dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brać te 70 baniek bez zastanowienia.
3
Nie liczcie na Vidala on tam ustawi Roberto.
0
Enrique w nagrodę za wspaniałą grę w ostatnim meczu wystawił swojego pupilka Roberto na obronie kto by się spodziewał .
29
Roberto to lubi już szykuje kolejnego babola na Atletico
1
Roberto w kolejnym meczu zawalił bramki ale z Atletico i tak zagra, Semedo za taki występ miesiąc by spędził na trybunach, a już na pewno by zszedł w przerwie gdyby był tak ogrywany .
0
Proponuje tobie usiąść przodem on podaje póki co do najbliższego żadnych przerzutów a chęci to za mało kiedy on zaliczył ostatnio asystę lub jakieś bardziej kreatywne podanie do przodu ? Dziś nie pokazał nic ale Rakitić był równie słaby, ale to wina trenera co trzyma się tylko jednego schematu.
0
Coś wygrają ale nie LM.
5
Mażę o trenerze który będzie umiał porobić czystki w szatni, sorry ale Roberto masakra na obronie , Rakitić zaliczy raz na jakiś czas asystę , Busi to tylko klepacz w środku pola w dodatku za wolny , Arthur melodia przyszłości ale póki co nie potrafi podać do przodu. Drugiej linii po prostu brakuje kreatywności jedynie Coutinho coś potrafi ale teraz sobie trener wymyślił że bedzie na niego stawiał w ataku .
0
A mnie martwi Arthur gra sporo a nie robi postępu jego gra jest strasznie zachowawcza nie tworzy żadnych sytuacji nawet asyst drugiego stopnie próżno u niego szukać może i przypomina Xaviego ale w grze do tyłu. Wejście Vidala za niego zmieniło obraz meczu ale najlepiej widział bym tam z powrotem Coutinho.
1
Zobaczycie że zagra Roberto a Semedo na obronie i nie wstawi Vidala. Ernesto nie ma odwagi by zaatakować Atletico.
27
Rakitić z Roberto załatwili nam ten mecz prawa strona to u nas tragedia w tym meczu a nasz trener zmienia zawodników na lewej. Geniusz.
0
Już mecz z Rayo pokazał że nasza linia pomocy ma braki w motywacji na takie mecze no ale nie muszą się starać bo rotacje ich i tak nie dotyczą , Roberto ciekawe czy zablokuje jakieś w końcu dośrodkowanie z jego strony.
2
Bliżej od niego miała cała linia pomocy a i tak nie wrócili więc zluzuj majty.
0
Druga linia sobie spaceruje bo już oddychają rękawami brawo dla trenera za rotacje
0
Suarez i jego podanie wprost do obrońcy , jemu odcina mózg kiedy musi podać w jakiejś kontrze.
2
Roberto pokazał co potrafi w obronie ale note za mecz i tak dostanie pewnie z 6
0
Pique to chyba tylko do Ter Stegena potrafi podawać .
16
Za Enrigue przegrali więcej meczów ale zdobyli więcej pkt w tych meczach , lepiej czasami 2 wygrać i jeden przegrać niż 3 zremisować.
1
Wystawianie zawodników nie na swoich pozycjach to specjalność naszego trenera więc spokojnie Rafi ma pewne miejsce bo to wynalazek Valdka więc będzie to powielał , Coutinho znowu w ataku gdzie się nie odnajduje i nie ma szybkości by grać na skrzydle no ale trzeba upchnąć też gdzieś Arthura choć jego asekuracyjna gra robi się nudna więc Coutinho chyba nie ma szans na powrót na swoją pozycję. No i trzeba zgrywać tą obecnie żelazną 11 bo w sobotę trudny mecz z Betisem :-)
0
Co ty pier... od tej straty minąłem co najmniej minuta goła zawalił Roberto bo jak zwykle kryje na radar.
1
Bo gra nie na swojej pozycji jego miejsce jest w pomocy to nie jest demon szybkości by grać na skrzydle .
3
żeby coś zmieniać trzeba mieć pomysł u tu nie ma takiego na ławce
2
A skąd wiesz znawco że z Vidalem i jakimś normalnym skrzydłowym nie było już by po meczu i 2:0 dla Barcy ?
3
Ale po co mają się starać i biegać i tak we wtorek wybiegną w tym samym składzie waldek już im to obiecał.
3
Wspaniała gra już bronimy wyniku , skrzydła u nas to demony prędkości w postaci Coutinho i Rafinii .
0
Teraz wiadomo czemu nie był powołany Malcolm jeden skrzydłowy wystarczy na ławce a zmiany i tak w 70 minucie . Ten trener ma tylko jeden wariant gry dlatego jak drużynie nie idzie nie potrafi nic zmienić ewentualne zmiany w meczu są przeważnie defensywne.
6
Tu nie chodzi o to kto jest w formie tylko dawanie szansy innym co też się dobrze prezentują , jak nie z takim rywalem to z kim czy my naprawdę mamy tylko jeden wariant gry.
35
3 mecz ten sam skład i jak ktoś mi napisze że on daje szanse innym to będzie beka śmiechu. Vidal dobre 2 mecze i znowu ławka a z Interem będzie ten sam skład.
0
Gra gorzej bo jest ustawiany w ataku jego miejsce jest w pomocy gdzie może uderzyć z dystansu.
0
Tu się zgadzam przesuniecie Roberto do przodu miało dać dowiezienie wyniku , choć Real się odkrył to my po tej zmianie cofnęli. I jak sam Roberto przyznał 1 asysta nie była do Suareza tylko podawał do Alby więc z tego mega kiksu wyszedł gol po którym gra Realu się posypała.