czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Tibaut miał dorównać Buffonowi to go trzeba szybko kupić. Buffon to najlepszy bramkarz w historii ( moim skromnym zdaniem) jego następca byłby mile widziany. Ponadto może pomóc Belgi osiągnąć coś na MŚ. Co do Diego myślę że jakby Real wystawił go na sprzedaż to nie jeden klub by go chciał. Obecnie jest lepiej dysponowany niż Iker który pewnie na Mundial nie pojedzie. Valdes i Diego więcej grają więc są oczywistym wyborem.
0
No nie pszeswdzaj. 40 mln to jednak trochę Za dużo.
0
Taaaaaa. Słyszeliście że ŁKS kupiło Ronaldo, Falcao i Buffona każdego za 1 mln a San Marino pokonało w finale MŚ Hiszpanie 10:0. Noi zapomniałem dodać że Pep Guardiola poprowadzi reprezentacje Polski a Maradona powraca do futbolu i grać będzie w Cracovi.
0
Najlepiej zamienić Valdesa na Tibauta. Victor i tak odejdzie więc zyskamy przynajmiej coś. Podobno Chelse go chciało. Tibaut może nam zapewnić dobrą gre przez długi czas. Jak dlamnie razem z De Geą, Diego Lopezem, Ter Stegenem i Wojciechem Szczęsnym jest przyszły bramkarzem o którego będą walczyć europejskie potęgi.
0
Oczywiście chciałbym aby piłkę zdobył Messi, ale Ronaldo zasłużył na nią bardziej. Co do Riberego wolałbym na jego miejscu Lewandowskiego lub Neymara. Najlepszą bramkę strzelił Zlatan.
0
Pod zwycięstwo. Liczę na występ Roberto, Tello, Songa i Pinto.
0
Przydałby się zwłaszcza do wykańczania akcji. Trzymam kciuki.
0
Lepszy Bartra niż Mashareno. Z chęcią zobaczył bym też Songa.
0
Jestem Za takim składem: Valdes, Dani, Pique, Marc Bartra, Adriano, Song, Xavi, Iniesta, Neymar, Fabregas, Sanchez
0
Kurde
0
Messi!!!!!! To jest Barca!
0
Cała ta napięta sytuacja bardzo niedobrze robi klubowi. Rossel nigdy nie zrobi więcej dla Barcy niż Laporta, Pep i Johan. Mam nadzieje że Laporta wróci na fotel prezydenta.
0
Iso, fantastycznie!
0
Kurde Lopez.
0
Messi jest mistrzem i legendą. Już pobił prawie wszystkie możliwe rekordy, jako pierwszy zdobył 4 Złote Piłki, wygrał wszystko ( poza MŚ, ale mam nadzieje że w Brazyli zdobędzie ten tytuł). A to nie koniec jego kariery. Zanim ona się zakończy skończą się poruwnywania do Maradony i nikt nie będzie wątpił kto jest najlepszym piłkarzam w historii.
0
Eeeeee.......dobrze się czujesz?
0
Powinno być 3:0
0
Neto Za długo czekał. Świetna akcja.
0
Dzięki i zgadzam się.
0
Taki wynik jest osiągalny a co do Kiko...........to chwilowo tacy gracze jak Suarez lub Neto grają lepiej.
0
Neto się nie postarał.
0
Denis Suarez gra?
0
Nasze rezerwy są dobre, ale rezerwy Madrytu..........szkoda gadać. Mieli dobrych zawodników jak choćby Jese Rodriguez, ale teraz są beznadziejni.
0
Bardzo ładnie Neto to zrobił.
0
Karny
0
Gooolll!
0
Świetnie Masip.
0
Niewiele brakowało do samobója.
0
A barca B coraz bliżej bramki.
0
Owszem.