4

@luki828282 Żeby nie gral w sobotą z Valencią !

7

Oby nie Aubameyang koleś nadaje się tylko do kontr, Rodrigo też nie za takie pieniądze maks 20-25 mln to może i wart. Kupią teraz jakiś szrot dadzą w kontrakcie kupę szmalu i potem żaden nie będzie chciał odejść jak Rakitić.

3

Teraz może wracać bo przy Erneście też by się cofał w rozwoju i zapomniał jak się gra :)

4

Skoro Ansu grał nie na swojej pozycji i lepiej czuje się z lewej to czemu trener nie ustawił tam Griezmanna który z kolej lepiej się czuje na prawej ? !

4

Gra razem z nimi w dziadka, widać że jest z zespołem taki trener szybko zyska zaufanie drużyny.

2

@stone80 Inaczej by się obraził i więcej na gale nie przyjechał :)

0

Ciekawe czy zmieni ustawienie jego Betis przeważnie grał 3-4-1-2 co było by bardzo ofensywne, tylko czy nasze stopery umieli by grać 3 z tylu.

1

Betis Setiena grał może i radosny futbol dal oka ale miał też problemy z obroną więc wątpię by u nas coś się poprawiło w tej kwestii, ale gorzej nie powinno być może chociaż będzie korzystał z większej ilości zawodników. Szkoda że Alena odszedł i chyba też Todibo mogli by pograć więcej i posadzić tych dziadków na ławce.

0

@Boniek10 Ten zarząd do tego zdolny :-)

0

Teraz wezmą Paco wypożyczą z obowiązkiem wykupu za 50 mln :)

8

A czego się spodziewać po wypowiedziach innych szkoleniowców ? Towarzystwo wzajemnej adoracji , liżą sobie na wzajem !

2

Z Valverde jest taki problem że on woli nie przegrać niż za wszelką cenę wygrać mecz . Nie raz remis go zadowalał robiąc defensywne zmiany przy minimalnym prowadzeniu lub remisie zamiast walczyć o wygraną.

2

Przecież przeważnie zarząd nie mówi trenerowi że jest do zwolnienia do póki nie znajdą zastępcy tylko że ma pełne poparcie bo jak by on pracował wiedząc zę jest do odstrzału. Więc nie wiem o co ma pretensje!

3

Ten posąg przy linii nie potrafi zarządzać zawodnikami, utrzymują 11-13 zawodnikiem w jako takiej formie i tyloma gra cały sezon a jak ktoś się wykruszy to już nie ma kogo wpuścić by robił różnicę. Bilbao to szczyt co moze prowadzić.

0

Skupiam się na psuciu wszystkiego póki co jesteśmy na dobrej drodze.

1

@masa11 I to by spierd...... :0

33

Trener jest totalnym impotentem , zamiast robić zmiany przy wyniku 2:1 to on czaka aż rywal wyrówna albo wyjdzie na prowadzanie. Przecież to samo było z Romą gnietli nas a on czekał aż stracimy 3 bramkę. Kompletnie nie umie zarządzać kadrą , po tym meczu widać że Ter Stegen nie raz ratował mu dupę!

0

Ciekawe czy zdąży nasz trener ze zmianami przed dogrywką bo jak zwykle zaczyna bronić wyniku.

0

Ciekawe czy to my jesteśmy tacy dobrzy czy Atletico takie słabe jak wczoraj Valencia przecież oni wcale nie walczą zupełnie jak nie Atletico, przekonamy się w niedzielę . Co by nie było ten mecz w naszym wykonaniu genialny !

0

@Maciejooss A co to za głupi pomysł ?!!!

0

Messi złapany za koszulke nie ma kartki, faul w polu karnym rożny ? Ja mam teorie że ten sędzina ma doprowadzić do dogrywki co by zwycięzca był bardziej zmęczony przed meczem z Realem i biali mogli wygrać ten puchar d którego dostali się tylnymi drzwiami.

3

Inter chce teraz wypożyczyć Arturo Vidala do końca sezonu za 2-3 miliony euro, z opcją kupna. [Mundo Deportivo]

Jakby się na to Bartek zgodził to nagroda za frajerów roku miała by zwycięzce już w styczniu.

1

Może uda się zanudzić przeciwnika w pierwszej połowie a w drugiej coś wejdzie.

3

Przedstawiciel Arturo Vidala jest już we Włoszech i spotkał się z Interem Mediolan. [Corriere della Sera]

A co on tam będzie negocjował klub chyba jasno mówi że nie sprzedadzą go w zimowym oknie a tym bardziej nie wypożyczy ! Chyba że chcą wpłacić klauzule :) Ale te skompiradła na to nie stać !

1

I prawidłowo teraz grał bo zbliżało się okienko transferowe a od lutego znowu odstawka aż do maja.

1

@cyron1 Chyba nie zrozumiałeś ironii :)

0

@Avada Kedavra Oglądam on nie ma ani podania a o dryblingu można zapomnieć ale wiadomo Polak to trzeba szukać winy gdzie indziej , fatalna pomoc nie dostaje piłek itp. Ale jakby u nas napastnik miał takie statystyki to byście na nim suchej nitki nie zostawili.

2

Milan stracił 50 minut meczu na granie Piątkiem dziwi mnie to że oni ciągle na niego stawiają. Pół sezonu a on ma 1 gola z akcji !

2

@AlvaroHanso Sam sobie odpowiedziałeś mecz trwa 90 minut a nie tylko 45 w drugiej połowie! Ile to juz razy wychodzimy na mecz ospali i tylko wymieniamy podania, gramy dopiero gdy trzeba gonić wynik i to wina trenera że nie potrafi zmotywować zawodników od początku meczu i ustalić taktyki. !!!

25

Są dwa spowalniacze czyli ulubiona wersja Ernesta ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?