0

@sintesox Valencia dostała od nad 5:2 Na początku sezonu bez Messiego i Suareza a gra był a szybka i z polotem .

1

Jak ta bardzo chce odejść niech odchodzi ale nie za darmo. Jego gra tutaj wiele nas kosztowała! A jBartek myśli że nakupi mu więcej Holendrów do składu to Messi zostanie, odejdzie za rok za darmo ! Przecież pomysł Koemana na grę będzie taki sam podaj do Messiego wszystko załatwi !

0

Na dobrych warunkach pozwolić mu odejść, na pewno nie za darmo ta formuła już się skończyła na grę Barcelony już od dobrych 2 lat nie da się patrzyc. Jak rewolucja w składzie to na całego.

9

Ten zarząd jest za głupi by go kupić!

2

Przecież ten śmieszny prezes nie będzie miał życia w Barcelonie jak Messi odejdzie, co mecz wygwizdany na ulicy bez ochrony to chyba nie ma co się pojawiać więc najlepiej dla niego by spie... z miasta jak najdalej albo i kraju !

0

Jak sobie Bartek coś wbije do tego zakutego łba to nikt nic nie zmieni jego zdania ! Lautaro już chyba całkiem chce spuścić ten klub na dno z finansami.

0

Jak się czyta to słychać że teraz będziemy ściągać samych Holendrów Depay, van de Beek , Wajnaldum itp . Jeśli Koeman ma takie ograniczone pojęcie o rynku to kiepsko to widzę ! Już był tu taki Van Gaal co kolonie holenderska robił.

3

BRAWO PSG tak trzymać !

28

Dobra decyzja jak leczyć się to teraz i być w pełni zdrowym kiedy zacznie się nowy projekt już po odejściu tego szkodnika Bartomeu !

0

Valverde tylo kucał przy linii i patrzył ten się opiera i nie potrafi tak samo nic zmienić w trakcie meczu. Ale Guardiola też już się pogubił w swojej wielkości i z kolei za bardzo kombinuje.

0

Guardiola chyba zapomniał że na zmiany, chyba że bawi się w Setiena ale Silva lub Foden mogli by wnieść sporo świeżości .

2

Aouar plus B.Silva i może nasza pomoc by odżyła a nie jakiś Lautaro !

0

Niech Bartek się uczy jak się buduje zespół , ten dzban myślał że takimi dziadkami wygra wszystko . !!! Busi ty też powiedz sobie dość i idź w cholere do Japonii pokopać z Iniestą !

1

Mina Setiena mówi co ja tu kur... robię ! On nawet nie wie co ma zmienić baj baj pastuchu pora kozy paść !

0

@SzahMatt Ale jesteś kretyn jak nie widzisz że to Roberto zawalił drugą ale tak to jest jak się ogląda mecz fragmentami :)

5

Wspaniały Roberto który zawsze podaję do najbliższego tym razem mu nie wyszło :)

3

Alaba swój chłop widać że chce do Barcelony.

1

A po przerwie Rakitić na ratowanie wyniku :-)

5

@Janiama Thiago wciąga Busiego nosem,

0

Za dwa lata ? Co on liczy jeszcze na przedłużenie kontraktu u nas !

9

Twoich dokonań raczej nikt nie będzie podziwiał!

5

Po takim meczu to my musimy obawiać się Bayernu a nie oni nas. Bayern dziś z zaliczka 3:0 grał do końca i 4:1 A my bronimy wyniku dającego awans! To samo było z Romą i Liverpoolem ta drużyna nie wyciąga wniosków a trener to już zupełne nieporozumienie!

0

@TeKa Oglądałeś drugą połowę ? To było dno i wodorosty i nic nie zmienił przez całą połowę taki trener to może okręgówce prowadzić drużyny !

7

Beznadziejny trener całą drugą połowę bronił wyniku , no chyba że trenował obronę przed Bayernem !

3

Ta drużyna potrzebuje zastrzyku świeżej krwi ! Na co ty cepie czekasz , no super jedna zmiana , masakra z takim trenerem gówno wygramy !

0

Czy ktoś ma wątpliwości że jak przyjdzie Tricano i Pedri to oni będą grać i ten pseudo trener postawi na młodzież po takim meczu !

0

Suarez co kontakt to leży w polu karnym !

2

A my co nie mamy zawodników na zmiany ? Aż tak gramy wspaniale że strach to popsuć ? Setien ty bez jajeczny trenerze !!!

2

Rakitic weź wyp... do tej Sevilli albo gdziekolwiek indziej ! Czy ty naprawdę nie widzisz że to już nie twój poziom taki klub ?!!!

0

Już słuchać nie mogę o tym całym DNA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?