać go za darmo bo nikt go nie będzie chciał.
1
Nikt nie przyjdzie z wielkim nazwiskiem , przecież oni boją się nawet Gomesa sprzedać bo nie będą potrafili nawet takie drewno zastąpić tylko analizują i oglądają .
0
Grać a prezentować wysoki poziom to duża różnica nie uważasz ?
0
Żaden Włoch nie zrobił kariery w Hiszpanii podobnie jak Anglicy !!!
0
Ale zarabia ok.4 mln i dlatego nie kwapi się odejść
7
Bo nikt go nie chce kupić i dać mu tyle kasy co nasz głupi zarząd !
4
Litości pomoc która ma największe braki chcesz ratować słabym Roberto a znowu wzmacniać środek obrony !
8
Taa i dziwnym przypadkiem wszystkie te wymienione były jego popisami nie licząc debiutanckich.
4
A co w tym dziwnego ten mecz akurat przespacerował, Neymar może sobie go wpisać w CV.
2
8 milionów za zawodnika który strzelił 4 bramki i miał 8 asyst to istna promocja przy dzisiejszych cenach.
0
Przecież to środkowi a my szukamy bocznego !
25
50 milionów za B.Silve to promocja my pewnie kupimy jakieś drewno za 60.
0
Do klubu Kokosa go i od razu zrozumie że tu nie ma miejsca dla niego !!!
0
Pierwszy raz na 36 kolejek teraz już wiadomo czemu oglądamy plecy Realu a równie ciężkich meczy było dużo więcej
0
Gdyby tak było to już by była brama
30
Higuain już sabotuje mecz :)
0
To chyba najgorszy defensywny pomocnik jeśli chodzi o atakowanie i strzelanie.
0
Zapomniałeś dodać o jego magicznych strzałach z dystansu ;) . Szkoda że zawodnik grający na tym poziomie rozgrywek za taką kase ma totalnie wyjebane na ćwiczenie strzałów na treningu.
1
A ja jestem pewny że nasz trener umieści gdzieś Gomesa !
1
Dzięki bogu jego czas już się skończył
0
Jeśli Enrique przestanie już kombinować ze składem to jestem w miarę spokojny ale coś czuje że już w meczu z Osasuną wymieni całą pomoc a już na bank zobaczymy Gomesa w pierwszej 11.!!!
1
Boję się że nasz trener przesadzi teraz ze zmianami w meczy z Osasuną, teraz już nie ma oszczędzania się trzeba grać jak rok temu mocną jedenastką a Real ma gorszy kalendarz i może gdzieś się potkną.
0
skończ pier.....
0
Realowi bardziej zależy jak nam mimo jednego zawodnika wiecej żal
1
Bo nasz trener nie czyta gry tak wolnego zawodnika w tak szybkim meczu !
0
Czy Enrigue zaczyna wyniku bronić
0
Ciekawe kiedy u nas kiedyś tak pomocnik uderzy zza pola karnego