3

Koleś nie ma za krzty honoru więc nie ma na co liczyć . Dorwał się do władzy i będzie siedział tam do końca niczym politycy !

14

@RKS1979 Griazmann też dobrze wychodzi tylko dzisiaj raz piłkę zabrał mu Semedo a drugi raz Vidal.

0

@Katalonbar O jest kolejny z bólem dupy :)

0

@IronSanHybrid Taa zwłaszcza że będzie siedział na trybunach :)

23

@TheMefju skończ bredzić co nas obchodzi jakieś Leganes .

3

Ale wszystko ma swoje granice ! Skoro przeciwnik gra wysokim pressingiem to ma wysoko postawioną linię obrony więc czy tak trudno zagrac piłkę za plecy ? Tylko Messi tak próbuję reszta woli podać do tyłu wiele razy widziałem jak Griezmann wybiegał ale nikt nawet nie próbował mu podać !

0

Papiery na granie miał w ostatnim sezonie w Borussii ponad 20 asyst nikt się u nas po za Messim nawet nie zbliża do tej liczby, szkoda go ale trzymać już chyba nie ma sensu :(

6

Ter Stegen pobił dziś swój rekord podań w jednym meczu. W starciu z Getafe wykonał ich 69. [Marca]

Mając takich obrońców co boją się podać do przodu lub wykopać to wcale się nie dziwię a Pigue to już w tym mocno przegina.

1

@kamilo0066 Wypisz wymaluj niczym Suarez ! :)

1

To trzeba było się patrzyć na piłkę a nie zawodnika !

2

@jac55 Bo obrońcy nie mają jaj by wyprowadzać piłkę i tylko podają do bramkarza !

2

Póki mamy obrońców na czele z Pique którzy lubią sobie pograć z bramkarzem to ta gra będzie tak wyglądać lepiej do tylu zamiast zaryzykować do przodu !

0

Zrobiłbym na miejscu trenera że jak ktoś poda więcej niż 5 razy w meczu do bramkarza to płaci tysiaka za każde kolejne Pigue chyba by zbankrutował !

0

@damcio24 Właśnie zamknął ci japę :)

0

@beznicku1000 Mourinho poszedł do Tottenhamu bo nikt z topu już go nie chce :)

0

@Hiacynk Zobaczymy jak im pójdzie z PSG

1

@jedrek7000 Ale najlepsze że jakim bezczelnym typem baby trzeba być żeby wmawiać ludziom że ja tylko się drapałam a że akurat środkowym palcem to nie ważne. Czy oni naprawdę myślą że ludzie są tacy tępi i w te bzdury uwierzą !

1

@Katalonbar Po co by siedzieć na trybunach za słaby jest !

0

@beznicku1000 Jeszcze bym dopłacił :)

2

A my dwa karne zamknąć japy Var w Hiszpanii to kpina i trzeba się przyzwyczaić !

0

To zdjęcie zdaje się mówić co ja tu jeszcze robię !!! Koleś masakra zwłaszcza jak gra wyżej niż na obronie !

1

Najlepsze brak meczu w środku tygodnia to odpadnięcie w PK wyjdzie nam na dobre .

3

Jaki tan Roberto jest rzadki w ataku zamiast strzelać to szuka podania ! Ile bym dał aby go sprzedali !!!

0

A u nas na co czeka z tą zmianą aż wyrównają !

1

Kur.. już na czas grają to się może zemścić !!!!

0

A mnie to nie martwi nawet dobrze ze przegralismy nie mamy takiej szerokiej kadry by grać jeszcze teraz półfinały odpoczynek się przyda . Ten puchar tyle razy ostatnio wygraliśmy że wystarczy a mecz był lepszy niż ten co w lidze gdy tam pojechaliśmy tylko wynik taki sam .

0

Spokojnie sędzie ich przepchnie wszystkie stykowe piłki gwiżdzę dla Bilbao , ale swoją drogą Alba to jest bałwan on ciągle z gębą leci do sędziego .

1

Trzeba przyznać że Ansu złapał trochę luzu w grze ;)

0

Ewidentna żółta za faul na Ansu nawet go nie interesowała piłka .

0

Reforma PK wyszła na plus same niespodzianki i bardzo dobrze w jednym meczu wszystko możliwe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?