1

@norbi77 Zaraz po tym jakby napyskował sędziemu :)

0

@FeloRPS Znasz się chociaż trochę na piłce ?

3

I gol Bernat , Alba by jeszcze wycofał do Messiego :)

2

@T_TG Bo bramkarz nie jest od grania tylko od bronienia ale u nas się wszystkim to pomyliło !

1

Tuchel ostatnio stawia na Cavaniego który i tak odejdzie po sezonie podczas gdy większość sezonu grał Icardim który wyglądał coraz lepiej trudno zrozumieć tego trenera.

2

W każdym kraju powinno być w regulaminie że jeśli rozegrano 2/3 sezonu to rozgrywki można uznać za zakończone w kryzysowych sytuacjach. Szkoda by było takiego Liverpoolu czy też Lazio które ma LM na przyszły sezon a może stracić na rzecz beznadziejnego w tym roku Napoli.

0

Jaja by były jakby teraz w Anglii zawiesili rozgrywki i anulowali Liverpool dalej by czekał na mistrza.

0

Zaraz się zacznie idę po popcorn :)

0

Inter skontaktował się z Timo Wernerem na wypadek, gdyby Lautaro Martínez odszedł z klubu. Argentyńczykiem mocno interesuje się Barcelona. [Tuttosport]

Też powinniśmy się nim zainteresować. Kupować gościa co ma pół sezonu dobre za ponad 100 mln bo to niby okazja jest chore bo póki co Lautaro przygasł a Werner już 3 sezon trzyma poziom. Wystarczy popatrzyć na Jović , Felix ile goli dają. okazję to się kupuje po 50 mln.

0

Oddali nam to co zabrali w pierwszym meczu z Sociedad. Ale tu był kontakt podobny do tego co sobie Messi przyjmował barkiem w meczu z Atletico w półfinale PK, tam nie uznali to tu karny.

0

Prawda jest taka że nie udało się strzelić w pierwszej gdzie była przewaga a na drugą nasi wyszli tacy zadowoleni z pierwszej połowy że w przerwie o niczym innym nie gadali tylko o herbacie. Tymczasem Real wyszedł inny po przerwie i u nas nie było planu B .

0

@msmsms Ja nam plan jutro się wybrać mam nie daleko ????

0

@krisso78 Arthura już nie ma co ty bredzisz ?!

0

Vidal do zmiany niech wejdzie Briat !

0

@Jakubek123 Weź spie.... dziecko do spania !

1

Brakuje nam szybkości w ataku szkoda że ten Dembele ciągle połamany .

1

Real póki co w ataku nie istnieje nam brakuje trochę skuteczności .

3

Po tej powtórce można powiedzieć że Alba ma fart że nie wyłapał kartki przy tym arbitrze . !

1

Lahon już szaleje z kartkami i Alba głąb musiał jak zwykle złapać !

0

Busi już się popisuje ciekawe w którym momencie się pomyli :(

3

Co za oszust sluchac już sie go nie da po transferze Braithwaita twierdził po co on nam i nie rozumie sensu jego kupna a teraz że się przyda .

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

10

A mnie zastanawia co za dziwną modą tu powstała z wyliczaniem po minucie zagrań zawodnika. Zaczęło się od dziwnego Paxsa który uczepił się Semedo a teraz to już się robi patologia co chwilę ktoś tu próbuje zabłysnąć swoją wizja czytania gry tylko po co ? Myślicie że kogoś to obchodzi ? Naprawdę macie nudne życie jak macie czas na takie bzdury każdy ma tu swoje zdanie i te wasze analizy nie wielu interesują bo sporo jest tam rzeczy naciąganych ! Jakby nie było błędów to by nie było bramek .

5

@Kwiatek67 dokładnie Werner gra już 3 sezon na wysokim poziomie a on dopiero w tym roku coś strzela a sumie strzelał bo teraz przestał.

1

I kolejny napastnik co będzie grał na skrzydle ! Teraz to potrzeba Neymara lub kogoś podobnego co zrobi różnicę na skrzydle.

2

Griezmann z prawej nogi to prawie nie możliwe :)

0

Jest światełko w tunelu na wygranie w rewanżu nie będzie tej ciapy.

6

Busi się położył bo myślał że od razu gwizdnie co za ciapa nie zawodnik.

1

Lahon swoje zrobi w meczu nie ma Alby i Suareza to za dyskusje u nas mniej kartek będzie.

2

@Kengo śmieszne to jest to że ten co rzucił nim o murawę nawet żółtej nie dostał ! Nie dziwię się że puściły mu nerwy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?