czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wylecz się chłopie i to szybko. Jeśli kupimy Thiago Silvę to musisz się z nim zgrać przed sezonem. :)
0
A nie mogą strzelać na zmianę? Obydwaj są w tym dobź.
0
Niech jedzie, gra, wygrywa a potem niech pojedzie jeszcze do Niemiec i Włoch to będzie super piłkarzem.
0
Z Messim i Neymarem przesadził. Żaden trener mając w składzie nawet Ronaldhinio, Ronaldo, Romario, Maradone ( w Michał najlepszych czasach) nie sprzedał by Messiego go on już jest większy od Maradony, Ronaldo i innych. Chyba tylko Pele i Ronaldinho go przewyszają.
0
Kurcze, zapomniałem że nie jest już zawodnikiem Barcy. Sorry
0
Pełna racja.
0
Jeśli jesteś rasistą poszukaj forum dla rasistów. Abidal zrobił dla tego klubu więcej niż ty zrobisz przez całe życie dla własnego życia.
0
Monaco kupuje teraz sporo gwiazd. Ma już Falco, interesuje się Valdezem i Abidalem. Według mnie jednak Abidal mógłby przejść do PSG w ramach zamiany z Silvą. Wtedy Tito byłby zadowolony że ma Thiago, PSG bo będzie miało dobrego obrońce, Abidal go będzie grał w lidze francuskiej i LM przy okazji a Thiago po pewnym czasie razem z Puyolem i Alweszem stworzą potężną obronę.
0
Szczerze wątpie.
0
Niech idzie gdziekolwiek
0
Jakie fajne podsumowanie:)
0
Valdeza już tak nie obrażaj go zaraz się zlecą jego fani i będzie awantura a nie dyskuja na temat.
0
I to jest plan :)
0
Rozumiem.
0
0
Jak się ktoś nie interesuje koszykówką to nie wie.
0
Powrót Eto byłby dobrym wyborem. Myślę jednak że Neymar się sprawdzi.
0
A niebyło też jakiegoś Pucharu Konfederacji?
0
Valdez nie kosztuje nawet połowy ceny Tiago Silvy choć trochę kaski by się przydało.
0
Statystki lubią robić z ludzi gwiazdy. Niestety.
0
Bez kasy ani rusz :)
0
A tak wogule to decyzja pewnie nie należy do Tiago tylko do jego ojca
0
Zapomniałeś dodać: 2x Mistrz Europy i Mistrz Świata. A na żadnym turnieju nie zagrał chyba żadnego meczu :)
0
Acha
0
Najlepszymi pomocnikami na świecie, kolego są Xavi i Iniesta.
0
Sory, za niedoinformowania, ale kto to są Nietoperze.
0
Może masz rację. No więce niech on stoi na meczach ważnych ( finały, półfinały, liga mistrzów i mecze z realem) a na resztę ktoś inny. Czy według ciebie go by wytrzymał.
0
Swoją drogą to jeśli chce być najlepszym bramkarzem w swej lidze niech idzie do Widzewa tam sobie nawet on poradzi :)
0
Pinto jest dobry, ale Reina............ szkoda gadać.
0
Pograj w fifę i go nie sprzedawaj a nawet tam daleko z nim nie zajdziesz.