0

Tu się zgadzam przesuniecie Roberto do przodu miało dać dowiezienie wyniku , choć Real się odkrył to my po tej zmianie cofnęli. I jak sam Roberto przyznał 1 asysta nie była do Suareza tylko podawał do Alby więc z tego mega kiksu wyszedł gol po którym gra Realu się posypała.

0

Czyli przyznajesz że w artykule jest błąd i są święte krowy ? Pigue ile bramek zawalił, Suarez bramki nie strzelił z akcji od ponad miesiąca nie licząc tych z Realem, Rakitić ledwo biega w końcówkach ! No naprawdę szok że można ich zdjąć czasami żeby inni wierzyli że są potrzebni w drużynie.

0

Dla nc+ jest wszystko ostatnio za drogie jedyne co potrafią to udostępnić odpłatnie inne kanały Abonamentom.

27

Co za stek bzdur , nie ma świętych krów ? Przecież Rakitić, Suarezi Pigue i Busi z Roberto są nie do ruszenia bez względu na formę wszystkie mecz graliśmy jednym składem więc pisanie że rezerwowi czują się ważni co najmniej śmieszne widząc kiedy są zmiany.

0

Rakitić spędził 5 razy więcej czasu na boisku a ma tylko 1 pkt wiecej od Vidala w w klasyfikacji kanadyjskiej.

1

Ale może kiedyś się przekonamy czy Coutinho -Busi -Arthur nie będzie lepsze jak za czasów Xavi-Busi-Iniesta wtedy nasza gra była najlepsza .

62

Największy przegrany tego roku . Najpierw wyrzucili go z reprezentacji za umowę z Realem a mógł na MŚ coś pokazać a teraz wyleci z Realu i to pokazuje jak jedna zła decyzja może zawalić całą karierę.

9

Ale ustawianie Coutinho w ataku zamiast w pomocy sprawia że w drugim meczu z rzędu jest nie widoczny , dziś strzelił bramkę a tak nie było go widać jego miejsce jest w pomocy razem a Arthurem.

2

I teraz widać że jak by był Dembele a nie Roberto to była szansa na bramkę on jest za wolny

2

Kur... taka sama zmiana jak z Interem ten trener niech spier.... Już bronimy wyniku a Real gra 2 w obronie zamiast to wykorzystać to nie obronimy to.

0

Real się odkrył a zaraz wejdzie Vidal za Rafinhie zamiast szybkiego skrzydłowego.

3

Suarez spier... kontre i już mamy 2:1

6

Przecież to było normalne że wyjdą w takim składzie ten koleś na ławce jest przewidywalny do bólu a w drugiej połowie Vidal za Arthura.

0

Mógłby dam im trochę odpocząć to tylko mecze towarzyskie , oby zagrali maksymalnie w jednym.

0

Zwłaszcza ostatnio jak wyleciał z czerwoną.

2

Słabe decyzje EV ale najgorsze w tym jest to że jak by był remis to zmiany by były takie same , minimalizm tego trenera jest straszny. :(

0

Nie napinaj się tak na początku 2 połowy zaliczył dwie straty w polu karnym i o mało nie było goła.

0

K.... widziałem a do przodu Roberto. Buchcha

4

Jeszcze 20 minut i będą u nas zmiany

0

Nie dość że gramy bez napastnika bo Suarez nie trafia od 7 meczy z akcji to jeszcze bez szybkich skrzydłowych. Nasz trener to istny geniusz taktyki.

1

Śmiało można obstawiać poniżej 2 goli dla Barcy.

6

Już wolałem eksperymentującego Enrigue niż tego naszego taktyka , to jak koleś nie umie korzystać z ławki to koszmar, niestety w Barcelonie rzadko zmienia się trenera w trakcie sezonu więc jesteśmy skazani na niego do końca sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znając naszego trenera to prędzej zobaczę Coutinho na prawej stronie niż Malcoma z pierwszej 11 dziś a w pomocy Roberto - Busi - Rakitić bo będzie siębał zaatakować Inter.

0

My nawet nie tworzymy tylu sytuacji co dziś Real, jak nam nie idzie to tylko klepiemy bez sensu nabijając podania a trener nie ma pomysłu ani jaj by coś zmienić by obudzić grę w ofensywie bo przecież Rakiticia i Suareza nie zdejmie.

4

To sobie Malcom pograł na tym wyjeździe.

0

A tak chciałem popatrzeć na karne.

0

Brazylię prowadzi chyba jakiś klon Valverde tylko 2czmiany a to mecz towarzyski ! Zajdzie nam naszych zawodników.

44

Coutinho z Arthurem w pomocy w reprezentacji można ! A u nas jak jeden gra na środku to drugi w ataku gdzie się męczy , miejsce Coutinho jest w pomocy za Inieste a Arthur za Rakiticia ale u nas mamy trenera który musi mieć 2 drewniaków od destrukcji w środku pola.

2

Przecież De Light ma być następcą Pigue a oni już go kupują za Umtitiego za którego jest Lenglet. Znając Valverde to chłopak zagra na PO prędzej niż za robiącego błędy Pigue.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?