6

Najgorsze wiara trenera w Tricano , to jest nie pojęte ze nie widzi ze gdy go wpuszcza nigdy nie odrabiamy strat.

3

Dembele ty kocurze !!!!!!

0

Haha już się Busi rozgrzewa , dopiero będzie la kabaret :)

2

Nie pamiętam by w jakimkolwiek sezonie tyle byśmy tracili frajerskich bramek ! I co trener może zrobić jak takie prezenty rozdajemy !!!!

7

Jaki ten Grizmann jest rzadki , dostaje piłkę przed polem karnym i zamiast wejść w pole to on piętą do tyłu!!! Nosz kur... !!!!

0

Czemu ten Dest nie próbuje częściej schodzić do linii i dopiero dośrodkowywać , zwłaszcza gdy ma jednego obrońcę przed sobą.

0

@Kilotopy Bo ostatnio 2 nie strzelił !

1

@NaFazieHitman no to się zgadzam powinni pobierać 80 albo i 60% procent pensji na L4 bo zarabiają sporo, ale od wyników bym tego nie uzależniał ale trenera jak najbardziej .

1

@NaFazieHitman piłkarzami akurat jest trochę inaczej , ale trener nie raz przychodzi kłóci się ze wszystkimi, robi jeszcze większy burdel a na koniec jeszcze chce resztę kasy ! Jak Setien po takim łomocie w Lm domagać się reszty. !!!

21

Allegri chciał 12 mln od PSG by podpisać kontrakt, ja bym powiedział ok ale pod warunkiem co roku minimum mistrzostwo i 1/2 LM inaczej można rozwiązać kontrakt bez wypłaty reszty. Jak trener na wysokie wymagania to powinno działać w obie strony !

3

Ma zbyt słabą psychikę by grać w takim klubie jak Barcelona w dodatku ma tylko jeden zwód i pozycję do strzału.

0

Śmieszne jak tu się wszyscy jarają i są pewni że jak pójdzie to udowodni wszystkim jak się mylili że nie grał u nas i wróci za pół roku , możecie się mocno zdziwić jak i tam będzie tylko rezerwowym.

2

@NGTRX Super umiesz czytać co jest na głównej stronie brawo :-)

0

@4drian0 Nie pisz bzdur bo ostatnie 2 mecze wygraliśmy po 1:0

4

@marcin000019 No bo Busi jest mistrzem bramek czy asyst i łapie je co mecz. Weź się już nie ośmiesza :)

6

Problemem Kumana jest Trincao po co on go ciągle wpuszcza , nic nie wnosi naprawdę jest beton z tego trenera ani razu Portugalczyk nie miał wpływu na zmianę naszej gry ! Jak ma się kierować swoimi sympatiami to długo tu nie zabawi bo ten Puiq mógłby dostać czasami szansę.

2

@martin3131 Spokojnie i tak się okaże że przed stratą bramki 3 podania wcześniej się nie wrócił i wyszedł z tego rzut rożny po czym padła bramka więc winny jak diabli ;)

9

@Rewolucja123 A co ty masz takie parcie na szkło ?To że ktoś o tobie wspomniał to nie znaczy że chce znać twoje zdanie :-)

@stone80 też mam takie wrażenie jeden znikł bo już nie ma Semedo to drugi próbuje udowodnić jaki to Busi jest zajebisty kosztem Frankiego.

0

Komentarz usunięty

2

@Bykunn ,,Ponad 50 przekroczenia na autostradzie to 190.. Nie powiesz mi że to normalne jeździć z taką prędkością". - Normalne zależy czym , mój motocykl osiąga tyle w 7 sek i dopiero przy 250 czuć większy opór powietrza , wszystko jest dla ludzi :)

3

@Rewolucja123 Podobnie jak z twojej strony , nie masz się do czego czepiać to wynajdujesz takie bzdury, to trochę Cię oświecę każdy piłkarz ma takie momenty ! Chcesz uchodzić za eksperta a większość ma tu już polewkę a Ciebie :)

3

@Rewolucja123 Te całe wypociny można skomentować tylko buhahaha, 3 kontakty zamiast 2, obrócił się w prawo nie w lewo , przyjmuje zamiast podawać ale z ciebie ekspert :)

15

Spokojnie zaraz wpadnie Rewolucja i was wyjaśni że był jednym z gorszych a do Busiego to nie ma nawet startu :)

1

@BARCA1899Messi Nadal błądzisz już od ładnych paru lat jest osobne losowanie 1/4 więc nie wiem jak mogło być w zeszłym roku taj jak mówisz:-)

0

@BARCA1899Messi mam pytanie interesujesz się piłka od wczoraj ? :)

9

@Naturopata Głowno sie znasz na piłce jak myślisz że Atalanta była najsłabsza:)

4

Z tym Pedrim to już chyba przesada, tyle gra a nie zalicza ani asyst ani bramek.

1

We Francji jest dużo zawodników jednego sezonu , niby przyszłościowy a po awansie do klubu z topu znika.

20

Karny z dupy dla Juve a tu jak obrońca się potknął a własne nogi i wytrącił z rytmu Messiego to nie ma bo on to nie chcący zrobił buhahha.

1

@VamosRakieta Niech Conte umówi się na remis z Szachtarem to by się Real zdziwił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?