0

Wylecz się chłopie i to szybko. Jeśli kupimy Thiago Silvę to musisz się z nim zgrać przed sezonem. :)

0

A nie mogą strzelać na zmianę? Obydwaj są w tym dobź.

0

Niech jedzie, gra, wygrywa a potem niech pojedzie jeszcze do Niemiec i Włoch to będzie super piłkarzem.

0

Z Messim i Neymarem przesadził. Żaden trener mając w składzie nawet Ronaldhinio, Ronaldo, Romario, Maradone ( w Michał najlepszych czasach) nie sprzedał by Messiego go on już jest większy od Maradony, Ronaldo i innych. Chyba tylko Pele i Ronaldinho go przewyszają.

0

Kurcze, zapomniałem że nie jest już zawodnikiem Barcy. Sorry

0

Pełna racja.

0

Jeśli jesteś rasistą poszukaj forum dla rasistów. Abidal zrobił dla tego klubu więcej niż ty zrobisz przez całe życie dla własnego życia.

0

Monaco kupuje teraz sporo gwiazd. Ma już Falco, interesuje się Valdezem i Abidalem. Według mnie jednak Abidal mógłby przejść do PSG w ramach zamiany z Silvą. Wtedy Tito byłby zadowolony że ma Thiago, PSG bo będzie miało dobrego obrońce, Abidal go będzie grał w lidze francuskiej i LM przy okazji a Thiago po pewnym czasie razem z Puyolem i Alweszem stworzą potężną obronę.

0

Szczerze wątpie.

0

Niech idzie gdziekolwiek

0

Jakie fajne podsumowanie:)

0

Valdeza już tak nie obrażaj go zaraz się zlecą jego fani i będzie awantura a nie dyskuja na temat.

0

I to jest plan :)

0

Rozumiem.

0

0

Jak się ktoś nie interesuje koszykówką to nie wie.

0

Powrót Eto byłby dobrym wyborem. Myślę jednak że Neymar się sprawdzi.

0

A niebyło też jakiegoś Pucharu Konfederacji?

0

Valdez nie kosztuje nawet połowy ceny Tiago Silvy choć trochę kaski by się przydało.

0

Statystki lubią robić z ludzi gwiazdy. Niestety.

0

Bez kasy ani rusz :)

0

A tak wogule to decyzja pewnie nie należy do Tiago tylko do jego ojca

0

Zapomniałeś dodać: 2x Mistrz Europy i Mistrz Świata. A na żadnym turnieju nie zagrał chyba żadnego meczu :)

0

Acha

0

Najlepszymi pomocnikami na świecie, kolego są Xavi i Iniesta.

0

Sory, za niedoinformowania, ale kto to są Nietoperze.

0

Może masz rację. No więce niech on stoi na meczach ważnych ( finały, półfinały, liga mistrzów i mecze z realem) a na resztę ktoś inny. Czy według ciebie go by wytrzymał.

0

Swoją drogą to jeśli chce być najlepszym bramkarzem w swej lidze niech idzie do Widzewa tam sobie nawet on poradzi :)

0

Pinto jest dobry, ale Reina............ szkoda gadać.

0

Pograj w fifę i go nie sprzedawaj a nawet tam daleko z nim nie zajdziesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?