1

EV nie gra o zwycięstwo jemy ten remis wystarcza, każdy szanujący się trener zrobił by zmiany ofensywne już w 60 minucie i my chcemy wygrać LM z tym panem !

2

Ci co pomijają Messiego w składzie chyba chcą przegrywać do przerwy.

0

Jak nie wystawi chociaż jednego z dwójki Messi - Dembele to może zapomnieć o zwycięstwie.

0

Jakie wałki człowieku ogarnij się , zdanie każdy może mieć ale żadna z tych sytuacji nie była ewidentna i można było gwizdnąć w każdą stronę, pierwszy gol Atletico również, ale jak ktoś jest z góry uprzedzony do trudno oczekiwać obiektywizmu.

3

Proponuje by ci co nie potrafili oglądać meczów bezspornie by sobie odpuścili .

9

Wypaczony to jesteś Ty , bardziej był spalony niż go nie było.

3

Jakby dali 90 baniek to brać i jeszcze zawieść , lepszy już nie będzie a kasa się przyda.

1

I co to ma do rzeczy ?

Nadal jestem tego zdania ale na szczęście udało się go pozbyć za te samą kwotę a i on sam wiedział że tu nie pasuje skoro chciał wracać z powrotem . Transfer był przeplacony i tyle.

4

Olać trolla nie komentować to przestanie pisać te wypociny.

5

Jaki ten Suarez jest żenujący z tą swoją kiwką.

1

Zaraz wejdzie Roberto za Semedo bo EV stwierdza że za mało atakugemy prawa strona i Vincius będzie miał autostradę na tej stronie. Coutinho beznadzieja kiedy ten trenerzyna zrozumie że on nigdy nie będzie skrzydłowy w Barceloie , my gramy za wolno by on mógł mieć okazję do strzału.

0

Niech się Suarez uczy od Benzemy jak się rozgrywa , jak widziałem jak rusza z kontrą wiadomo że będzie strata.

0

Super plan budować przewagę przez 22 kolejki oddać wszystko w lutym w Bilbao i Sevilli a następnie bić się do końca Ty to masz strategie.

0

Nie zakładaj z góry że te mecze z Madrytem w lidze wygramy bo chyba nie znasz się na piłce.

7

Chyba cię powaliło ? Odpuszczać mecz jak w derbach będzie remis ? To trzeba wykorzystać i uciekać w tabeli !

2

Jak ma potem nie zagrać w Bilbao to wolę by teraz odpoczywał .

0

Chcemy wygrać mecze zwłaszcza te ligowe a robi eksperyment na obronie i oszczędza swoją 11 na Real w PK więc sam sobie przeczy. Z drugiej strony trochę to rozumiem jak odpadać z PK to wcześniej niż w 1/2 te mecze i tak już trzeba rozegrać więc wysiłek i tak będzie poniesiony to już trzeba spróbować awansować. Nie mniej dziś przegioł z tą obrona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie myślał że mu jakąś asystę wyczaruje a tym czasem wracał do obrony w takim tempie że myślałem że zaraz znowu coś wpadnie.

0

Ale podstawa była dużo młodsza , teraz Suarez to biega jak wóz z węglem.

0

Już od grudnia to piszę ale dzieci na forum chcą trypletu , ten PK w takiej formule powinien być tylko dla rezerw póki nie będzie jednego meczu o awans to takie kluby jak Barca powinny go bojkotować. No ale teraz Real to jak to nie można odpuścić zaraz będzie krzyk.

1

Wyrównali i przestali grać czyżby EV bronił wyniku ?

4

Suarez z piłka to totalne dno on nic nie wykreuje , zero kiwki jedyne co ma to wykończenie .

2

Ja naprawdę proszę redakcję o możliwość ocenienia trenera nie tylko zawodników.

4

Bo to była wina Semedo że Roberto zawalił dwie bramki , logika tego trenera chyba wszystkich rozwala, to nie jest trener na taką drużynę.

4

Ale i tak PAX ci napisze że dno a Roberto nie jego wina że atakują jego stroną.

2

Jak pisałem że ten PK odbije się nam czkawką to nie my walczymy o wszystko walić Real musimy ich pokonać,

0

Brawo Roberto co za koleś EV również brawa za ustawienie swojego pupilka

0

Na co ten Suarez liczył że się obrońca położy, koleś ma zero kiwki a się pcha zamiast podać do Messiego.

0

A jednak miałem rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?