dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie będę płakał ani za De Jongiem ani za Rabiot jeśli do nas nie trafią , jeden ucieka z PSG bo tam nudna liga drugi się tam pcha a obaj tylko liczą kasę ile można wyrwać takich nam nie potrzeba. Jak chcą do nas to niech na boisku pokażą po przyjściu że zasługują na większą pensję !
0
To może właśnie problemem jest też Busi który nie nadąża ale u nas się nie sadza wychowanków mają dożywotnie kontrakty na boisku chyba że sami odejdą.
0
Nie wyciągam wniosków od razu tylko po 1,5 sezonu geniuszu , jeśli nie zauważyłeś to nie raz EV wolał nie stracić niż strzelić bo robił defensywne zmiany przy wyniku remisowym jak drużynie nie szło , ofensywnych graczy rzucał tylko jak przegrywał. Żaden zawodnik nie złapał życiowej formy pod EV , Coutinho grał dobrze jak przyszedł z Liverpoolu teraz tylko jest coraz gorzej bo na skrzydło przy naszej grze się nie nadaje.
20
Spokojnie zmieni się trener to i Coutinho odżyje , niestety EV woli klepaczy w środku niż trochę magi . W Men.City gra D.Silva i De Bruyne ewentualnie B.Silva można bardziej kreatywnie pomoc ustawić tam jest jeden defensywny plus dwóch ofensywnych i w ataku grają tak jak my trójką. Ale z trzeba tez przyznać że Busi nie jest demonem szybkości i ktoś musi go asekurować.
0
Chyba EV uparl się na tego Williama ale zapomniał obejrzeć jego mecze w tym sezonie , koleś nawet w Chelsea się nie łapie na skład.
0
O ile trafi w piłkę a jak wiemy ma z tym problemy.
9
Ciekawy jestem meczu w PK czy pozwoli pograc Coutinho w pomocy czy raczej zapewne wyjdzie znowu na skrzydle i będzie narzekanie jaki on bez formy.
2
Coutinho za Suareza i zagęścić środek ale znając EV to wejdzie za Dembele ale jego bym zostawił ma niesamowitą szybkość.
0
Doczytałem że Coutinho może grać dobrze na obu skrzydłach i skończyłem, widać żę koleś nie wie gdzie go ustawić.
1
Oby EV tego nie czytał bo jeszcze uwierzy że PK to priorytet .
0
PK to powinny być mocno rezerwowy skład , tym razem LM to priorytet a nie zarzynanie się w tym pucharze króla.
1
Jakiś tu ostatnio wysyp artykułów jaki to nasz trener wspaniały , szkoda że część teorii mocno naciągane.
0
Wiesz co to podanie otwierające ? Klepanie piłki żeby się przeciwnik zanudził nowa taktyka Barcelony , to teraz powiedz kiedy to ostatnio poszła dynamiczna kontr akcja w naszym wykonaniu? Bo wnioskując po twoim wpisie to robimy je co najmniej kilka na mecz.:)
0
Ja do ciebie a ty do mnie i co z tego jak podają zwykle bezpiecznie.
0
A to Rakitić nie jest tym talizmanem ?! EV tego nie polubi.
0
Pewnie zrobił to nie świadomie :)
1
No właśnie Chorwata nie ruszy więc poświęcił Coutinho , Arthur powinien grać na zmianę z Rakiticiem a Vidal z Coutinho .
0
Ale dziś Chorwat grał na pozycji Iniesty a to pozycja Coutinho , a Arthur który wszedł do pomocy za Dembele praktyczne nie gra do przodu . Iniesta grał Rakiticiem w pomocy i wtedy zawsze jeden był bardziej ofensywny teraz gdy częściej gra tam Arthur brakuje trochę tych piłek do napastników bo obydwaj tylko utrzymują piłkę.
0
Bo on rozumie futbol na opak.
9
Coutinho jako boczny rozważam taka opcję- WTF przecież on tam grał w zeszłym sezonie i grał kapitalnie. A teraz się zastanawiam jak cofnełeś go w rozwoju . !!! No coments.
5
Zobacz że Coutinho od dawna nie gra już w pomocy jeśli Valdek go wpuszcza to tylko na skrzydło gdzie nie ma szybkości ani okazji do strzału z daleka jego gra był zupełnie inna w zeszłym sezonie i wszyscy piali z zachwytu że wciąga nosem Dembele. No ale trener woli mieć kontrole niż trochę magi w środku pola taki typ i już nic tego chyba nie zmieni. Nie wiem czy zobaczymy jeszcze Coutinho w pomocy gdy jeszcze są Arthur i Vidal a nietykalny Rakitić nigdy nie zejdzie.
1
Coutinho za Rakiete , Arthur za Suareza zostawić z przodu Dembele i Messiego ,w pomocy zostali by Coutinho - Busi - Vidal- Arthur i było by do kogo grać bo Suarez z piłką do kontry to pewna strata a szybkości to on nie ma.
28
Najgorsze schematyczne zmiany trenera jak można być tak upartym na jeden schemat gry i nie mieć innej taktyki.
1
W zeszłym sezonie gdy wchodził za Inieste grał kapitalnie ile bramek strzelił , teraz Valdek se wymyślił że zrobi z niego skrzydłowego bo na boisku musi upchnąć kolejnego pupila Arthura ! Czy on naprawdę nie widzi że Coutinho gra gorzej na skrzydle niż w pomocy co za uparty trener.
4
Plus jeszcze taki że jego też bał by się zdjąć więc nie przeszli byśmy na tryb bronimy panowie wyniku.
0
Kontra plus Suarez i pewna strata on po prostu kopie piłkę bez pomysłu bo nie ma już siły dalej biec.
3
Czekam na trenera który rozbije ten beton w postaci Pique,Rakitić,Busi, Suarez i nie będzie się bał ich zmieniać w meczu. Dla mnie nietykalni to jedynie Messi i Alba bo nie ma zmiennika.
3
Kto by się spodziewał że akurat jego zmieni , zaraz zejdzie Dembele chociaż Suarez już dawno powinien być pod prysznicem.
7
ten sędzie to amator dwa faule na Albie i teraz na Rakitić to co najmniej na żółtko a on nawet faulu nie dostrzegł.
2
Chyba przegapiłeś moment gdy wypracował 5 bramkę. No ale co ja tam wiem z gimbusem się nie będę kłócił.