5

No dobra zszedł obrońca z czystym kontem a w jego miejsce przesunął zawodnika z żółtym kartonikiem zamiast to zdjąć i nie ryzykować. Logika EV jest nie do pojęcia.

3

A do zmiany pierwsi będą Dembele i Vidal i nie ważne jaki będzie wynik .

1

Ten trener do końca roku tego nie ogarnie.

6

Dokładnie Coutinho stracił miejsce bo musi teraz grać Artur który tylko nabija podania a mało wnosi do ofensywy , no ale EV musi mieć kontrolę więc poświęcił ofensywę na rzecz mało kreatywnej pomocy. Arthur powinien grać za Rakiticia raz jeden raz drugi aje to nie za tego trenera.

10

Ten co nigdy się nie spóźnił do pracy lub nie brał urlopu na telefon niech pierwszy żuci kamieniem . Najważniejsze że zdaje sobie sprawę że źle zrobił .

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

33

Proponuję by grał wszystko po maks. Minut to rozbiega ta kontuzję. EV się cieszy.

0

Przecież to jest w statystykach zawodników.

8

Chyba oglądałeś inny mecz , za Roberto padały po 2 bramki z tej strony.

1

No to teraz bronimy wyniku zszedł bardziej ofensywny zawodnik a zostały te drewna Busi Rakitić.

0

Chyba EV dał znać bronimy wyniku .

3

I tak wyjdziemy w składzie jak ostatnio ten typ na ławce nic nie zmienia i nie potrafi sprawić by nasza gra wyglądała lepiej.

25

Po cholera nam nowy pomocnik ? Póki Busi i Rakitic są nietykalni bez względu na formę to nie ma sensu. No i plus trener który boi się rotacji.

0

I zamiast zmienić tych co notowali straty to on trzymał ich do końca logika EV.

0

Teraz Coutinho gra w ataku bo Valdek musi upychać Artura który nic nie daje w ofensywie ale za to umie podawać do tyłu, więc dziś z braku Artura i tak nie cofnie się że swoich pomysłów.

4

Zapomnijcie że Valdek zdejmie Rakiticia do jego pupilek , prędzej Vidal zejdzie n. Niestety takiego trenera się doczekaliśmy.

0

Nie wiem co ten Valverde trenuje z tą drużyna ale na pewno nie atak od początku meczu . Że też im się nie nudzi to klepanie piłki w środku boiska.

2

Skład AS aa najlepszy Coutinho w pomocy on się marnuje w ataku.

2

Nie musi z tym trenerem wróci na boisko od razu jak tylko będzie zdrowy to samo Suarez czy Roberto i dobre występy innych nie mają tu kompletnie znaczenia !

29

Jeśli faktycznie Rakitić ma podobną wizję topornego futbolu i mu się to podoba to chętnie go oddam razem w pakiecie do każdego innego klubu razem z EV.

2

Ta wezmą go z powrotem licząc że się odbudował a u nas znowu zacznie kaleczyć naszą grę.

6

On nie ma nosa do zmian po prostu się ratuje wszystkim co ma gdy nie ma wyniku, gdyby wprowadzał Dembele zanim przegrywamy to bym uwierzył w to a tak nawet by nie powąchali murawy gdyby nie gol Atletico i tak w wielu meczach.

16

Najlepsze przerwa od gry Roberto choć kontuzji nikomu nie życzę to jedyny sposób na odpoczynek przy tym trenerze .

1

Przeciez graliscie na remis i fartem sie udało . Od początku było to widać. Valverde to nie trener na Barcelonę minimalista i tyle aby nie przegrać.

1

Masz na myśl Real Betis :) Już się martwię.

0

Atletico bez obrony w takim zestawianiu chyba jeszcze nie grali liczę że ten mur nie będzie taki stabilny.

2

Ja otwieram flaszkę piwo to za mało.

0

Mały błąd zanim zaczniesz szczekać to się zastanów.

1

Spokojnie z tym Cucurella on nie gra dziś na LO tylko w pomocy na skrzydle, co nie którzy już go widzą za Albę .A jak sobie radzi w obronie to nie wiadomo.

0

A ja się nie mogę doczekać , w końcu może będzie jakiś prawdziwy DM a nie robiący kółeczka przed polem karnym Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?