0

Już słuchać nie mogę o tym całym DNA!

0

@Hiacynk Cała ta pandemia odbiła się mocno na formie Trumpa , szkoda był w gazie mógł znowu wygrać mistrzostwa a teraz ma problem z wbiciem setki :-(

0

Widać że się chłop:-)

1

@IronSanHybrid napisałem na priv.

0

Jest tu jakiś prawnik co zna się na odzszkodowaniach ? Miałbym małe pytanko o procedury.

3

@cat_r37 Nadal wierzysz że trener ma tu coś do powiedzenia przy prezesie ? Naiwny jesteś :-)

2

Alena ile można go trzymać nawet w Betisie siedział na ławce a teraz ma to być nasze wzmocnienie.!

20

Brakiem szacunku wobec drużyny jest wypychane zawodnika z klubu w trakcie sezonu gdy drużyna walczy o tytuły ! Taki transfer można było też zrobić we wrześniu ale przecież się księgi musiały zgadzać więc przestań kłamać , to samo było rok temu z bramkarzami tylko wtedy brakowało 20 mln a teraz już 60 widać jak ładnie zadłuża klub ten nieudacznik !

1

@BarcaInfoZwykłe farmazony i tak by z ławki nie wstał tak jak w lidze zaliczył by parę minut albo wcale , jak się ku... wypycha zawodnika z klubu w trakcie sezonu to tak bywa ale prezes tego nie rozumie pojęcia nie ma o robieniu transferów ale ważne że się księgi zgadzają .!

2

Stać go by nie wracać też bym miał wywalone po takim potraktowaniu !

1

@DamianBarcaCule Na równym przeciętnym to akurat by się zgadzało:)

1

Stawiać na Araujo jego kosztem i za rok sam odejdzie !

1

Kolejny co chce sobie do emerytury dorobić w Barcelonie.

0

@NeroTFP Zlatan grał też w USA :)

16

A co tu się dziwić wypychany niczym Bale w Realu tylko tamten został i ma wywalone a tu prezesowi musiały się księgi zgadzać . !

13

Busi i podstawowy skład litości niech zacznie tam w końcu grać De Jong a nasz weteran na zmiany !!!

1

Jak prezes się na coś uprze to nie ma bata , jeszcze się nie nauczył że pojęcia nie ma co robi !W normalnym klubie to trener decyduje kto mu potrzebny Guardiola, Klopp ale u nas się specjalnie zatrudnia takich bez jajecznych trenerów co by nie odważyli się podnieść głosu i mógł sam decydować . !!!

0

@Arkon Tu bardziej chodziło o rekordy które jeszcze mogli pobić, LM odpadli więc tu grali o pełną pulę ale się nie udało. Coś w podobne jak i nas Ernest mógł wygrać ligę bez porażki i mimo wielkiej przewagi on do końca grał pełną 11 nawet przed LM za co zapłacił odpadnieciem ! A i jemu też się nie udało bo się Levante postawiło. Czasami chyba lepiej przegrać mecz na początku i nie myśleć o sezonie bez porażki.

1

@HERORICH2 Już na wstępie napisał moje Atletico więc ustawił sobie tak drabinkę aby wygrali ale i tak nic z tego, nie ta strona koleś :-)

6

Zarząd to chyba z premedytacją chce by na prawej obronie grał tam nasz wychowanek i wielka gwiazda niezawodny Roberto :-) bo wymieniać Semedo który wygląda coraz lepiej na byle jakiego Cancelo nie ma sensu. Chyba że znowu ma się w księgach zgadzać.

0

@Kwiatek67 Ale nie jest to typowa 9 jakiej nam potrzeba a nie kolejny zawodnik ustawiany tam gdzie nie jest najlepszy, Depay to bardziej 10 lub lewo skrzydłowy. Griezmann też w Sociedad grywal na lewej a ile daje nam daje tam to widać w meczach .

0

@Kwiatek67 A wiesz na jakiej pozycji on gra czy tylko usłyszałeś gdzieś i tak to powtarzasz ? Nigdy nie był 9 i nie będzie !

0

Pogba mistrz. Jak to się mówi jak się boisz dostać piłką to nie graj :-)

26

Araujo powinien częściej grywać kosztem Pique , zwłaszcza ze słabszymi rywalami .

4

@BarcaInfo Za Ernesta na pewno by nie zagrał bo ten by murował ale u Setiena jest szansa :)

6

Brawo Semedo ! Roberto by podawał do Messiego :)

4

Suarez przebiegł 20 metrów i już nie miał siły będąc sam na sam tak to zmarnować !!!

0

@Avatarr a to co mieli w 13 jechać w tym 3 bramkarzy !

1

@fcbarcafan19 wódz po 4 już nie gryzie , chyba mało w życiu piłeś:-)

7

@tbas Już od dawna to De Jong powinien grać na DM a nie ustawiają go wyżej na czym traci. Busi w innym zespole już dawno by grał ławkę a Rakiety już by nie było!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?